Informacija rinkėjui trumpuoju telefono numeriu 1855

Kviečiame naudotis Vyriausiosios rinkimų komisijos informaciniu telefono numeriu 1855. Informacinės linijos darbo laikas – nuo 7 iki 20 val.

Trumpuoju numeriu 1855 galima skambinti iš visų Lietuvoje veikiančių operatorių tinklų. Skambučio kaina – kaip į savo tinklą pagal savo plano tarifus. Užsienyje gyvenantiems rinkėjams kreiptis į Pasaulio lietuvių apygardą el. p. pasauliolietuviu71@lrvrk.lt ar mob. tel. nr. +37065835795.

Telefonu 1855 sužinosite:

• ar esate įrašytas į rinkėjų sąrašus;

• kurioje rinkimų apylinkėje galite balsuoti;

• apie galimybę balsuoti iš anksto, jeigu rinkimų dieną nebūsite savo rinkimų apylinkėje;

• kaip balsuoti, jeigu susirgote ir rinkimų dieną negalėsite nuvykti į savo rinkimų apylinkę;

• kaip susisiekti su apygardos ar apylinkės rinkimų komisija, komisijos adresą.

Naudojimosi paslauga sąlygos

Norėdami gauti išsamią informaciją apie Jūsų įrašymą į rinkėjų sąrašą, būsite paprašyti pasakyti savo asmens kodą, vardą, pavardę. Paskambinę šiuo numeriu, sužinosite rinkimų apylinkę, jos adresą. Informacija teikiama vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų teisinę apsaugą, todėl rinkėjo adreso skelbimas yra apribotas. Tik patys pasakę savo adresą, Jūs galėsite pasitikslinti, ar tikrai tokiu adresu esate įrašytas į rinkėjų sąrašą.

Nusiskundimų registracija

Telefonu 1855 galite pranešti apie rinkimų įstatymų pažeidimus. Skundai registruojami prisistačius, o Jums atsisakius pranešti savo vardą ir pavardę, skundai nebus registruojami.