Politinės kampanijos dalyviai

A – atstovaujamasis politinės kampanijos dalyvis.
S – savarankiškas politinės kampanijos dalyvis.

Savarankiškų dalyvių skaičius:  802
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  403


DARBO PARTIJA (S)
Darbo partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
Darbo partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)

KRIKŠČIONIŲ PARTIJA (S)
Krikščionių partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Krikščionių partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

LIBERALŲ IR CENTRO SĄJUNGA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S) neregistruotas
Liberalų ir centro sąjungos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S) neregistruotas
Liberalų ir centro sąjungos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
Liberalų ir centro sąjungos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S) neregistruotas

LIETUVOS CENTRO PARTIJA (S)
Lietuvos centro partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos centro partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos centro partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS KRIKŠČIONIŠKOSIOS DEMOKRATIJOS PARTIJA (S)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (S)
Lietuvos laisvės sąjungos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos laisvės sąjungos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA (S)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sarašas (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sarašas (A)

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA (S)
Lietuvos liaudies partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos liaudies partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS PENSININKŲ PARTIJA
Lietuvos pensininkų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos pensininkų partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos pensininkų partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos pensininkų partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos pensininkų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS RUSŲ SĄJUNGA
Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos rusų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos rusų sąjungos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų ąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (S)

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ SĄJUNGA (S)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Mažeikiių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr.35 kandidatų sąrašas (S)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

LIETUVOS VALSTIEČIŲ LIAUDININKŲ SĄJUNGA (S)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

NAUJOJI SĄJUNGA (SOCIALLIBERALAI) (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA" (S)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (S)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Partijos "Jaunoji Lietuva" Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

Politinė partija "PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS" (S)
Politinės partijos "Profesinių sąjungų centras" Jonavos rajono Nr.10 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos "Profesinių sąjungų centras" Kauno miesto Nr.15 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos "Profesinių sąjungų centras" Kauno rajono Nr.16 kandidatų sąrašas (A)

POLITINĖ PARTIJA RUSŲ ALJANSAS
Politinės partijos Rusų aljansas Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Švenčionių miesto rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Politinės partijos Rusų aljansas Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)

RESPUBLIKONŲ PARTIJA (S)

Socialistinio liaudies Fronto Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Socialistinio liaudies Fronto Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)

SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS (S)

TAUTOS PRISIKĖLIMO PARTIJA (S)
Tautos prisikėlimo partijos Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
Tautos prisikėlimo partijos Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)

TĖVYNĖS SĄJUNGA - LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės rajono rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rajono rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sajungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatų sąrašas (S)
Tėvynės sajungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatų sąrašas (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų rajono rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų rajono rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Neringos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo rajono rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatų sąrašas (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatų sąrašas (A)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatų sąrašas (A)

ŽEMAIČIŲ PARTIJA (S)
Žemaičių partijos Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatų sąrašas (S)
Žemaičių partijos Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Palangos miesto rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Šiaulių rajono rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatų sąrašas (A)
Žemaičių partijos Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatų sąrašas (A)

ŽEMAITIJOS PARTIJA (S)

Pretendentai į kandidatus
Išsikėlęs Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas MINDAUGAS KAKNEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ALGIMANTAS KATUKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas LAIMUTIS URBANAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Alytaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas VIDAS UTMANAS (S)
Išsikėlęs Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas VLADIMIRAS BAKUM (S)
Išsikėlęs Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ROMAS ČERNIUS (S)
Išsikėlęs Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas DANIELIUS JAKUBAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Alytaus rajono rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ALBINAS VENČKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas EUGENIJUS ANDRIEJAUSKAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas AURIMAS BRUŽAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ALVYDAS BUGENIS (S)
Išsikėlusi Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė MARIJONA FERGIZIENĖ (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas SIMONAS GUDELIS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas AUDRONIS GUSTAS (S)
Išsikėlusi Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė DIANA IRICIJAN (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas KĘSTUTIS JACUNSKAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RIMAS JASIŪNAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas SERGEJUS JOVAIŠA (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ARVYDAS KRIKŠČIŪNAS (S)
Išsikėlusi Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė VIOLETA LABUTIENĖ (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VALDAS MAKAUSKAS (S)
Išsikėlusi Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė INDRĖ MELIŪNAITĖ (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas PETRAS NAZAROVAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VLADISLAVAS PREIDYS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RIMANTAS SABALIAUSKAS (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas DONATAS TUSKA (S)
Išsikėlęs Anykščių rajono rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VLADAS VISMINAS (S)
Išsikėlęs Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas JONAS DAUDA (S)
Išsikėlęs Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas VIRGINIJUS MASLAUSKAS (S)
Išsikėlęs Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ŠARŪNAS STUMBRYS (S)
Išsikėlusi Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė RIMGAILĖ STUMBRYTĖ (S)
Išsikėlęs Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ALENAS ŠERPENSKAS (S)
Išsikėlęs Birštono rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas EVALDAS ŽALNIERAITIS (S)
Išsikėlęs Biržų rajono rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas JUOZAS UŽKURĖLIS (S)
Išsikėlęs Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas VIRGILIJUS DIRMA (S)
Išsikėlęs Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas DARIUS JONEIKA (S)
Išsikėlęs Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas LAURYNAS OKOCKIS (S)
Išsikėlęs Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas VIDAS PETRIKAS (S)
Išsikėlęs Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas RIMANTAS ŽŪKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 MARK DONEC (S) neregistruotas
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas SAULIUS GIRČYS (S)
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VYGANTAS LIUTKUS (S)
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas MYKOLAS MASYS (S)
Išsikėlusi Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė EDITA PABERALIENĖ (S)
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ANDREJUS PABERALIS (S)
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ANTANAS ŠALKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VALDAS ŠKADAUSKAS (S)
Išsikėlusi Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė DAINA ŽYMANTIENĖ (S)
Išsikėlęs Ignalinos rajono rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ROMUALDAS SPULIS (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas KĘSTUTIS CELIEŠIUS (S)
Išsikėlusi Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė ROMA LADUKIENĖ (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas JONAS LEGAS (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ROBERTAS MIKULĖNAS (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas RAMŪNAS MILIAUSKAS (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas GINTAUTAS SAMUOLIS (S)
Išsikėlęs Jonavos rajono rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas GITENIS SUBAČIUS (S)
Išsikėlęs Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas JONAS GUDAITIS (S)
Išsikėlęs Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas STASYS MAKAVECKAS (S)
Išsikėlęs Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RAMŪNAS NAUDUŽAS (S)
Išsikėlusi Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė JANINA ŠIMAITIENĖ (S)
Išsikėlęs Joniškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas EDMUNDAS VAIČIULIS (S)
Išsikėlęs Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas MINDAUGAS ŠIMKŪNAS (S)
Išsikėlęs Kaišiadorių rajono rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas PRANCIŠKUS ALFREDAS ŠLIUŽAS (S)
Išsikėlęs Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas ALGIRDAS PAULIONIS (S)
Išsikėlęs Kalvarijos rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas RIMAS SUJETA (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė JOVITA ADOMAITIENĖ (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė DANIELĖ APANAVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas TOMAS BAGDONAVIČIUS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė RAMUNĖ BIČKAUSKIENĖ (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas POVILAS DIEVAITIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ELIGIJUS DZEŽULSKIS-DUONYS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas EDVARDAS GALVANAUSKAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas DARIUS GIMŽAUSKAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas PAULIUS GOŽELSKIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas JONAS GUZAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ŽIGIMANTAS JOCIUS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VIRGINIJUS JUOZAITIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GIEDRIUS KAZLAUSKAS (S)
Pretendentė į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 AUŠRA KILKUVIENĖ (S) neregistruota
Pretendentė į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 GIEDRĖ KNIŪKŠTIENĖ (S) neregistruota
Pretendentė į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 BEATA LABUTYTĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas RIMANTAS LEKAVIČIUS (S)
Pretendentė į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 AISTA LEVENDRAUSKIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas POVILAS MAČIULIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ALVYDAS MALINAUSKAS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė JŪRATĖ MATEKONIENĖ (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė IRENA MATIJOŠAITIENĖ (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VISVALDAS MATIJOŠAITIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas JUOZAS MURAUSKAS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė JŪRATĖ ELENA NORVAIŠIENĖ (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas KONSTANTINAS PESENKA (S)
Išsikėlęs Kauno miesto apygardoje Nr. 15 kandidatas DONATAS PILINKUS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ROMAS POTELIŪNAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas KĘSTUTIS PŪKAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ALGIRDAS PUKIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas RAIMUNDAS PUŽAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas NERIJUS RAIŽYS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė STASĖ RAŠČIUVIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 ARVYDAS RYMEIKIS (S) neregistruotas
Pretendentas į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 KAZMEŽ RUŽEVSKIS-BŽELEG (S) neregistruotas
Pretendentas į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 AUDRIUS SAKAS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas EDVARDAS SATKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas KAROLIS STIRBYS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VILIUS ŠILIAUSKAS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė REGINA ŠIMANAUSKIENĖ (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ŽILVINAS ŠUMSKIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas LIUTAURAS VARANAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas DAINIUS VARNAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GEDIMINAS VASILIAUSKAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas DONATAS VEČERSKIS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas JONAS VIESULAS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas EDGARAS VISOCKAS (S)
Išsikėlusi Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė INGRIDA VISOCKIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 MEČISLOVAS ZĖRINGIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas BENJAMINAS ŽELVYS (S)
Išsikėlęs Kauno miesto rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas STASYS ŽIRGULIS (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ALEKSANDRAS BOSAS (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ALGIRDAS ČEPULIS (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas GINTAUTAS FUNKA (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas LEONARDAS GINEIKA (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas FELIKSAS JACKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas DARIUS MEILUTIS (S)
Išsikėlęs Kauno rajono rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas REGIMANTAS PAŠAKINSKAS (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė VIOLETA ALEKNAVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas GIEDRIUS BIELSKUS (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė GERDA BUDREVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas GIEDRIUS GORIANOVAS (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė GIEDRĖ KARSOKIENĖ (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas JUSTINAS KAZLA (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas VALDAS KAZLAUSKAS (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė BIRUTĖ KERUŠAUSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė JOANA KĖVALIENĖ (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas VALDAS PEČKYS (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas OVIDIJUS PUKYS (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas GINTAUTAS PUSKUNIGIS (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas REDAS RUTKAUSKAS (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė EGLĖ SIMANAUSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė LAURA STARKEVIČIŪTĖ-MARČIULIONIENĖ (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas LINAS TREČIOKAS (S)
Išsikėlęs Kazlų Rūdos rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas MANTAS VARAŠKA (S)
Išsikėlęs Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ILDEFONSAS PETKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Kelmės rajono rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas IZIDORIUS ŠIMKUS (S)
Išsikėlęs Kėdainių rajono rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas DARIUS PETRAUSKAS (S)
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas MARKAS FIODOROVAS (S)
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VYTAUTAS GRYKŠAS (S)
Pretendentas į kandidatus Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 ŽYDRŪNAS JAUNIŠKIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas DARIUS JUCYS (S)
Išsikėlęs Klaipėdos miesto apygardoje Nr. 20 kandidatas GEDIMINAS PAPLAUSKAS (S)
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas AUDRIUS PETROŠIUS (S)
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VYTAUTAS RAUBA (S)
Pretendentas į kandidatus Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 VYTAUTAS STANIULIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas SAULIUS URBONAS (S)
Išsikėlusi Klaipėdos miesto rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė IRENA VIRKETIENĖ (S)
Išsikėlęs Klaipėdos rajono rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas GEDIMINAS POCIUS (S)
Išsikėlęs Kretingos rajono rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas DARIUS PETREIKIS (S)
Pretendentė į kandidatus Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 LAISVA ČIULIEPIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė DAIVA DYRIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 ALGIS DUNČIA (S) neregistruotas
Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas POVILAS GURKLYS (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė RAMUTĖ KEŽIENĖ (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė MILDA NARMONTIENĖ (S)
Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas ANTANAS ODINAS (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė DAIVA PEČIUKĖNIENĖ (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė VANDA SAVUKIENĖ (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė RASA ŠALTENIENĖ (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė VILIJA ŠILINIENĖ (S)
Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas ALVIDAS ŠTELEMĖKAS (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė DALIA VIRŽINTIENĖ (S)
Išsikėlęs Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas GINTARAS VITKŪNAS (S)
Išsikėlusi Kupiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė AUŠRA ZLATKIENĖ (S)
Išsikėlęs Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARIUS ČEPONAS (S)
Išsikėlęs Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas ARŪNAS KAPSEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VIRGILIJUS ŽIBŪDA (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas TOMAS ADOMAVIČIUS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė JŪRATĖ ANIUVIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas TOMAS AUKŠTAKIS (S)
Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 RITA AUKŠTUOLĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas PAULIUS AURYLA (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RENATAS AUŠINSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VALENTAS BAČIŪNAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALVYDAS BALČIŪNAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė JADVYGA BALVOČIŪTĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DAIVA BRUŽIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VIKTORAS BUGNEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RASA ČERGELIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas LEONAS VYTAUTAS DERKINTIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VILHELMAS DŽIUGELIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas EGIDIJUS EŽERSKIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VALERIJ FATEJEV (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė INGRIDA GALMINAITĖ (S)
Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 DAIVA GEDVILIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DONATAS GIRČYS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ROSVALDAS GORBAČIOVAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė GENOVEITA GRICIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RIMANTAS GRICIUS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VIDAS GRIGUTIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ROLANDAS GRINKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas NERIJUS GUDAITIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas TEOFILIUS JANUŠKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VYTAUTAS JASMONTAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RASA JOKŪBIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DARIUS JONAITIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RICHARDAS JONAITIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas LAURYNAS JONAUSKAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DALIA JURGAITIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas MARIUS JUŠKA (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė REGINA KATEIVIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė SIGUTĖ KAZICKAITĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas IRENIJUS KERPAUSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VOLDEMARAS KINAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas MARIUS KISMINAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė ALBINA KIUDULIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas AIDAS KRISTINAITIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas LEONAS KVIETKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DAINIUS LIDIKAUSKIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALGIS LIPNIUS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas KĘSTUTIS LUPEIKA (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DANGUOLĖ MANEIKIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RIMA MARTINKIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė SOLVEIGA MATULEVIČIŪTĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 KĘSTUTIS MAŽRIMAS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RŪTA NARMONTIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RIMANTAS NORKUS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas MARIJUS NORKUS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė INDRĖ PAČERINSKYTĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė INESA PAKELIŪNIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALEKSĖJUS PAPULOVAS (S)
Pretendentas į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 MINDAUGAS PAULAUSKAS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DANĖ PERMINIENĖ (S)
Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 INGA PETRAUSKAITĖ (S) neregistruota
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė VILMA PETRAUSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė LIJANA POCEVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas GINTAS PODELIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas PAULIUS POŠKUS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė AUŠRA PRIALGAUSKAITĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas SAULIUS PUDŽIUVELIS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALDARAS PUPLIAUSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas SAULIUS RANCAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas TOMAS RIMKUS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė INGA ROČIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas JUOZAS ROZGA (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALOYZAS RUDYS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas MINDAUGAS RUŠINAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DARIUS SEILIUS (S)
Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 ALMA SIMANONIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DANAS SINIAUSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas MARIUS SKĖRYS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė VIOLETA SKERSTONIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RIMA SKRODENYTĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas SAULIUS SOVAS (S)
Pretendentė į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 DIANA STRAVINSKIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė RITA STULGINSKIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas IRMANTAS SUJETA (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė INGA ŠATINSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DAIVA ŠIDEIKIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ALGIRDAS ŠULCAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė JOLANTA TENDIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė BIRUTĖ TRAUBERGIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 VALDEMARAS URNIKIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ERIKAS UŠČINAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė KRISTINA VENCKUVIENĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DEIVYDAS VYNIAUTAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DALIA VIRBAUSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė LAURA VYŠNIAUSKĖ (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas KĘSTUTIS VITKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas KĘSTUTIS VORAS (S)
Išsikėlusi Mažeikių rajono rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė LAIMA ZARUDNAJA (S)
Išsikėlęs Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas EDMUNDAS INCIUS (S)
Išsikėlęs Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas DONATAS JANČARAS (S)
Išsikėlęs Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas EDVINAS KRIŠČIŪNAS (S)
Išsikėlęs Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas VIKTORAS MILAŠAUSKAS (S)
Išsikėlęs Palangos rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas EVALDAS PETRAUSKAS (S)
Išsikėlusi Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė VIOLETA BUKELIENĖ (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas GVIDAS DROBUŽAS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas KAZYS GRABYS (S)
Pretendentas į kandidatus Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 BENJAMINAS JASIŪNAS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas TADAS LABUTIS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas DONATAS LANČICKAS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas GEDIMINAS LELYS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas KĘSTUTIS LUKOŠEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas DAINIUS OŽALAS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas VIDAS ŠAMŠONAS (S)
Išsikėlęs Panevėžio miesto rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas VAIDOTAS VAITKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ARVYDAS ALEKNA (S)
Išsikėlusi Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė LAIMA AUGLIENĖ (S)
Išsikėlęs Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas AUDRIUS DAUKŠA (S)
Išsikėlusi Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė NIJOLĖ GAIŽIŪNIENĖ (S)
Išsikėlęs Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas VILIUS GRYBAUSKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 RIMANTAS JANUŠIS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė DANUTĖ KRIŠČIŪNIENĖ (S)
Išsikėlusi Panevėžio rajono rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė ZITA MARŠANTIENĖ (S)
Išsikėlęs Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ĄŽUOLAS JUOZAS ALEKSIŪNAS (S)
Išsikėlęs Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas GEDIMINAS ANDRAŠŪNAS (S)
Išsikėlęs Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas VIDMANTAS MIKNIUS (S)
Išsikėlęs Pasvalio rajono rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ALGIRDAS MULEVIČIUS (S)
Pretendentas į kandidatus Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 RIMANTAS BENDORIUS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas RAIMONDAS DOVILTIS (S)
Išsikėlęs Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas RIMAS DUŽINSKAS (S)
Išsikėlęs Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ROBERTAS ENDRIKAS (S)
Išsikėlęs Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ROBERTAS NARKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Plungės rajono rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas MINDAUGAS POCIUS (S)
Išsikėlęs Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JUSTINAS BALČIUKYNAS (S)
Išsikėlusi Prienų rajono rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė RASA ZDANEVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas MANTAS ALIUKONIS (S)
Išsikėlusi Radviliškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė LAIMUTĖ ŠLAMIENĖ (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas DAINIUS BALTRUŠAITIS (S)
Išsikėlusi Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė KRISTINA BARTKUTĖ (S)
Išsikėlusi Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė EDITA BARTUŠEVIČIŪTĖ (S)
Išsikėlusi Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė REGINA ČEPURNOVIENĖ (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ALFONSAS DRIMEIKIS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ALGIRDAS GRICIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas JONAS JANUŠAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ARTŪRAS KATILIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ANDRIUS KAZLAUSKAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas JORDANAS KENSTAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ČESLOVAS KENSTAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas MODESTAS KLIKNA (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ROLANDAS KLUSAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas DEIVIS KOBA (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas LINAS MISEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas STEPONAS NACIUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas RYMANTAS ORŽEKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas FELIKSAS PETRĖTIS (S)
Išsikėlusi Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė REGINA PETROKIENĖ (S)
Pretendentė į kandidatus Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 ONA PUSKEPALIENĖ (S) neregistruota
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VALDEMARAS SAVOSTJANOVAS (S)
Pretendentas į kandidatus Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 KĘSTUTIS SKAMARAKAS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ARVYDAS SPURGA (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas DAINIUS ŠADAUSKIS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VACLOVAS ŠIMAITIS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ANTANAS VALANTINAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas PETRAS VEŽBAVIČIUS (S)
Išsikėlusi Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė ASTA VILIMIENĖ (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ANTANAS VIZBARAS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas EGIDIJUS ZINKUS (S)
Išsikėlęs Raseinių rajono rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas KĘSTUTIS ŽUKAUSKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 PAVLIUS GAIGALAS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VIRGINIJUS LUKOŠIŪNAS (S)
Išsikėlusi Rokiškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė NIJOLĖ ANZELMA VALICKIENĖ (S)
Išsikėlusi Skuodo rajono rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
Išsikėlęs Šakių rajono rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas EDMUNDAS RINKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ERIK POČOBUT (S)
Išsikėlęs Šalčininkų rajono rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ANDŽEJ VINČO (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas DONATAS BUKELIS (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė RASA JASMONTIENĖ (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė LINA JUREVIČIŪTĖ (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas SAULIUS JURKUS (S)
Pretendentas į kandidatus Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 DONATAS KUGELEVIČIUS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas VITALIS LEBEDIS (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė VAIVA MACIJAUSKIENĖ (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas EDVARDAS PELECKAS (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė VIDA SKAČKAUSKAITĖ (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ANDRIUS ŠEDŽIUS (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė RAMINTA ŠILEIKAITĖ (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė ASTA ŠIURIENĖ (S)
Išsikėlusi Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė NERINGA TRINKAITĖ (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas STASYS TUMĖNAS (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas KĘSTUTIS VAIČAITIS (S)
Išsikėlęs Šiaulių miesto rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ARTŪRAS VISOCKAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VIRGILIJUS AČAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas GINTARAS AURYLA (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas RIMANTAS BALIUTAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas STASYS BAUBKUS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas AIVARAS DOBILAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas BRONIUS GRABAUSKAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas GINTAS NAVARDAUSKAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas STASYS NAVARDAUSKAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas ARŪNAS POCIUS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JURGIS SKARULSKIS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas RIMAS VAIČIKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas RAIMUNDAS VAITIEKUS (S)
Išsikėlęs Šilalės rajono rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JUOZAS ŽYMANČIUS (S)
Išsikėlęs Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas KĘSTUTIS ANDRIJAUSKAS (S)
Išsikėlęs Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas STASYS BLINKEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė REGINA KULPIENĖ-JAUNIENĖ (S)
Išsikėlęs Šilutės rajono rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas TOMAS LEŠČINSKAS (S)
Išsikėlusi Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė MARYTĖ MELANIJA JACHIMAVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VINCAS JASIUKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas STEPONAS LIKTORAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas JONAS PURVANECKAS (S)
Išsikėlęs Širvintų rajono rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VALDAS RADIONOVAS (S)
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas DAINIUS BUROKAS (S)
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas JOZEF FIEDOROVIČ (S)
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas DANAS GAŠKAUSKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 AUDRIUS KUPČIŪNAS (S) neregistruotas
Pretendentė į kandidatus Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 VALENTINA NECVETNAJA (S) neregistruota
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ARŪNAS NOREIKA (S)
Pretendentas į kandidatus Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 GIEDRIUS PODUMIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas EMILIS PUIDOKAS (S)
Išsikėlusi Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė RŪTA REPEČKAITĖ (S)
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ANDRIUS ROKICKIS (S)
Išsikėlusi Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė LAIMA ŠALKAUSKIENĖ (S)
Pretendentė į kandidatus Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 JOLITA ŠULSKYTĖ (S) neregistruotas
Pretendentas į kandidatus Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 SERGEJ TRUSOV (S) neregistruotas
Išsikėlęs Švenčionių rajono rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas DARIUS VELIČKA (S)
Išsikėlęs Tauragės rajono rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas JUOZAS JANKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALGIRDAS ARYS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALGIRDAS BACEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ANTANAS GRIGALIS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALVYDAS JOKŠAS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas FAUSTAS MEIŽENIS (S)
Išsikėlęs Telšių rajono rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ARVYDAS NORVYDAS (S)
Išsikėlęs Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas KĘSTUTIS ALBINAS PETKŪNAS (S)
Išsikėlęs Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas JONAS SADOVSKIS (S)
Išsikėlęs Trakų rajono rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas JONAS TVARDAUSKAS (S)
Išsikėlusi Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė REGINA KAUPIENĖ (S)
Išsikėlęs Ukmergės rajono rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VYDAS PAKNYS (S)
Išsikėlusi Utenos rajono rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė BIRUTĖ REGINA AKOPIAN (S)
Išsikėlęs Varėnos rajono rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas GEDIMINAS JAKAVONIS (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas LINAS BLAŽAITIS (S)
Išsikėlusi Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė RIMA ČIUPRINSKIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ALGIMANTAS ANTANAS GREIMAS (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ARŪNAS LAUKAITIS (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas JONAS MINCEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė JŪRATĖ MORKEVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas GINTAUTAS PLEČKAITIS (S)
Išsikėlęs Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas SIGITAS RINKEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė RAIMUNDA DANGUOLĖ SUTKAITIENĖ (S)
Išsikėlusi Vilkaviškio rajono rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė BIRUTĖ ŠEIMIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALEKSANDRAS ALEKSEIČIKAS KIRINOVAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JUOZAS ANTANAITIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MARIUS ASTRAUSKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 ALFREDAS JONAS AUKŠTIEJUS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ROMAS AUŠTREVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VLADIMIR AVIN (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ANTANAS BAKAITIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EUGENIJUS BALAIŠIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas BENAS RENATAS BALTUSIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas AUDRIUS BARAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIDUTIS BAREIKIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ANDRIUS BARTMINAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EITAUTAS BARTUŠKEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS BLOŽĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIRGINIJA BLOŽĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JUSTINAS BOREVIČIUS (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 ARTŪRAS BOROTINSKAS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RAIMONDA BUBLIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DANIELIUS BUNKUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas LEONARDAS ČAIKAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GEDIMINAS KONSTANTINAS DAUBARAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas RYTIS DAUKŠYS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JURGIS PRANAS DIDŽIULIS VALENCIA (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VAIDA BRUČAITĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JAN TADEUŠ DOVGIALO (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS ENDRIUKAITIS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė DANUTĖ FEDOTOVA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ROBERTAS FILISTOVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė INGA GAIDUKOVĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė NIJOLĖ GALINIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS GAVELIS (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 SAULIUS GERDAUSKAS (S) neregistruotas
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 AUDRIUS GIEDRAITIS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RITA GLAZER (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DANGIS GUDELIS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RŪTA INDRAŠIENĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė LINA JAGMINAITĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė INDRĖ JAKAITYTĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JUOZAS JAKAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EDMUNDAS JAKUBAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EDGAR JANKELAITIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ADOMAS JANULIONIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GIEDRIUS JANUŠEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė LINA JUODYTĖ-PETKĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė GRAŽINA KAČERGYTĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas RAIMUNDAS KALESNYKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ČESLOVAS KAMINSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIRGINIJUS KANAPINSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GIEDRIUS KAŠTELIONIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ROMUALDAS KAZLAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas TADAS KELPŠAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JUOZAS KIRDEIKIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VALDAS KLIMANTAVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė EVELINA KLIMKEVIČIŪTĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JACEK JAN KOMAR (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EVALDAS KUBILIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ŽYDRŪNAS KUBILIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GEDIMINAS LAURAITIS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VIOLETA LEBEDNYKIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas PETRAS LEŠČINSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MARIUS LIPSKYS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė DOVILĖ LUKAVIČIŪTĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VLADAS MALCEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DARIUS MASKOLIŪNAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VENERA MICHALOVSKA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas RIMANTAS MICKA (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė DANUTĖ MITUZIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MIROSLAVAS MONKEVIČIUS (S)
Pretendentė į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 MARIJA MONKEVIČIŪTĖ (S) neregistruota
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RAMUTĖ NALIVAIKIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas PETRAS NAUSĖDA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas KĘSTUTIS NĖNIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JURGITA NEVERBICKIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MATAS NIPARAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DARIUS NORKUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė IRENA OSETROVA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIKTORAS OSETROVAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ROMAS PAKALNIS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MAREK JOZEF PAKULA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DANAS PAKUTINSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GINTAUTAS PALUCKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas SAULIUS PAUKŠTYS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MANTAS PAULAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VALERIJUS PEČIULEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VIDA PETIUKONIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas AINIS PETKUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas SIMONAS POCIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DAINIUS PRATUZAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė LIUDA PRIŠMONTIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ARIMANTAS RAČKAUSKAS (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 LIUDVIKAS RAGAUSKIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VITALIJ RAGOŠKO (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VILNIUS RAMANAUSKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas REMIGIJUS RATKEVIČIUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JUSTĖ RIDIKAITĖ-LIPSKĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JADVYGA ROSTOVSKAJA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas PETRAS RUZGUS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JADVYGA SAMUILOVA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ŽYDRŪNAS SAVICKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas TOMAS SKUTURNA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VALDEMARAS STANČIKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EDGARAS STANIŠAUSKAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JŪRATĖ STAUSKAITĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VAJONĖ STRIMAITIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 BERNARDAS ŠATKOVSKIS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas DMITRIJ ŠAVROV (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ŽILVINAS ŠILGALIS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė EVALDA ŠIŠKAUSKIENĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė KAMILĖ ŠULCAITĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė GRĖTĖ ŠVĖGŽDAITĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALGIMANTAS ŠVENTICKAS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas GINTARAS TAMOŠIŪNAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RENATA TAURIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MARTYNAS TYLA (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė SONATA TOLVAIŠIENĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VERONIKA TRETJAKOVA (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas KĘSTUTIS TURONIS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė KRISTINA ULEVIČIŪTĖ (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė DAINA URBANAVIČIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas EDIS URBANAVIČIUS (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALGIMANTAS VAKARINAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė RŪTA VANAGAITĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 JURGIS VANAGAS (S) neregistruotas
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė VILMA VENSLOVAITIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ARTŪRAS ZUOKAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė JŪRATĖ ŽEIMIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MANTVIDAS ŽĖKAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė AURELIJA ŽĖKIENĖ (S)
Išsikėlęs Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas RIDAS ŽEMKAUSKAS (S)
Išsikėlusi Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė ZENOBIJA ŽEPNICKIENĖ (S)
Pretendentas į kandidatus Vilniaus miesto rinkimų apygardoje Nr. 57 TOMAS ŽOSTAUTAS (S) neregistruotas
Išsikėlęs Visagino rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas EMILIS MIKELĖNAS (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas LEONARDAS BERNATONIS (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ROLANDAS JUKNEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VIKTORAS JUOZĖNAS (S)
Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė AUŠRA KRIŠTAPAVIČIENĖ (S)
Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė JURGA MIŠKINYTĖ (S)
Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RIMUTĖ MOROZOVIENĖ (S)
Išsikėlusi Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė EGLĖ NAPRIENĖ (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ANDRIUS NAVICKAS (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas EVALDAS NAVICKAS (S)
Išsikėlęs Zarasų rajono rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas RYTIS PIVORIŪNAS (S)

Savarankiškų dalyvių skaičius:  802
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  403