Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Vaidotas    MATUTIS

Apygarda: Šilalės - Šilutės (Nr.33)
Iškėlė: Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Naujoji sąjunga (socialliberalai)
numeris sąraše: 116

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1964 m. rugsėjo 13 d. Šilalėje.
  1982 m. baigė Šilalės vidurinę mokyklą, 1989 m. – Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą, įgijo radiofizikos ir elektronikos specialybę.
  Baigęs universitetą liko jame dirbti, dėstė techninių mokymo priemonių kursą ir dirbo Akustikos laboratorijoje. Po 1991 m. laboratorijos reorganizavimo dirbo įvairiose privačiose bendrovėse.
  2004 m. Vilniaus pedagoginiame universitete baigė ekonomikos ir verslo pagrindų vakarines studijas ir įgijo ekonomikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.
  1999 m. tapo Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos inžinieriumi programuotoju, 2006 m. – konsultantu Švietimo ir konsultavimo skyriuje.
  Profesines ir anglų kalbos žinias nuolat tobulina per stažuotes, dalyvauja įvairiuose renginiuose, projektuose ar seminaruose anglų ir rusų kalbomis. Taip pat gilina kompiuterines žinias.
  Laisvalaikiu mėgsta keliauti ir sportuoti – žaidžia krepšinį, tinklinį. Mėgsta skaityti šiuolaikinės mokslinės fantastikos kūrinius, domisi visuomeniniu šalies gyvenimu ir politiniais įvykiais.
  Žmona Violeta. Duktė Indrė Matutytė – studentė, sūnus Mindaugas Matutis – moksleivis.