Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Deividas    LEILIONAS

Apygarda: Šilalės - Šilutės (Nr.33)
Iškėlė: Leiboristų partija

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Koalicija Darbo partija + jaunimas
numeris sąraše: 51
(Iškėlė: Leiboristų partija
numeris sąraše: 32)

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1978 m. rugpjūčio 25 d. Kaune. Studijas baigę tėvai dirbti buvo paskirti į Klaipėdą, po pusantrų metų – į Šilalę. Šiame nedideliame jaukiame miestelyje buvo visos sąlygos mokytis, sportuoti, turiningai leisti laisvalaikį. Už tai ypač dėkingas puikiems mokyklos mokytojams ir nuostabioms auklėtojoms. Joms padedant dalyvavo respublikinėse olimpiadose, įvairiuose renginiuose, daug keliavo ir mokyklą baigė 9,8 pažymių vidurkiu.
  1996 m. įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinę verslo mokyklą. Po trečio kurso per vasaros atostogas pagal programą išvyko padirbėti į JAV. Ten pamatė, kad norinčiam dirbti ir užsidirbti sudaromos visos sąlygos. Oficialiai turėjo du darbus, dirbo po 18 valandų per parą be poilsio dienų. Atlygis ir motyvacija dirbti buvo tokie, kokių anksčiau niekur nebuvo matęs. Ten išmoko negailėdamas jėgų siekti užsibrėžto tikslo.
  2000 m. baigęs bakalauro studijas įsidarbino AB „Mažeikių nafta“ vertėju. Po metų buvo paskirtas Finansų skyriaus analitiku. 2002 m. tapo atsakingas už visų modernizacijos medžiagų užsakymą, transportavimą ir apskaitą.
  Pasibaigus modernizacijai, pradėjo trūkti iššūkių, todėl nusprendė išbandyti jėgas versle. 2004 m. įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos magistrantūrą studijuoti tarptautinę prekybą.
  2006 m. įkūrė iki šiol sėmingai veikiančią mažmeninės prekybos drabužiais UAB „Profitum“. Puikiai žino, su kokiais sunkumais susiduria smulkusis verslas, kokią turi atlaikyti stambių monopolininkų kuriamą dažnai nelygiavertę ir nevienodomis sąlygomis grindžiamą konkurenciją.