2012 m. spalio 14 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Rinkimų stebėtojai:


PASTABA: Stebėtojai apylinkėse randami pasirinkus konkrečią apylinkę

1. Naujamiesčio apygardos rinkimų komisijoje
2. Senamiesčio apygardos rinkimų komisijoje
3. Antakalnio apygardos rinkimų komisijoje
4. Žirmūnų apygardos rinkimų komisijoje
5. Fabijoniškių apygardos rinkimų komisijoje
6. Šeškinės apygardos rinkimų komisijoje
7. Justiniškių apygardos rinkimų komisijoje
8. Karoliniškių apygardos rinkimų komisijoje
9. Lazdynų apygardos rinkimų komisijoje
10. Naujosios Vilnios apygardos rinkimų komisijoje
11. Šilainių apygardos rinkimų komisijoje
12. Aleksoto - Vilijampolės apygardos rinkimų komisijoje
13. Centro apygardos rinkimų komisijoje
14. Žaliakalnio apygardos rinkimų komisijoje
15. Kalniečių apygardos rinkimų komisijoje
16. Dainavos apygardos rinkimų komisijoje
17. Pramonės apygardos rinkimų komisijoje
18. Panemunės apygardos rinkimų komisijoje
19. Danės apygardos rinkimų komisijoje
20. Baltijos apygardos rinkimų komisijoje
21. Marių apygardos rinkimų komisijoje
22. Pajūrio apygardos rinkimų komisijoje
23. Aušros apygardos rinkimų komisijoje
24. Saulės apygardos rinkimų komisijoje
25. Dainų apygardos rinkimų komisijoje
26. Nevėžio apygardos rinkimų komisijoje
27. Vakarinė apygardos rinkimų komisijoje
28. Aukštaitijos apygardos rinkimų komisijoje
29. Marijampolės apygardos rinkimų komisijoje
30. Alytaus apygardos rinkimų komisijoje
31. Gargždų apygardos rinkimų komisijoje
32. Šilutės - Pagėgių apygardos rinkimų komisijoje
33. Šilalės - Šilutės apygardos rinkimų komisijoje
34. Tauragės apygardos rinkimų komisijoje
35. Plungės - Rietavo apygardos rinkimų komisijoje
36. Kretingos apygardos rinkimų komisijoje
37. Skuodo - Mažeikių apygardos rinkimų komisijoje
38. Mažeikių apygardos rinkimų komisijoje
39. Akmenės - Joniškio apygardos rinkimų komisijoje
40. Telšių apygardos rinkimų komisijoje
41. Kelmės apygardos rinkimų komisijoje
42. Raseinių apygardos rinkimų komisijoje
43. Kėdainių apygardos rinkimų komisijoje
44. Radviliškio apygardos rinkimų komisijoje
45. Šiaulių kaimiškoji apygardos rinkimų komisijoje
46. Pakruojo - Joniškio apygardos rinkimų komisijoje
47. Pasvalio - Panevėžio apygardos rinkimų komisijoje
48. Biržų - Kupiškio apygardos rinkimų komisijoje
49. Anykščių - Kupiškio apygardos rinkimų komisijoje
50. Rokiškio apygardos rinkimų komisijoje
51. Utenos apygardos rinkimų komisijoje
52. Zarasų - Visagino apygardos rinkimų komisijoje
53. Ignalinos - Švenčionių apygardos rinkimų komisijoje
54. Molėtų - Švenčionių apygardos rinkimų komisijoje
55. Širvintų - Vilniaus apygardos rinkimų komisijoje
56. Vilniaus - Šalčininkų apygardos rinkimų komisijoje
57. Vilniaus - Trakų apygardos rinkimų komisijoje
58. Trakų - Elektrėnų apygardos rinkimų komisijoje
59. Kaišiadorių - Elektrėnų apygardos rinkimų komisijoje
60. Jonavos apygardos rinkimų komisijoje
61. Ukmergės apygardos rinkimų komisijoje
62. Jurbarko apygardos rinkimų komisijoje
63. Suvalkijos apygardos rinkimų komisijoje
64. Šakių apygardos rinkimų komisijoje
65. Kauno - Kėdainių apygardos rinkimų komisijoje
66. Kauno kaimiškoji apygardos rinkimų komisijoje
67. Prienų - Birštono apygardos rinkimų komisijoje
68. Vilkaviškio apygardos rinkimų komisijoje
69. Dzūkijos apygardos rinkimų komisijoje
70. Varėnos - Eišiškių apygardos rinkimų komisijoje
71. Lazdijų - Druskininkų apygardos rinkimų komisijoje
Vyriausiojoje rinkimų komisijoje