2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

JURGITA    CHOROMANSKYTĖ

Apygarda: Plungės - Rietavo (Nr.35)
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Atstovaujamojo politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
numeris sąraše: 25


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1981 m. rugpjūčio 10 d. Klaipėdoje.
  2000 m. baigė Klaipėdos miesto „Versmės“ vidurinę mokyklą. Tais pačiais metais buvo pakviesta studijuoti Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštojoje mokykloje (dabar – LCC tarptautinis universitetas). Studijuodama metams buvo išvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas pagal jaunimo mainų ir kultūros programą. 2005 m. įgijo verslo administravimo ir vadybos specialybę ir gretutinę sociologijos specialybę.
  2005 m. pradėjo dirbti Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sekretoriate, ėjo vyr. specialistės pareigas. Po metų, laimėjusi valstybės tarnybos konkursą, tapo Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatore.
  Dar studijuodama antrame kurse įsitraukė į politinę veiklą – pradėjo dirbti Liberalų sąjungos (vėliau – Liberalų ir centro sąjungos) Klaipėdos skyriaus administratore. 2006 m. tapo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio nare, partijos tarybos nare, Klaipėdos skyriaus pirmininko pavaduotoja.
  2007 m. pagal Liberalų sąjūdžio sąrašą buvo išrinkta į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą. Dirbo Ugdymo ir jaunimo reikalų komitete ir dvi kadencijas buvo deleguota į Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų tarybą.
  Nuo 2007 m. dirbo Europos Parlamento nario Eugenijaus Gentvilo padėjėja, o nuo 2009 m. – Europos Parlamento nario prof. Leonido Donskio patarėjų komandos ir biuro vadove, todėl beveik šešerius metus gyveno Briuselyje, Belgijoje. Dalyvauja susitikimuose su moksleiviais, studentais ir nevyriausybinių organizacijų atstovais, pasakoja jiems apie Europos Sąjungą, jos vaidmenį, ES institucijas ir jų įtaką.
  Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra liberalaus jaunimo organizacijos narė, Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo narė. VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ ir Modernios politikos instituto dalininkė, VšĮ „E akademija“ virtualių seminarų internete projekto autorė.
  Mėgsta keliauti, studijuoti ir pažinti įvairias kultūras.
  Be gimtosios lietuvių, laisvai kalba anglų ir rusų kalbomis, turi vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbų pagrindus.