2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

JUOZAS    MAŽEIKA

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
numeris sąraše: 105


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1952 m. gruodžio 4 d. Kretingos rajono Kūlupėnų kaime.
  Mokėsi Kūlupėnų aštuonmetėje, vėliau – Kretingos 1-ojoje vidurinėje mokykloje, baigė 1971 m. Tų pačių metų rudenį buvo pašauktas į sovietinę armiją. Atitarnavęs įstojo į Vilniaus universiteto neakivaizdinį skyrių, studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą.
  1974 m. pradėjo dirbti Kūlupėnų aštuonmetės mokyklos mokytoju. Supratęs, kad sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis, 1977 m. perėjo mokytis į Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą (dabar – Lietuvos kūno kultūros akademija). Jį baigė 1982 m. ir įgijo kūno kultūros dėstytojo kvalifikaciją.
  Iki 1991 m. dirbo Kūlupėnų mokyklos kūno kultūros mokytoju, įgijo kūno kultūros mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją, o 1991 m. buvo paskirtas šios mokyklos direktoriaus pavaduotoju ugdymui. 1997–2004 m. – mokyklos direktorius.
  Politinė karjera prasidėjo 1995 m., kai buvo išrinktas į Kretingos rajono savivaldybės tarybą. 1996 m. tapo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariu ir iki šiol yra Kretingos skyriaus pirmininkas.
  Nuo 2004 m. gruodžio mėn. buvo išrinktas Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotoju. Šias pareigas ėjo iki 2007 m. Nuo 2007 m. – Kretingos rajono savivaldybės meras.
  Vedė 1976 m. Žmona Aldona – Kūlupėnų seniūnijos žemės ūkio specialistė. Duktė Jūratė – kirpėja, ištekėjusi ir turi dvi dukteris, sūnus Gediminas – informacinių technologijų specialistas, vedęs ir augina du sūnus.