Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Tautos prisikėlimo partija

Iškelti kandidatai:

Numeris sąraše    Vardas, pavardė Vienmandatė apygarda
1    Arūnas VALINSKAS 47. Pasvalio - Panevėžio
2    Vytautas KURPUVESAS 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
3    Laimontas DINIUS 45. Šiaulių kaimiškoji
4    Asta BAUKUTĖ 29. Marijampolės
5    Vincas BABILIUS 53. Ignalinos - Švenčionių
6    Dainius BUDRYS 36. Kretingos
7    Regina ZASIENĖ 15. Kalniečių
8    Renata KAZLAUSKIENĖ 42. Raseinių
9    Aleksandr SACHARUK 57. Vilniaus - Trakų
10    Andrius BURBA 21. Marių
11    Mečislovas SUBELIS 10. Naujosios Vilnios
12    Saulius STOMA 12. Aleksoto - Vilijampolės
13    Rokas ŽILINSKAS 7. Justiniškių
15    Ingrida JOČIENĖ 5. Fabijoniškių
16    Kęstutis RUPULEVIČIUS 58. Trakų - Elektrėnų
17    Vitalijus KARAKORSKIS 62. Jurbarko
18    Rasa PETRAUSKIENĖ 71. Lazdijų - Druskininkų
19    Linas KARALIUS 16. Dainavos
20    Vytautas Kazimieras ARANAUSKAS 2. Senamiesčio
21    Vidutė MAZLAVECKIENĖ 67. Prienų
22    Ligitas KERNAGIS 60. Jonavos
23    Ingrida VALINSKIENĖ 51. Utenos
24    Tomas EITUTIS 18. Panemunės
25    Vidmantas MISIS 19. Danės
26    Giedrius KOMKA 8. Karoliniškių
27    Edita KALNINIENĖ 20. Baltijos
28    Vacys SADAUSKAS 13. Centro
29    Deividas STAPONKUS 26. Nevėžio
30    Adolfas JARULIS 25. Dainų
31    Valentinas GRUMBINAS 40. Telšių
32    Monika ŽILINSKAITĖ 22. Pajūrio
33    Antanas NEDZINSKAS 69. Dzūkijos
34    Vaidotas RAMONAS 3. Antakalnio
35    Raimonda DAUNIENĖ 1. Naujamiesčio
36    Vilma ŽEMAITIENĖ 14. Žaliakalnio
37    Angelė Danutė ČEPĖNAITĖ 4. Žirmūnų
38    Arvydas PADVAISKAS 55. Širvintų - Vilniaus
39    Jurgita JUNEVIČIENĖ 37. Skuodo - Mažeikių
40    Donalda MEIŽELYTĖ SVILIENĖ 34. Tauragės
41    Tomas TAMAŠAUSKAS 9. Lazdynų
42    Zita UŽLYTĖ 30. Alytaus
43    Aivaras KRIAUČIŪNAS 68. Vilkaviškio
44    Nina Barbora EVANS 54. Molėtų - Švenčionių
45    Ilona STANKEVIČIENĖ 39. Akmenės - Joniškio
46    Aidas BUZYS 23. Aušros
47    Romualdas VOLODKA 24. Saulės
48    Rolandas PETKUS 35. Plungės - Rietavo
49    Erikas KALPOKAS 11. Šilainių
50    Arūnė STIRBLYTĖ 27. Vakarinė
51    Kristina BALTRŪNAITĖ 43. Kėdainių
52    Liudas ŠUKYS 31. Gargždų
53    Kęstutis VILNIŠKIS 32. Šilutės - Pagėgių
54    Kęstutis MICKEVIČIUS 33. Šilalės - Šilutės
55    Loreta LIUTKUVIENĖ 17. Pramonės
56    Šarūnas BURŽA 46. Pakruojo - Joniškio
57    Antanas VYŠNIAUSKAS 41. Kelmės
58    Virginijus RAGINSKAS 48. Biržų - Kupiškio
59    Daina KRASAUSKIENĖ 49. Anykščių - Kupiškio
60    Augustinas DAUNYS 50. Rokiškio
61    Darius GUTAUSKAS 61. Ukmergės
62    Žilvinas ŽUSINAS 52. Zarasų - Visagino
63    Robertas KATINSKAS 64. Šakių
64    Vytautas GROMNICKAS 65. Kauno - Kėdainių
65    Rimantas DAILIDONIS 66. Kauno kaimiškoji
66    Valdemaras ŠEREIKA 38. Mažeikių
67    Vitalijus SOKOLOVAS 28. Aukštaitijos
68    Kristina PETKŪNIENĖ 44. Radviliškio
69    Vinifrida ČESNULEVIČIŪTĖ 70. Varėnos - Eišiškių
70    Algis GRIDZIUŠKA 56. Vilniaus - Šalčininkų
71    Vytautas KUKARSKAS
72    Vytautas ANDRIUŠKA
73    Laimutė LILEIKIENĖ
74    Daiva TAMOŠIŪNAITĖ