2014 m. gegužės 11 d. Respublikos Prezidento rinkimai

Alytaus rajono savivaldybė

Numeris 3 Adresas Ulonų g. 16, LT-62157, Alytus
Telefonas Faksas
El. paštas    

Rinkimų stebėtojai

Vardas Pavardė Pasiūlė Kontaktai
Vincentas Aleksynas DALIA GRYBAUSKAITĖ
Vytas Arbačiauskas Darbo partija
Karolis Arbačiauskas Darbo partija
Rimantas Avižienis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vydas Baravykas Lietuvos socialdemokratų partija
Edvardas Bielskis Lietuvos socialdemokratų partija
Gintaras Chščenavičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Rima Čelkonienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Evaldas Dainauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Visvaldas Dumbliauskas Darbo partija
Arūnas Dvareckas Lietuvos socialdemokratų partija
Ramunė Gaisrienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Danielius Griškevičius Darbo partija
Alexander Illarionov Darbo partija
Aloyzas Jaciunskas Lietuvos socialdemokratų partija
Stasys Jadeška Lietuvos socialdemokratų partija
Zina Janavičienė Darbo partija
Rimas Jarmala Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Algirdas Jusas Darbo partija
Arturas Juškauskas Darbo partija
Juozas Kalėda Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Sigitas Karlonas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Gediminas Krasauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Rima Kucavičienė Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas Lasickas Darbo partija
Arūnas Laukaitis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Gintautas Laukaitis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Sigitas Lebelionis Darbo partija
Zita Linkevičienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Mantas Ludavičius Darbo partija
Zita Lukoševičienė Darbo partija
Antanas Margelis Lietuvos socialdemokratų partija
Vytautas Mikelionis Darbo partija
Vytautas Mocevičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Algimantas Mockevičius Darbo partija
ANTANAS MONKELIŪNAS Tautininkų sąjunga
Antanas Monkeliūnas NAGLIS PUTEIKIS
Jūratė Overaitytė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Lukas Padegimas Darbo partija
Kęstutis Patinskas Darbo partija
Virgilijus Pranskevičius Lietuvos socialdemokratų partija
DARIUS PUČINSKAS Darbo partija
Gintautas Radžiukynas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Vydas Raudonis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Simas Salickas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Sandra Sejavičienė Lietuvos socialdemokratų partija
Vytautas Sinkevičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Juozas Staniulis Darbo partija
Gita Stankevičiūtė-Sidaravičienė DALIA GRYBAUSKAITĖ
Aurimas Truncė Darbo partija
BIRUTĖ VERONIKA VADEIKIENĖ Tautininkų sąjunga
Valdas Valvonis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Snieguolė Vichrovienė Darbo partija
Vytautas Viršilas Darbo partija
Aivaras Vyšniauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Mantas Vyšniauskas Lietuvos socialdemokratų partija
Rasa Vitkauskienė Darbo partija
Algirdas Vrubliauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Algimantas Žemaitis Darbo partija