Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Donalda    MEIŽELYTĖ SVILIENĖ

Apygarda: Tauragės (Nr.34)
Iškėlė: Tautos prisikėlimo partija

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tautos prisikėlimo partija
numeris sąraše: 40

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1975 m. rugpjūčio 7 d. Šilutės mieste.
  Mokyklą baigė Tauragėje, joje gyveno nuo septynerių metų. Labai didžiuojasi tuo, kad per Tauragės Šaltinio vidurinės mokyklos moksleivių surengtą apklausą buvo išrinkta garsiausiu šią mokyklą baigusiu žmogumi.
  Septynerius metus mokėsi Tauragės muzikos mokykloje, baigė fortepijono klasę.
  Vaidino Tauragės liaudies teatre (buvo vienintelė moksleivė), lankė tapybos užsiėmimus pas profesionalų dailininką, rašė straipsnius jaunimo temomis vietiniam Tauragės laikraščiui „Tauragiškių balsas“ (jo ilgametis redaktorius buvo tėvas Tadas Meiželis, dabar – korespondentas). Motina Albina Meiželienė ilgus metus dirba pedagoge.
  Mokydamasi aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje. Dvejus metus iš eilės dalyvavo Respublikinio filologų konkurso finaliniame ture ir tapo šios kūrybinės filologų olimpiados laureate publicistikos srityje už darbą „Antri namai?“. Nors buvo užsiėmusi neformaliuoju ugdymu, neapleido ir mokslo, mokyklą baigė dešimtukais, su pagyrimu.
  1993 m. įstojo į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institutą. 1997 m. apgynė diplominį darbą, suteiktas bakalauro laipsnis.
  Dirbo Lietuvos AIDS centre, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Lietuvos radijuje ir televizijoje, „Radiocentre“, LNK, bendradarbiavo su keliais periodiniais leidiniais. Tuo pačiu metu pradėjo muzikinę karjerą, išleido keletą dainų vaikams ir du solinius albumus, koncertuoja ir veda įvairius renginius.
  1997 m. susituokė ir tapo mama, dukrai Jutai dabar 11 metų.