Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Saulius    LAPĖNAS

Apygarda: Jurbarko (Nr.62)
Iškėlė: Liberalų ir centro sąjunga

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Liberalų ir centro sąjunga
numeris sąraše: 16

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas  II turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1962 m. kovo 14 d. Mažeikiuose.
  1980 m. baigė Šakių r. Gelgaudiškio vidurinę mokyklą ir įstojo į Vilniaus inžinerinio statybos instituto Architektūros fakultetą. Įrodė sau ir kitiems, kad ir provincijoje baigus mokslus galima sėkmingai studijuoti Vilniuje. Kursinių projektų ir diplominio darbo tema – Jurbarko miesto centrinės dalies sutvarkymas.
  Nuo 1985 m. gyveno ir dirbo Jurbarke. 1986 m. buvo išrinktas Jurbarko miesto vykdomojo komiteto pirmininku, 1989 m. – Jurbarko r. vykdomojo komiteto pirmininku, 1990 m. – Jurbarko rajono valdytoju. 1988–1989 m. buvo Lietuvos komunistų partijos narys. Postų ir partinės karjeros nesiekė, bet išnaudojo tai kaip priemonę svarbiems darbams atlikti.
  Po Sausio 13-osios įvykių, sėkmingai įveiktos Rusijos ekonominės blokados ir pučo praėjus porai mėnesių, atsistatydino iš rajono valdytojo pareigų.
  1991 m. įregistravo projektavimo įmonę „Sala“. Vėliau su bendraminčių komanda įkūrė S. Lapėno komanditinę ūkinę bendrovę „Akcentas“. 1992 m. įregistravo S. Lapėno įmonę „Asla“. Šiose įmonėse dirbo direktoriumi bei architektu iki 2000 metų.
  1995 m. įstojo į Lietuvos liberalų sąjungą. Įregistravus šios sąjungos Jurbarko skyrių, buvo išrinktas skyriaus pirmininku. Nuo 1995 m. nuolat dalyvavo savivaldybių rinkimuose ir buvo išrinktas į Jurbarko rajono savivaldybės tarybą.
  2000–2008 m. – Seimo narys, išrinktas Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62. Seime dirbo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete, Ekonomikos komitete, Kaimo reikalų komitete bei Verslo ir užimtumo komisijoje. Darbo Seime metu priklausė Liberalų frakcijai, o vėliau, pakeitus pavadinimą, Liberalų ir centro frakcijai.
  Vedęs. Žmona Jolita dirba Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus vyriausiąja specialiste. Sūnus Mantas studijuoja Vilniaus universitete informatiką, duktė Laura taip pat Vilniaus universitete studijuoja teisę. Šeima – didžiausia vertybė ir gyvenimo prasmė.