Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Kauno miesto savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 41
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai KUDARIENĖ LORETA 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KURLAVIČIUS ALGIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KRAPAUSKIENĖ BIRUTĖ 2008-11-14
Liberalų ir centro sąjunga GARBARAVIČIUS ARVYDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BUDNIKAS GEDIMINAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BARŠTYS TAUTVYDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga MIKĖNAS KĘSTUTIS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas KEKIENĖ LORETA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas MILEIKA ALGIMANTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas VASILENKO VYTAUTAS 2008-01-18
Partija Tvarka ir teisingumas PADEGIMAS ARVYDAS 2008-11-14
Partija "Jaunoji Lietuva" BUŠKEVIČIUS STANISLOVAS 2007-03-04
Partija "Jaunoji Lietuva" BUŠKEVIČIUS STASYS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija LABANAUSKAS GINTAUTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KUČINSKAS BRONISLOVAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija LEIPUTĖ ORINTA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija VAIČIKAUSKAS STEPONAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KLEBANSKAJA ŽANETA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MEDVIEDEVIENĖ ANTANINA 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija KRIŠČIŪNAS KĘSTUTIS 2007-04-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KUPČINSKAS ANDRIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BINGELIS PETRAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PANCERIS MARIJUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KAMINSKAS RAIMUNDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŽUKAUSKAS GEDIMINAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PRIEVELIENĖ RIMUTĖ 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) SKAISTĖ GINTARĖ 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) RUDGALVIENĖ ONA NIJOLĖ 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GERČIENĖ IRENA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) SAKALNIKAS RAPOLAS GEDIMINAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KORYZNA JONAS 2007-04-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BANCEVIČIUS VYTAS 2008-04-14
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BAIKŠTYS ZENONAS 2009-05-07
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) POVILONIS VYTAUTAS 2010-10-04
Darbo partija FURMANAVIČIUS GINTARAS JONAS 2007-03-04
Darbo partija ŠATKAUSKAS RYTIS 2007-03-04
Darbo partija PAŠKEVIČIUS PRANAS 2007-04-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ŽIRGULIS STASYS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis MIKAITIS RIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis KRĖPŠTA JUSTINAS 2008-11-14
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis MATEKONIENĖ JŪRATĖ 2008-12-19

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai KUZMINSKAS KAZIMIERAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas RUČYS RIMAS ANTANAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas ŽALNERAUSKAS VLADAS 2007-03-04 2008-01-18 Mirė
Lietuvos socialdemokratų partija PAUKŠTYS JUOZAS SKIRMANTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija KAZAKEVIČIUS ZIGMANTAS BENJAMINAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STARKEVIČIUS KAZYS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GUDIŠAUSKIENĖ EDITA 2007-03-04 2010-10-04 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BALUTIS ADOLFAS ANTANAS 2007-03-04 2008-04-14 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DIDŽGALVIS RIMANTAS 2007-03-04 2009-05-07 Mirė
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) SKOKAUSKIENĖ AUKSUTĖ 2010-09-22 2010-10-04 Neteko mandato dėl nesuderinamų pareigų
Darbo partija GIRDAUSKAS SAULIUS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis TAMAŠAUSKAS ERIKAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis BALŽEKIENĖ ONA 2007-03-04 2008-12-19 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas