2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

TOMAS    PETREIKIS

Apygarda: Saulės (Nr.24)
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
numeris sąraše: 91


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1978 m. gruodžio 1 d. Šiauliuose gydytojos ir tarnautojo šeimoje.
  1986–1997 m. mokėsi Šiaulių „Aido“ vidurinėje mokykloje. 1997–2001 m. studijavo Šiaulių universiteto Technologijos fakultete, įgijo technologijos mokslų bakalauro kvalifikacinį laipsnį, inžinieriaus kvalifikaciją. 2001 m. baigė Krašto apsaugos ministerijos Lietuvos kariuomenės mokymo ir doktrinų valdybos vadų kursus. Tai buvo kaip privalomoji karinė tarnyba, įgijo atsargos leitenanto (karininko) laipsnį. 2001–2003 m. studijavo Kauno technologijos universiteto Socialinių mokslų fakultete vadybos ir verslo administravimo magistrantūrą, įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.
  2003 m. grįžo į Šiaulius. Dirbo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyriuje, septynerius su puse metų planavo ir organizavo miesto viešojo transporto eismo sistemą, teikė pasiūlymus Šiaulių miesto transporto gerinimo klausimais, nagrinėjo miesto viešojo transporto poreikius, išduodavo kelių transporto veiklos licencijas ir leidimus. Keletą metų Šiaulių valstybinėje kolegijoje recenzavo studentų baigiamuosius darbus.
  2009 m. tapo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) nariu. Šiuo metu yra laikinai išrinktas eiti TS-LKD Šiaulių miesto skyriaus pirmininko pareigas, nuo 2009 m. – TS-LKD Jaunimo bendruomenės Šiaulių skyriaus pirmininkas. 2011 m. kėlė kandidatūrą į Šiaulių miesto savivaldybės tarybą. 2011 m. dirbo Šiaulių miesto mero patarėju, kuravo aplinkos apsaugos, architektūros ir urbanistikos, ekonomikos, finansų, investicijų ir miesto plėtros, infrastruktūros, statybos sritis. Teikė pastabų ir pasiūlymų šių sričių problemoms spręsti ir sprendimams priimti.
  2012 m. grįžo dirbti į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto infrastruktūros skyrių. Šiuo metu kuruoja žemės kasimo, šilumos ūkio, miesto kapinių priežiūros ir tvarkymo darbus.
  Darbas Šiaulių miesto savivaldybėje išmokė bendravimo su gyventojais, verslo atstovais subtilybių, vadovauti, planuoti ir organizuoti darbus, suteikė galimybę matyti miesto ir jo žmonių problemas, tai kelia nemažai idėjų.