2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:32

Lietuvos socialdemokratų partija

Atnaujinti
Koalicija, kurioje partija dalyvauja:
A.Brazausko ir A.Paulausko koalicija "Už darbą Lietuvai"
Partija registruota savarankišku politinės kampanijos dalyviu.
Sprendimas - Nr.249, 2004.09.17.
Iškelti kandidatai
Numeris
sąraše
Vardas, pavardė Numeris
koalicijos
sąraše
Vienmandatė apygarda
1 Česlovas JURŠĖNAS 1 53. Ignalinos - Švenčionių
2 Algirdas BUTKEVIČIUS 4 68. Vilkaviškio
3 Milda PETRAUSKIENĖ 5  
4 Irena ŠIAULIENĖ 7 20. Baltijos
5 Juozas OLEKAS 9 63. Suvalkijos
6 Gediminas KIRKILAS 10  
7 Zigmantas BALČYTIS 12 33. Šilalės - Šilutės
8 Algirdas SYSAS 14  
9 Birutė VĖSAITĖ 15 16. Dainavos
10 Algirdas PALECKIS 16  
11 Roma ŽAKAITIENĖ 18 44. Radviliškio
12 Sigita BURBIENĖ 19  
13 Juozas BERNATONIS 20  
14 Arūnas KUNDROTAS 22  
15 Rimantas VAITKUS 23  
16 Algirdas KUNČINAS 25 3. Antakalnio
17 Petras Povilas ČĖSNA 26  
18 Gražina GRUZDIENĖ 28  
19 Algis RIMAS 29 29. Marijampolės
20 Jonas BUDREVIČIUS 30  
21 Eugenija MEŠKIENĖ 32  
22 Antanas Zenonas KAMINSKAS 33  
23 Algimantas SALAMAKINAS 35 43. Kėdainių
24 Lionė PIKELIENĖ 36 66. Kauno kaimiškoji
25 Zenonas MAČERNIUS 37 41. Kelmės
26 Alfonsas MACAITIS 39 61. Ukmergės
27 Justinas KAROSAS 40 71. Lazdijų - Druskininkų
28 Ingrida ČIRVINSKAITĖ 42  
29 Rimantas SINKEVIČIUS 43 60. Jonavos
30 Edvardas KANIAVA 44 22. Pajūrio
31 Giedrė PURVANECKIENĖ 46 1. Naujamiesčio
32 Vasilijus POPOVAS 47 11. Šilainių
33 Petras PAPOVAS 49 52. Zarasų - Visagino
34 Ona BABONIENĖ 50  
35 Vytautas EINORIS 51 62. Jurbarko
36 Virmantas VELIKONIS 53  
37 Virginija LUKOŠIENĖ 54  
38 Gediminas Adolfas PAVIRŽIS 56  
39 Albinas MITRULEVIČIUS 57  
40 Ona BALEVIČIŪTĖ 58  
41 Antanas VALYS 60 49. Anykščių - Kupiškio
42 Laima KERAITIENĖ 61  
43 Jonas JURKUS 63 38. Mažeikių
44 Bronius BRADAUSKAS 64 59. Kaišiadorių - Elektrėnų
45 Jūratė JUOZAITIENĖ 65 18. Panemunės
46 Vytautas SIMELIS 67  
47 Valentinas GREIČIŪNAS 68 19. Danės
48 Česlav MICKIEVIČ 70 57. Vilniaus - Trakų
49 Danutė VITAUSKIENĖ 71  
50 Feliksas KOLOSAUSKAS 72 2. Senamiesčio
52 Stasė SKUTULIENĖ 74  
53 Mindaugas BASTYS 76 64. Šakių
54 Vilius CIBULSKAS 77  
55 Irena LAURINAITIENĖ 78  
56 Valdemaras ANUŽIS 80  
57 Rimantas SANKAUSKAS 81  
58 Elena ČEKIENĖ 83  
59 Artur PLOKŠTO 84 56. Vilniaus - Šalčininkų
60 Gediminas DALINKEVIČIUS 85 55. Širvintų - Vilniaus
61 Violeta BALTUTIENĖ 87  
62 Jonas KORENKA 88 45. Šiaulių kaimiškoji
63 Alfonsas PULOKAS 90 47. Pasvalio - Panevėžio
64 Gintautas MIKOLAITIS 91 42. Raseinių
65 Juozas RAISTENSKIS 92 7. Justiniškių
66 Vytautas SAULIS 94 50. Rokiškio
67 Vitalija KLIUKIENĖ 95  
68 Vydas BARAVYKAS 97 69. Dzūkijos
69 Alvydas KATINAS 98 51. Utenos
70 Edvardas ŽAKARIS 99 23. Aušros
71 Visvaldas NEKRAŠAS 101 35. Plungės - Rietavo
72 Juozas PALIONIS 102 67. Prienų
73 Danguolė BILKIENĖ 104  
74 Edvardas KAREČKA 105 37. Skuodo - Mažeikių
75 Gintautas LABANAUSKAS 106 17. Pramonės
76 Jonas JUOZAPAITIS 108 46. Pakruojo - Joniškio
77 Povilas VADOPOLAS 109 26. Nevėžio
78 Salomėja Ona GIRIJOTIENĖ 111  
79 Vaclovas KRIKŠČIŪNAS 112 28. Aukštaitijos
80 Petras MIKELIONIS 113 65. Kauno - Kėdainių
81 Bronislovas KUČINSKAS 115 14. Žaliakalnio
82 Andrius ŠEDŽIUS 116 24. Saulės
83 Lilija PETRAITIENĖ 118  
84 Valerijonas KUBILIUS 119  
85 Vytautas URBANAVIČIUS 120  
86 Pranas PETROŠIUS 122  
87 Nikolajus GUSEVAS 123  
88 Jonas KAIRYS 125  
89 Alma MONKAUSKAITĖ 126  
90 Rimantas ŠADŽIUS 127  
91 Irena MACIJAUSKIENĖ 129  
92 Vytautas JUŠKUS 130  
93 Birutė Teresė LENGVENIENĖ 132  
94 Valerijus PONOMARIOVAS 133  
95 Saulius GEGIECKAS 134  
96 Zigmantas Benjaminas KAZAKEVIČIUS 136  
97 Kęstutis KRIŠČIŪNAS 137  
98 Orinta LEIPUTĖ 138  
99 Vidmantas BRAZYS 139  
100 Žana LEBEDEVA 140  

Partijų sąrašas