Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Rokas    ŽILINSKAS

Apygarda: Justiniškių (Nr.7)
Iškėlė: Tautos prisikėlimo partija

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tautos prisikėlimo partija
numeris sąraše: 13

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1972 m. liepos 20 d. Vilniuje vaikų lopšelio auklėtojos ir plaukimo trenerio šeimoje. Gyveno Senamiestyje, tad sulaukęs septynerių ėmė lankyti čia pat esančią A. Vienuolio vidurinę mokyklą; baigė 27-ąją vidurinę mokyklą.
  Nuo mažumės svajojo tapti chirurgu. Tačiau mylima geografijos mokytoja itin sudomino savo dėstomu dalyku, vėliau politologija, politika. Drauge įkūrė pirmą SSRS jaunųjų lektorių tarptautininkų klubą, kurio prezidentu ir tapo – skaitė paskaitas jaunesnių klasių moksleiviams savo ir kitose mokyklose.
  Tai pastūmėjo apsispręsti: paskutiniais mokslo metais nutarė tapti žurnalistu ir vos baigęs mokyklą įstojo į Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakultetą.
  Nuo pat pirmo kurso ėmė dirbti žiniasklaidoje: iš pradžių spaudoje, paskui radijuje, galiausiai televizijoje.
  Penktame kurse eksternu išlaikęs paskutinę sesiją išvyko studijuoti į geriausią žurnalistikos mokyklą Azijoje – Indijos masinės komunikacijos institutą. Po pusės metų studijų Delyje grįžęs su diplomu apsigynė diplominį darbą ir Vilniaus universitete, gavo aukščiausią įvertinimą ir jau kaip diplomuotas žurnalistas tęsė darbą Nacionalinėje televizijoje, vėliau LNK žinių tarnyboje – įgyvendino diplominio darbo idėjas.
  Buvo ne tik žinių vedėjas, dirbo užsienio naujienų redaktoriumi, nušvietė svarbiausius pasaulio įvykius. Taip pat tobulinosi JAV informacijos tarnybos kursuose Vašingtone, gausybėje Europos žurnalistikos centro seminarų Europos šalyse.
  Po aštuoniolikos metų darbo žiniasklaidoje nutarė baigti žurnalisto karjerą ir pasukti politiko keliu – tapti Lietuvos Respublikos Seimo nariu ir toliau darbuotis Tėvynės labui.