Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Kupiškio rajono (Nr. 27) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Lapka Robertas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  2.  Zulonas Audronijus --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  3.  Sliekas Bronius --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  4.  Audickas Albertas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  5.  Zulonienė Nijolė Teresė --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 5
  6.  Dieninienė Nijolė Joana --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 6
  7.  Prokapas Alvydas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 7
  8.  Šimas Rimantas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 8
  9.  Būgaitė Neringa --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 9
  10.  Odinienė Zinaida --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 10
  11.  Mockus Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  12.  Beinoris Valentinas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  13.  Kulbokienė Dovilė --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  14.  Chlevickas Jurgis --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  15.  Šarskuvienė Audronė --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  16.  Tvarijonas Arnoldas Juozas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  17.  Seibutienė Felicija --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  18.  Bardauskas Dainius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  19.  Aleksandravičius Zigmantas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 1
  20.  Zulonienė Liusė --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 2
  21.  Tekutienė Marina --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 3
  22.  Vanagienė Vanda --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  23.  Lukoševičius Rapolas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  24.  Narmontienė Milda --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  25.  Ruzgas Vidas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2