Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Ingrida    VILKIENĖ


Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
numeris sąraše: 78

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1971 m. Jurbarke. Augo tarnautojų šeimoje: tėtis ilgus metus dirbo Jurbarko linų fabriko direktoriumi, mama – žemės ūkio sektoriuje (šiuo metu tebedirba). Turi trejais metais vyresnę seserį, kuri gyvena ir dirba Jurbarke.
  Mokėsi Jurbarko 2-ojoje vidurinėje mokykloje. Lankė Jurbarko muzikos mokyklos fortepijono klasę. Vyresnėse klasėse pradėjo aktyviai sportuoti ir buvo miesto turizmo klubo narė. 1988 m. prasidėjus Sąjūdžio bangai, su kitais jaunuoliais dalyvavo Sąjūdžio palaikymo kampanijoje Jurbarko mieste.
  1989 m. įstojo į Vilniaus pedagoginį universitetą, istorijos specialybę.
  1994 m. baigusi aukštąją mokyklą išvyko gyventi ir dirbti į Kauną. Dirbo Raudondvario gimnazijoje istorijos mokytoja, Batniavos pagrindinėje mokykloje pavaduotoja ugdymui ir kartu Kauno IX forto muziejuje muziejininke-ekskursijų vadove.
  Pasikeitus gyvenimo aplinkybėms grįžo į Vilnių. Dirbo istorijos mokytoja A. Vienuolio gimnazijoje ir Vilniaus Senamiesčio bei Lazdynų vidurinėse mokyklose, Lietuvos televizijos laidoje „Vakaro autografas“.
  Pagrindinė darbovietė – Tarptautinė komisija nacių ir sovietinių okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Yra švietimo programų koordinatorė. Pagrindinė darbo sritis – mokytojų švietimas apie totalitarinius režimus ir jų pasekmes mūsų visuomenei. Organizuoja seminarus, vykdo daug įvairių projektų, susijusių su okupacijų padariniais, diskriminacija ir tolerancija bei netolerancija.
  Nuo 2006 m. yra Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narė.
  Ištekėjusi. Vyras Aidas – istorikas.