2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

LINA    SUKACKIENĖ

Apygarda: Ukmergės (Nr.61)
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
numeris sąraše: 77


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1952 m. rugsėjo 26 d. Antalieptėje, Zarasų rajone. Augo ir mokėsi Dusetose.
  Baigė Dusetų K. Būgos vidurinę mokyklą.
  Pasirinko pedagogikos studijas Vilniaus pedagoginio universiteto Fizikos ir matematikos fakultete. Studijų metais aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje, Jakutijoje dirbo studentų statybiniuose būriuose.
  1976 m. Ukmergėje pradėjo darbinę veiklą.
  Vienas įdomesnių gyvenimo etapų – Ukmergės rajono Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos darbas.
  Buvo renkama į miesto tarybą, skaitė paskaitas ir rašė straipsnius apie žmonių gyvenimo vertybes. Apie tuometinį kandidatės darbą buvo sukurtas televizijos filmas.
  Paskelbus Kovo 11-osios Nepriklausomybės Aktą buvo pakviesta dirbti Ukmergės rajono tarybos sekretoriato vedėja ir Nepriklausomybės Akto signataro, Aukščiausiosios Tarybos deputato padėjėja. Priėmė pasiūlymus dirbti verslo, kultūros, žiniasklaidos srityse.
  Parašė per 100 straipsnių politinės publicistikos, tarpusavio santykių ir socialinėmis temomis. Dalyvavo diskusijose per 50 tiesioginių radijo ir televizijos laidų.
  Ukmergėje gyvena 36 metus. Dirba socialinėje srityje. Šeimų asociacijos „Ne vieni“ prezidentė, Ukmergės krašto laikraščio „Ukmergės žinios“ bendradarbė.
  Ukmergėje sukūrė šeimą. Vyras Romas buvo mokytojas. Šiuo metu – našlė. Užauginti du vaikai. Duktė Laura – teisės magistrė, dirba ir gyvena Klaipėdoje. Sūnus Domantas – kariškis, dirba Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje Vilniuje. Turi keturis vaikaičius.