2014 m. gegužės 11 d. Respublikos Prezidento rinkimai

Telšių rajono savivaldybė

Numeris 51 Adresas Žemaitės 14, LT-87133, Telšiai
Telefonas Faksas
El. paštas    

Rinkimų stebėtojai

Vardas Pavardė Pasiūlė Kontaktai
Rimantas Adomaitis Darbo partija
Irena Ananijevienė Partija Tvarka ir teisingumas
Kęstutis Anglickas Darbo partija
Tomas Auryla Lietuvos socialdemokratų partija
Egidijus Bagdonas Partija Tvarka ir teisingumas
Vytautas Barsteiga Partija Tvarka ir teisingumas
Jonas Berenis Darbo partija
Angėlė Bidvienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Angėlė Bidvienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Algirdas Birkantas Darbo partija
Vaidotas Budreckis Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas Butkevičius DALIA GRYBAUSKAITĖ
Juozas Butkevičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Donatas Damunskis Lietuvos socialdemokratų partija
Adomas Domarkas Lietuvos socialdemokratų partija
Leonidas Glatkinas Darbo partija
Rasas Gofmanas Lietuvos socialdemokratų partija
Antanas Gudauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Kęstutis Gusarovas Lietuvos socialdemokratų partija
Alvydas Jasevičius Lietuvos socialdemokratų partija
Laima Jurytė-Zakarauskienė Darbo partija
Remigijus Juška Lietuvos socialdemokratų partija
Alfredas Komža Lietuvos socialdemokratų partija
Petras Kuizinas Darbo partija
Danguolė Kušeliauskienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Kazys Lečkauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Algirdas Levanauskas DALIA GRYBAUSKAITĖ
Algirdas Levanauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Regina Lukauskienė Darbo partija
Darius Martinkus Lietuvos socialdemokratų partija
Vytautas Masalskas Darbo partija
Zenonas Mockus Darbo partija
Sigitas Motuzas Lietuvos socialdemokratų partija
Stefa Naujokienė Lietuvos socialdemokratų partija
Zigmas Nevardauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Birutė Pocienė Darbo partija
Fortunatas Pocius Darbo partija
Daiva Ragauskienė Partija Tvarka ir teisingumas
Valdemaras Ramšas Partija Tvarka ir teisingumas
Danielius Rupšys Partija Tvarka ir teisingumas
Vilma Savickienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vilma Savickienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Mantas Serva Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Mantas Serva DALIA GRYBAUSKAITĖ
Adelė Stančienė Darbo partija
Inga Stankutė Partija Tvarka ir teisingumas
Vigantas Stasiulis Darbo partija
Adolfina Apolonija Striaukienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Adolfina Apolonija Striaukienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Benediktas Šniaukas Lietuvos socialdemokratų partija
Alfreda Tamoševičienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Česlovas Ubartas Lietuvos socialdemokratų partija
Giedrius Valiulis Darbo partija
Alma Vitkienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Alma Vitkienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Algirdas Vizgaudas Partija Tvarka ir teisingumas
Valdas Zykas Darbo partija
Audrius Zykas Lietuvos socialdemokratų partija
jonas Žvirblis NAGLIS PUTEIKIS