2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Liberalų demokratų partija

Atnaujinti
Koalicija, kurioje partija dalyvauja:
Rolando Pakso koalicija "Už tvarką ir teisingumą"
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.207, 2004.09.16.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Numeris
koalicijos
sąraše
Vienmandatė apygarda
1 Valentinas MAZURONIS 1 25. Dainų
2 Rolandas PAVILIONIS 2  
3 Aldona BALSIENĖ 3  
4 Marija Aušrinė PAVILIONIENĖ 5 1. Naujamiesčio
5 Henrikas ŽUKAUSKAS 6 32. Šilutės - Pagėgių
6 Dailis Alfonsas BARAKAUSKAS 7 46. Pakruojo - Joniškio
7 Evaldas LEMENTAUSKAS 8 23. Aušros
8 Stasys KASPARAVIČIUS 9  
9 Albertas SEREIKA 10 70. Varėnos - Eišiškių
10 Edmundas GANUSAUSKAS 12 40. Telšių
11 Ona VALIUKEVIČIŪTĖ 13 64. Šakių
12 Vladas ŽALNERAUSKAS 14 66. Kauno kaimiškoji
13 Remigijus AČAS 15 42. Raseinių
14 Egidijus KLUMBYS 16  
15 Algirdas MAKAUSKAS 18 4. Žirmūnų
16 Juozas IMBRASAS 19 7. Justiniškių
17 Vytautas ŠUNSKIS 20 63. Suvalkijos
18 Rimas Antanas RUČYS 21 67. Prienų
19 Rolandas JONIKAITIS 22 29. Marijampolės
20 Valerijonas BERNOTAS 24  
21 Albertas BALAIŠIS 25 15. Kalniečių
22 Vytautas GALVONAS 26 49. Anykščių - Kupiškio
23 Loreta KEKIENĖ 27 11. Šilainių
24 Vytautas VALEVIČIUS 28 19. Danės
25 Egidijus SKARBALIUS 29 34. Tauragės
26 Eimundas SAVICKAS 30 17. Pramonės
27 Algimantas MATULEVIČIUS 31 51. Utenos
28 Juozas SKESTENIS 32  
29 Janina SENKIENĖ 34 68. Vilkaviškio
30 Algimantas ADOMAITIS 35 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
31 Sigutė MEŠKYTĖ 36 39. Akmenės - Joniškio
32 Vytautė CIKANAVIČIENĖ 37 14. Žaliakalnio
33 Margarita ANUŽYTĖ 39  
34 Leonardas GINEIKA 40  
35 Kęstas KOMSKIS 41  
36 Donatas KAUBRYS 42  
37 Algimantas DUMBRAVA 43  
77 Vidmantas KARABINAS 44  
39 Salvijus JODKA 45  
40 Žygimantas ŽALNERAUSKAS 46 60. Jonavos
41 Feliksas Rimantas MARKUCKAS 47 18. Panemunės
42 Kastytis VAINAUSKAS 48 27. Vakarinė
43 Stasys KARČINSKAS 49 26. Nevėžio
44 Česlovas KAMINSKAS 50 2. Senamiesčio
45 Edvardas ŠALKAUSKAS 51 21. Marių
46 Leta KALINAUSKAITĖ 52 54. Molėtų - Švenčionių
47 Vilius VIZBARAS 53 20. Baltijos
48 Benas ŠIMKUS 54 62. Jurbarko
49 Saulius GINTAUTAS 55 50. Rokiškio
50 Alfredas LANKAUSKAS 56 24. Saulės
51 Algirdas KURCIKEVIČIUS 57 35. Plungės - Rietavo
52 Alfredas ASTIKAS 58 55. Širvintų - Vilniaus
53 Daiva MATONIENĖ 59 45. Šiaulių kaimiškoji
54 Romas KILTINAVIČIUS 60 28. Aukštaitijos
55 Gediminas ŽEMAITIS 62 12. Aleksoto - Vilijampolės
56 Dangirdas MIKŠYS 63 48. Biržų - Kupiškio
57 Almantas JAKIMAVIČIUS 64 69. Dzūkijos
58 Vidmantas EIGĖLIS 65 52. Zarasų - Visagino
59 Saulius ŠIURYS 66 38. Mažeikių
60 Laimundas JUŠKA 67 13. Centro
61 Vytautas VALAITIS 68 65. Kauno - Kėdainių
62 Kęstutis KNIUIPYS 69 37. Skuodo - Mažeikių
63 Valdemaras GRAŽYS 70 31. Gargždų
64 Ričardas KURPIUS 71 22. Pajūrio
65 Vidas PREIKŠAITIS 73 33. Šilalės - Šilutės
66 Lauryna VARIUŠONKOVAITĖ 74 3. Antakalnio
67 Vladimir KOT 75 56. Vilniaus - Šalčininkų
68 Vytautas PELAKAUSKAS 76 8. Karoliniškių
69 Juozas ROKAS 77 53. Ignalinos - Švenčionių
70 Romualda KLEČKAUSKIENĖ 78 5. Fabijoniškių
71 Aleksandras RYBAKAS 79 10. Naujosios Vilnios
72 Gediminas VALINEVIČIUS 80 44. Radviliškio
73 Albinas SUTKUS 81 41. Kelmės
75 Andrius MAZURONIS 83 57. Vilniaus - Trakų
76 Vidmantas JAPERTAS 85  
38 Petras VEŽBAVIČIUS 86  
78 Sigitas ŽUKAUSKAS 87  
79 Jonas MATULEVIČIUS 88  
80 Sigitas KANCEVYČIUS 89  
81 Kęstutis LUKŠAS 90  
82 Petras MEDEIKA 91  
83 Rimantas BUTĖNAS 92  
84 Saulius NARŪNAS 93  
85 Aleksandras RUTENBERGAS 94  
86 Gaudentas AUKŠTIKALNIS 95  
87 Vytautas ČEPUKAS 96  
88 Darius JURĖNAS 97  
89 Juozas STUMBRYS 98  
90 Irma BALTRUŠAITIENĖ 99  
91 Vitalija LUKŠIENĖ 101  
92 Juozas JUCIUS 102  
93 Regina KAUPIENĖ 103  
94 Ramutė PAULAUSKAITĖ 104  
95 Algis LIPKEVIČIUS 105  
96 Česlovas PEČKYS 106  
97 Vytautas BENDIKAS 107  
98 Laimutis PACENKA 108  
99 Modestas STRAMKAUSKAS 109  
100 Janutė STANCELIENĖ 110  
101 Ramūnas MACIUKEVIČIUS 112  
102 Silverijus STATKUS 113  
103 Vytautas BARSTEIGA 114  
104 Gediminas DARGUŽAS 115  
105 Romanas ČOKOVAS 116  
106 Andrej GUNKO 117  
108 Viktoras KANAPECKAS 119  
109 Algirdas NAVICKAS 121  
110 Vladimir AVIN 122  
111 Vytautas NARUŠIS 123  
112 Albertas PIPIRAS 124  
113 Romualdas VASILIAUSKAS 125  
114 Robertas POŽERSKAS 127  
115 Jurij VALIUKEVIČ 128  
116 Arvydas PADEGIMAS 129  
117 Vytautas TAMOŠAITIS 130  
118 Antanas MARKŠAITIS 131  
119 Bronė MARKEVIČIENĖ 133 16. Dainavos
120 Juozas DINGELIS 134 9. Lazdynų
121 Antanas Ramutis JANKŪNAS 135  
122 Romualdas MATELIS 137  
123 Tomas TRUKŠINAS 139  

Partijų sąrašas