2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

MINDAUGAS    BALČIŪNAS

Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
numeris sąraše: 100


Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Kita
 • Gimė 1973 m. rugsėjo 17 d. Joniškyje.
  1991 m. baigė Joniškio 2-ąją vidurinę mokyklą ir tais pačiais metais įstojo į Vilniaus pedagoginį institutą. Studijavo lietuvių filologiją.
  1994 m. studijas tęsė Vilniaus pedagoginio instituto neakivaizdiniame skyriuje. Joniškio savivaldybės Viešojoje bibliotekoje pradėjo dirbti reklamos informavimo specialistu.
  1996 m. įstojo į Lietuvos žemės ūkio universitetą. Studijavo miškininkystę.
  Darbinę veiklą tęsė Joniškio urėdijoje – buvo vyriausiasis jėgeris.
  2000 m. pradėjo dirbti Joniškio seniūnu.
  2005 m. rugsėjo mėn. laimėjo konkursą Žagarės regioninio parko direktoriaus pareigoms užimti ir šiuo metu dirba Žagarės regioniniame parke.
  Per 2007 m. savivaldybių tarybų rinkimus pagal Lietuvos socialdemokratų partijos Joniškio skyriaus sąrašą buvo išrinktas į Joniškio rajono savivaldybės tarybą. Nuo kadencijos pradžios dirba rajono Plėtros komitete, buvo Kontrolės komiteto pirmininkas.
  Dalyvauja įvairiuose projektuose siekdamas pritraukti lėšų Žagarės regiono turizmo infrastruktūrai kurti.
  2010 m. apdovanotas Joniškio rajono savivaldybės padėkos ženklu už nuoširdžią ir puikią vadybinę veiklą, iniciatyvų ir profesionalų darbą puoselėjant Žagarės kraštovaizdį ir kultūros paveldą, už aktyvią šio krašto etninės kultūros sklaidą ir reikšmingą indėlį į Joniškio rajono savivaldą.
  2012 m. apdovanotas Ministro Pirmininko padėkos raštu už pavyzdingą tarnybą.
  Mano, kad puikiame kraštovaizdyje vykstantys renginiai nuteikia žmones pozityviai bendrauti, parodyti savo pomėgius, todėl kasmet organizuojamas Žagarės vyšnių festivalis tapo Žagarės miesto ir viso Joniškio krašto vizitine kortele. Lietuvos valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos Žagarės vyšnių festivalį pripažino sėkmingiausiu 2010 m. turizmo projektu.
  Švari aplinka, gamtos apsauga užtikrins rajono gyventojams sveikesnę gyvenamąją aplinką. Kandidatas mano, kad reikia skatinti ir remti savanorystę, kuri ugdo jauno žmogaus dorovinius ir moralinius principus. Vyresnio amžiaus žmonėms savanorystė padeda rasti mėgstamą užsiėmimą, o bendruomenei kurti saugesnę gyvenamąją aplinką.
  Pomėgiai: skaito knygas, medžioja, keliauja.
  Vedęs. Su žmona Lina augina du sūnus – 11 metų Kristijoną ir 4 metų Karolį.