2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

ASTA    BEIERLE EIGIRDIENĖ

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
numeris sąraše: 104


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1963 m. dabartinės Rietavo savivaldybės Girėnų kaime.
  Baigusi vidurinę mokyklą įstojo į Kauno Antano Sniečkaus politechnikos instituto (dabar – Kauno technologijos universitetas) Cheminės technologijos fakultetą. Studijas baigė 1986 m. ir įgijo inžinieriaus chemiko technologo kvalifikaciją.
  Dirbo Naujojoje Akmenėje cemento ir šiferio gamykloje „Akmenės cementas“ inžiniere technologe.
  1993 m. atvyko gyventi arčiau tėvų – į Plungę ir įsidarbino Plungės rajono apylinkės teisme. Iš pradžių dirbo teismo sekretore, vėliau – teismo antstole. 2001 m. su vyru ir dukterimi išvyko gyventi į Vokietiją.
  2002–2004 m. Vokietijoje baigė Ennepe-Ruhro apskrities Witten profesinę kolegiją ir įgijo pramonės vadybininkės specialybę. Besimokydama Vokietijoje dirbo Ewald Doerken chemijos įmonėje pramonės vadybininke užsakymų, realizacijos, darbo saugos bei aplinkosaugos skyriuose. Čia puikiai išmoko vokiečių kalbą.
  Po vyro netekties apsisprendė grįžti į Lietuvą. 2007 m. grįžusi į namus dalyvavo Plungės rajono savivaldybės skelbiamame konkurse valstybės tarnautojo-ekologo vietai užimti. Laimėjusi konkursą 2007–2010 m. dirbo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja. Nuo 2011 m. balandžio mėn. eina Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorės pareigas.
  Laisvalaikiu domisi Lietuvos ir kitų šalių istorija, politika, menu. Yra didelė klasikos gerbėja, mėgsta gamtą. Turėdama laiko aplanko dukterį Vokietijoje. Šiuo metu ji baigia ekonominių ir politinių mokslų studijas.