Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Saulius    GIRDAUSKAS

Apygarda: Panemunės (Nr.18)
Iškėlė: Leiboristų partija

Apygarda: Daugiamandatė
Iškėlė: Koalicija Darbo partija + jaunimas
numeris sąraše: 21
(Iškėlė: Leiboristų partija
numeris sąraše: 13)

Balsavimo rezultatai:
Daugiamandatėje apygardoje
Vienmandatėje apygardoje: I turas
 • Anketa
 • Biografija
 • Turto ir pajamų deklaracijos
 • Interesų deklaracija
 • Gimė 1970 m. rugsėjo 21 d. Kaune.
  Nesuklydote – tai garsaus automobilių lenktynininko Kastyčio Girdausko sūnus. Tėvas Kastytis apie 20 metų garsino Lietuvą pasaulyje lenktynių trasose. Vienuolika kartų buvo tuometinės Sovietų Sąjungos čempionas, daugybę kartų – Lietuvos čempionas ir daugelio tarptautinių, pasaulio lenktynių laimėtojas. Tėvas išmokė savo sūnų didžiųjų vairavimo paslapčių. Neužmirškime, kad sūnus seniai žinomas šios sporto šakos lyderis. Jis penkis kartus tapo Lietuvos ralio čempionu, devynis kartus – Lietuvos čempionu savo klasės automobilių grupėje, keturis kartus laimėjo Lietuvos Prezidento įsteigtą taurę, nugalėjo daugelyje Europos lenktynių, o 2003 m. iškovojo pasaulio čempionato taurę Turkijoje savo klasės automobilių grupėje. Tėvo pavardė neužgožia sūnaus laimėjimų, o tik harmoningai leidžia tęsti šeimos tradicijas. Kandidatas – tarptautinės klasės sporto meistras nusimano ir apie verslo subtilybes, nes nuo pat nepriklausomybės paskelbimo Lietuvoje pats plėtoja savo verslą.
  Mokėsi Kauno 33-ojoje vidurinėje mokykloje. 1989–1992 m. studijavo Kauno technologijos universitete, 2001–2004 m. – Vilniaus Gedimino technikos universitete, įgijo transporto mašinų ir įrenginių inžinieriaus specialybę.
  Būdamas iniciatyvus ir puikus organizatorius jau 1998 m. tapo uždarosios akcinės bendrovės „Hautera“ direktoriumi. Bendrovės veikla susijusi su pramonės ir automobilių eksploatacinių medžiagų, automobilių serviso sritimi. Energingasis direktorius jau gerai išmano ir ekonomikos labirintus.
  Siekdamas ką nors keisti mūsų ekonominiame gyvenime 2003 m. tapo Darbo partijos nariu, jau ketverius metus iš eilės jam patikėtos Darbo partijos Kauno skyriaus pirmininko pareigos. 2004 m. buvo išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą, kur aktyviai dalyvavo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto veikloje, nuo 2005 m. – Ekonomikos komiteto veikloje, taip pat visą kadenciją ėjo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininko pavaduotojo pareigas.
  Reikia paminėti, kad jis yra įsteigęs savo tėvo K. Girdausko automobilių sporto klubą, kuris veikia visuomeniniais pagrindais.
  Laisvalaikiu, atostogų metu mėgsta kalnų slidinėjimą, vandens ir sniego motociklų sportą, be to, lanko krepšinio treniruotes.
  Gerai moka anglų, rusų, lenkų ir lietuvių kalbas.
  Vedęs. Žmona Vilma Kauno technikos universitete įgijo vadybos ir ekonomikos mokslų kvalifikaciją. Turi dukterį Justiną.