Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Jūratė    RIAUBIŠKIENĖ


Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
numeris sąraše: 133

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1959 m. vasario 4 d. Vilkaviškyje žurnalisto Romualdo Dačinsko ir gydytojos Genovaitės Dačinskienės šeimoje. (Pavardė iki santuokos – Dačinskaitė).
  1966 m. pradėjo lankyti Vilkaviškio S. Nėries vidurinę mokyklą.
  1973 m. kartu su tėvais persikėlė gyventi į Vilnių.
  1977 m. baigė Vilniaus 34-ąją vidurinę mokyklą. Tais pačiais metais įstojo į Vilniaus valstybinio pedagoginio instituto Fizikos fakultetą. Įgijo vidurinės mokyklos fizikos mokytojo kvalifikaciją.
  1981 m. išvyko dirbti fizikos ir astronomijos mokytoja į Tauragės 4-ąją vidurinę mokyklą.
  1982 m. buvo perkelta eiti Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos užklasinio ir užmokyklinio darbo organizatoriaus pareigas, o 1985 m. – Vilniaus 13-osios aštuonmetės mokyklos direktoriaus pavaduotojo mokymo ir auklėjimo reikalams pareigas.
  1986 m. lapkričio 1 d. pradėjo dirbti LKP Vilniaus miesto Spalio rajono komiteto instruktore. Partine ir organizacine veikla užsiėmė iki 1992 m. sausio 13 d. Dalyvavo LKP reorganizavimo į LDDP procese. Iš užimamų pareigų buvo atleista dėl etatų skaičiaus mažinimo.
  1993 m. sausio 12 d. – 1995 m. kovo 13 d. su pertraukomis dirbo buhaltere ir juriste savo vyro V. Riaubiškio PĮ „Baldai“. Šią įmonę likvidavus atleista iš užimamų pareigų.
  1999 m. baigė teisės studijas Vilniaus universiteto Teisės fakulteto neakivaizdiniame skyriuje ir įgijo antrą aukštąjį universitetinį išsilavinimą.
  1997 m. gegužės 19 d. pradėjo dirbti Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo posėdžių sekretore vertėja. Iš minėtų pareigų atleista savo noru, nes 2000 m. vasario 1 d. buvo įrašyta į Lietuvos advokatų padėjėjų sąrašą ir iki 2001 m. sausio 31 d. atliko advokato padėjėjo praktiką. Lietuvos advokatų tarybos 2001 m. balandžio 19 d. sprendimu praktika buvo pripažinta atlikta tinkamai ir leista laikyti advokato kvalifikacinius egzaminus. Laimėjusi konkursą, 2001 m. liepos 30 d. pradėjo dirbti Vilniaus apskrities viršininko administracijos Teisės departamento Juridinio skyriaus vyriausiąja specialiste.
  2002 m. balandžio 15 d. – 2004 m. gruodžio 23 d. buvo Vilniaus apskrities viršininko administracijos Žemės tvarkymo departamento Vilniaus miesto žemėtvarkos skyriaus vedėja. Vėliau perkelta eiti Vilniaus apskrities viršininko administracijos Teisės departamento Juridinio skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas, o nuo 2007 m. sausio 10 d. – šio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas. Ten dirba iki šiol.
  Ištekėjusi. Vyras Valdas Riaubiškis – inžinierius statybininkas, dirba UAB „Giedra“ projektų vadovu ir KŪB „Naugresta“ vadybininku. Vaikų neturi.