Savarankiški politinės kampanijos dalyviai

A – atstovaujamasis politinės kampanijos dalyvis.
S – savarankiškas politinės kampanijos dalyvis.

Savarankiškų dalyvių skaičius:  415
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  396


DARBO PARTIJA
Darbo partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas SAULIUS BUCEVIČIUS (S)
Darbo partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė DANGUOLĖ JUOZAPAVIČIENĖ (S)
Darbo partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas RIČARDAS SARGŪNAS (S)
Darbo partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas KĘSTUTIS DAUKŠYS (S)
Darbo partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS TROTA (S)
Darbo partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė BIRUTĖ BOREIKINA (S)
Darbo partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas RIMANTAS BAŠYS (S)
Darbo partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas AIVARAS VYŠNIAUSKAS (S)
Darbo partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė VIDMANTA MARCINKEVIČIENĖ (S)
Darbo partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PRANAS VILKAS (S)
Darbo partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas JONAS KONDROTAS (S)
Darbo partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė VIRGINIJA BALTRAITIENĖ (S)
Darbo partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas BORISAS MARKULIS (S)
Darbo partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas ANTANAS PUODYS (S)
Darbo partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas TOMAS STASKEVIČIUS (S)
Darbo partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ROMAS VENCLOVAS (S)
Darbo partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas JUOZAS KIRDEIKIS (S)
Darbo partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė JADVYGA ZINKEVIČIŪTĖ (S)
Darbo partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ZENONAS LIPNEVIČIUS (S)
Darbo partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė ALDONA PETRAUSKIENĖ (S)
Darbo partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ARTŪRAS ŽAKAS (S)
Darbo partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas MEČISLOVAS ZASČIURINSKAS (S)
Darbo partijos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė RIMA ZABLACKIENĖ (S)
Darbo partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė ZITA ŽVIKIENĖ (S)
Darbo partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė GITANA RAŠIMIENĖ (S)
Darbo partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALOYZAS JOČYS (S)
Darbo partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas ANTANAS LITVINAS (S)
Darbo partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė REDA VIKARAUSKIENĖ (S)
Darbo partijos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas PETRAS NARKEVIČIUS (S)
Darbo partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė ALINA GOREVAJA (S)
Darbo partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas SERGEJ URSUL (S)
Darbo partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas MANFREDAS ŽYMANTAS (S)
Darbo partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas EDUARDAS VAITKUS (S)

"FRONTO" PARTIJA
"Fronto" partijos Akmenės - Joniškio apygardoje Nr. 39 kandidatas IGOR MOTYGIN (A)
"Fronto" partijos Aleksoto - Vilijampolės apygardoje Nr. 12 kandidatas VIDMANTAS ŠLAMAS (A)
"Fronto" partijos Alytaus apygardoje Nr. 30 kandidatas ALGIS KALAŠNIKOVAS (A)
"Fronto" partijos Anykščių - Kupiškio apygardoje Nr. 49 kandidatas ALEKSANDRAS PETRULIS (A)
"Fronto" partijos Antakalnio apygardoje Nr. 3 kandidatas RIMANTAS TURSKIS (A)
"Fronto" partijos Aukštaitijos apygardoje Nr. 28 kandidatė RITA GUTAUSKIENĖ (A)
"Fronto" partijos Aušros apygardoje Nr. 23 kandidatas GYTIS PLESKŪNAS (A)
"Fronto" partijos Baltijos apygardoje Nr. 20 kandidatas REMIGIJUS STANKUS (A)
"Fronto" partijos Biržų - Kupiškio apygardoje Nr. 48 kandidatas JUOZAS UŽKURĖLIS (A)
"Fronto" partijos Centro apygardoje Nr. 13 kandidatas ARTŪRAS DAUNORAVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Dainavos apygardoje Nr. 16 kandidatas EGIDIJUS RAČKAUSKAS (A)
"Fronto" partijos Dainų apygardoje Nr. 25 kandidatas MINDAUGAS STAKVILEVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Dzūkijos apygardoje Nr. 69 kandidatas ALGIMANTAS KUDARAUSKAS (A)
"Fronto" partijos Fabijoniškių apygardoje Nr. 5 kandidatas GEDIMINAS DAVULIS (A)
"Fronto" partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ANTANAS SVIDERSKIS (S)
"Fronto" partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas DAINIUS SARUOLIS (S)
"Fronto" partijos Jonavos apygardoje Nr. 60 kandidatas VLADISLOVAS VATĖNAS (A)
"Fronto" partijos Jurbarko apygardoje Nr. 62 kandidatas ALEKSANDRAS MOLIBOGA (A)
"Fronto" partijos Justiniškių apygardoje Nr. 7 kandidatas STANISLAV LADINSKIJ (A)
"Fronto" partijos Kaišiadorių - Elektrėnų apygardoje Nr. 59 kandidatas RIMAS URBUS (A)
"Fronto" partijos Kalniečių apygardoje Nr. 15 kandidatas DEIVIS ŠEMIOTAS (A)
"Fronto" partijos Karoliniškių apygardoje Nr. 8 kandidatas SIMONAS POCIUS (A)
"Fronto" partijos Kauno - Kėdainių apygardoje Nr. 65 kandidatė ZITA BUTKUTĖ (A)
"Fronto" partijos Kauno kaimiškoji apygardoje Nr. 66 kandidatas HENRICHAS BAREIŠIS (A)
"Fronto" partijos Kėdainių apygardoje Nr. 43 kandidatė NATALIJA TOKAREVA (A)
"Fronto" partijos Kelmės apygardoje Nr. 41 kandidatas ČESLOVAS GRENCEVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Kretingos apygardoje Nr. 36 kandidatė JANĖ NARVILIENĖ (A)
"Fronto" partijos Lazdijų - Druskininkų apygardoje Nr. 71 kandidatas DMITRIJUS MELNIČENKO (A)
"Fronto" partijos Lazdynų apygardoje Nr. 9 kandidatas DAINIUS PUPELIS (A)
"Fronto" partijos Marijampolės apygardoje Nr. 29 kandidatas ZURAB SOPROMADZE (A)
"Fronto" partijos Marių apygardoje Nr. 21 kandidatas GIEDRIUS PETRUŽIS (A)
"Fronto" partijos Mažeikių apygardoje Nr. 38 kandidatas KONSTANTIN LOBODA (A)
"Fronto" partijos Molėtų - Švenčionių apygardoje Nr. 54 kandidatas RIMANTAS ČEPONIS (A)
"Fronto" partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas SERGEJ KOZLOVSKIJ (S)
"Fronto" partijos Naujosios Vilnios apygardoje Nr. 10 kandidatė OLGA GORŠKOVA (A)
"Fronto" partijos Nevėžio apygardoje Nr. 26 kandidatas ROBERTAS MANTUŠKA (A)
"Fronto" partijos Pajūrio apygardoje Nr. 22 kandidatas ROBERTAS POCIUS (A)
"Fronto" partijos Pakruojo - Joniškio apygardoje Nr. 46 kandidatė GIEDRĖ GORIENĖ (A)
"Fronto" partijos Panemunės apygardoje Nr. 18 kandidatas JONAS GASIŪNAS (A)
"Fronto" partijos Pasvalio - Panevėžio apygardoje Nr. 47 kandidatas SAULIUS BALAKAUSKAS (A)
"Fronto" partijos Plungės - Rietavo apygardoje Nr. 35 kandidatas ŽILVINAS ŽITKUS (A)
"Fronto" partijos Pramonės apygardoje Nr. 17 kandidatė LILIJA VASILIAUSKIENĖ (A)
"Fronto" partijos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANTANAS ČEBATARIŪNAS (S)
"Fronto" partijos Radviliškio apygardoje Nr. 44 kandidatas JONAS MILERIS (A)
"Fronto" partijos Raseinių apygardoje Nr. 42 kandidatas DEIVIDAS BEREZAUSKAS (A)
"Fronto" partijos Rokiškio apygardoje Nr. 50 kandidatas VLADIMIR FOMIN (A)
"Fronto" partijos Saulės apygardoje Nr. 24 kandidatas STASYS NARUTAVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Senamiesčio apygardoje Nr. 2 kandidatė SIMONA KIZNYTĖ (A)
"Fronto" partijos Skuodo - Mažeikių apygardoje Nr. 37 kandidatas VYTAUTAS MIKALAUSKAS (A)
"Fronto" partijos Suvalkijos apygardoje Nr. 63 kandidatas VIDUTIS JONAS MICKEVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Šakių apygardoje Nr. 64 kandidatas ALGIMANTAS ANTANAS ALEKNAVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Šeškinės apygardoje Nr. 6 kandidatė LAIMA LATVĖNIENĖ (A)
"Fronto" partijos Šiaulių kaimiškoji apygardoje Nr. 45 kandidatas LEONIDAS MINKEVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Šilainių apygardoje Nr. 11 kandidatė DANUTĖ TAMAŠEVIČIENĖ (A)
"Fronto" partijos Šilalės - Šilutės apygardoje Nr. 33 kandidatė JURGA POCIENĖ (A)
"Fronto" partijos Šilutės - Pagėgių apygardoje Nr. 32 kandidatė BIRUTĖ DILPŠIENĖ (A)
"Fronto" partijos Širvintų - Vilniaus apygardoje Nr. 55 kandidatas ZBIGNEV BALCEVIČ (A)
"Fronto" partijos Tauragės apygardoje Nr. 34 kandidatas VALERIJUS GORŠKOVAS (A)
"Fronto" partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas JONAS TVARDAUSKAS (S)
"Fronto" partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JONAS SADOVSKIS (S)
"Fronto" partijos Ukmergės apygardoje Nr. 61 kandidatė GALINA CHATKEVIČ (A)
"Fronto" partijos Utenos apygardoje Nr. 51 kandidatas JONAS KOVALSKIS (A)
"Fronto" partijos Vakarinė apygardoje Nr. 27 kandidatas GEDIMINAS KIAUNĖ (A)
"Fronto" partijos Varėnos - Eišiškių apygardoje Nr. 70 kandidatas ANTANAS MICKEVIČIUS (A)
"Fronto" partijos Vilkaviškio apygardoje Nr. 68 kandidatė REDA ŽEMAITYTĖ (A)
"Fronto" partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas JAROSLAV KOZLOVSKI (S)
"Fronto" partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALGIS ŠUMSKAS (S)
"Fronto" partijos Zarasų - Visagino apygardoje Nr. 52 kandidatas ALGIRDAS PALECKIS (A)
"Fronto" partijos Žaliakalnio apygardoje Nr. 14 kandidatas BRONISLOVAS KUČINSKAS (A)
"Fronto" partijos Žirmūnų apygardoje Nr. 4 kandidatas ANDREJ TATARENKO (A)

LEIBORISTŲ PARTIJA
Leiboristų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RAIMUNDAS MOCKELIŪNAS (S)
Leiboristų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė ANGELĖ KAVALIAUSKIENĖ (S)
Leiboristų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas GINTARAS JONAS FURMANAVIČIUS (S)
Leiboristų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas VYDAS GEDVILAS (S)
Leiboristų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė JUSTINA VITKAUSKAITĖ (S)
Leiboristų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas IVANAS ROMANOVAS (S)
Leiboristų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė VIDA JAKIŪNAITĖ (S)
Leiboristų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė RAMUNĖ VISOCKYTĖ (S)
Leiboristų partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS ŽIČKUS (S)
Leiboristų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VALDAS SKARBALIUS (S)
Leiboristų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė AUDRĖ PREIKŠAITIENĖ (S)
Leiboristų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas RYTIS ŠATKAUSKAS (S)
Leiboristų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė LIUCIJA NIJOLĖ KIKUTIENĖ (S)
Leiboristų partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ANTANAS MAKAREVIČIUS (S)
Leiboristų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ANTONINA GREIČIUVIENĖ (S)
Leiboristų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė VAIDA GIRAITYTĖ (S)
Leiboristų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas MINDAUGAS ŽILYS (S)
Leiboristų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PETRAS ČIMBARAS (S)
Leiboristų partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas ZENONAS MIKUTIS (S)
Leiboristų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas SAULIUS GIRDAUSKAS (S)
Leiboristų partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas VYTAUTAS GAPŠYS (S)
Leiboristų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DANGUOLĖ MARTINKIENĖ (S)
Leiboristų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė SVETLANA KAUZONIENĖ (S)
Leiboristų partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
Leiboristų partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė ALGIMANTA PABEDINSKIENĖ (S)
Leiboristų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė ETELA KARPICKIENĖ (S)
Leiboristų partijos Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė INGRIDA VENCIUVIENĖ (S)
Leiboristų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė VILMA MARTINKAITIENĖ (S)
Leiboristų partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas DEIVIDAS LEILIONAS (S)
Leiboristų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JONAS PINSKUS (S)
Leiboristų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas VIRGINIJUS BARTUŠIS (S)
Leiboristų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VALENTINAS BUKAUSKAS (S)
Leiboristų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė DANGUTĖ MIKUTIENĖ (S)
Leiboristų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LORETA GRAUŽINIENĖ (S)
Leiboristų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas GINTARAS VIDŽIŪNAS (S)
Leiboristų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė RITA LYSENKO (S)
Leiboristų partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas MINDAUGAS MATULIONIS (S)

LIBERALŲ IR CENTRO SĄJUNGA
Liberalų ir centro sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas GENADIJUS MIKŠYS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė ADELĖ MAJAUSKIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas GEDIMINAS JEGELEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ALVYDAS GERVINSKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas GINTAUTAS BABRAVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė KRISTINA ULEVIČIŪTĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas GERARDAS MALIŠAUSKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VYGANTAS VAREIKIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ŽYDRŪNAS SAVICKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas KLEMENSAS RIMŠELIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ARVYDAS GARBARAVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas ROBERTAS MIKALAUSKIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas SAULIUS BUDINAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas JAUNIUS JANONIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RAIMONDAS ŠUKYS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė GENOVAITĖ SINSKIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas KĘSTUTIS TRAPIKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ŽIDRŪNAS GARŠVA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas SAULIUS LAPĖNAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas RIMANTAS REMEIKA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas ANTANAS LUKOŠEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas JONAS JUČAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALGIMANTAS VAKARINAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas SAULIUS GRINKEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė VIRGINIJA ZAZIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas STEPONAS NAVAJAUSKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS BILIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė VIDA KANAPKIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas JUOZAS ŠARKUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ARMINAS LYDEKA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas PAULIUS ULECKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas VIDMANTAS PLEČKAITIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė RITA LIDŽIŪTĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ZENONAS ZENKEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VYTAUTAS BOGUŠIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ARTŪRAS MELIANAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas GINTARAS SODEIKA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas RAIMUNDAS PALAITIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas ALFONSAS AMBRAZAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas REGIMANTAS ČIUPAILA (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ARTURAS LAKTIONKINAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas AUDRIUS KLIŠONIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KĘSTUTIS NĖNIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANTANAS GUSTAITIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė AUDRONĖ EIGMINIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ALFONSAS MACIUKEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas GINTARAS GIRŠTAUTAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas KAZIMIERAS ŠAVINIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ARTŪRAS ZUOKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė ASTA PILYPAITĖ-ZARECKIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VALDAS KAZLAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas KĘSTUTIS SMIRNOVAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas JONAS ČEKUOLIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė AUŠRINĖ DILINSKAITĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ALVYDAS BANEVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas VYTAUTAS LAURINAITIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARVYDAS JAKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas VITAS KARČIAUSKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė IRENA RIČKUVIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JONAS LIESYS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JUOZAS ARMANAVIČIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VACLOVAS SAMUOLIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas REMIGIJUS BIELINSKAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas RIMANTAS RADŽIUS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas KĘSTUTIS ŽIEMYS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė LEONARDA STANČIKIENĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VYTAS RUKŠĖNAS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė DALIA ŠTRAUPAITĖ (S)
Liberalų ir centro sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas ŽILVINAS ŠILGALIS (S)
Liberalų ir centro sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ALGIS ČAPLIKAS (S)

LIETUVOS CENTRO PARTIJA
Lietuvos centro partijos Aukštaitijos apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS MAKRICKAS (A)
Lietuvos centro partijos Dainų apygardoje Nr. 25 kandidatas ARŪNAS GUMULIAUSKAS (A)
Lietuvos centro partijos Danės apygardoje Nr. 19 kandidatė SVETLANA BABAŠ (A)
Lietuvos centro partijos Karoliniškių apygardoje Nr. 8 kandidatas ARŪNAS GRUMADAS (A)
Lietuvos centro partijos Naujosios Vilnios apygardoje Nr. 10 kandidatas GERMANAS TRAŠKINAS (A)
Lietuvos centro partijos Šiaulių kaimiškoji apygardoje Nr. 45 kandidatas MINDAUGAS KONČIUS (A)

LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA
Lietuvos laisvės sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė TERESĖ GAIDIENĖ (A)
Lietuvos laisvės sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr.11 kandidatas VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS (A)
Lietuvos laisvės sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALGIS KAŠĖTA (A)

LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas EDMUND ŠOT (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė TAMARA LOCHANKINA (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas RIMANTAS MAČIULAITIS (S)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas GŽEGOŽ SAKSON (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ANTONIJ JUNDO (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas GABRIEL JAN MINCEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė IRENA NARKEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VANDA KRAVČIONOK (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas ZYGMUNT SENKEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas JAROSLAV KAMINSKI (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė IRINA ROZOVA (S)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ZBIGNEV JEDINSKIJ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ARTUR LIUDKOVSKI (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas TADEUŠ ANDŽEJEVSKI (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas TADEUŠ MACIOL (S)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas JUZEF KVETKOVSKIJ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė KRISTINA ZIMINSKA (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas MICHAL MACKEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas HENRIK JANKOVSKI (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas LEONARD TALMONT (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VALDEMAR TOMAŠEVSKI (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JAROSLAV NARKEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas GEORGIJ MACKEVIČ (A)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas HENRICH KASPEROVIČ (A)

Lietuvos liaudės sąjungos "Už teisingą Lietuvą" Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VYTAUTAS ALEKSAS LAZINKA (S)
Lietuvos liaudies sąjungos "Už teisingą Lietuvą" Zarasų -Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas JURIJUS SUBOTINAS (S)

LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas RAIMUNDAS TIŠKEVIČIUS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RIMANTAS MIKAITIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė NIJOLĖ JAKUBAITIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė VIOLETA RAUGALIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ARŪNAS ŠTARAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas DALIUS DIRSĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas MARIUS NORBUTAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS ŠULCAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas TAUTVILAS GIEDRYS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas ERIKAS TAMAŠAUSKAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas KĘSTUTIS GLAVECKAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas GINTARAS SAMOŠKA (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas GEDIMINAS MAČYS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RAIMONDAS IMBRASAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė GRAŽINA BAKEVIČIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS RADUŠYS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RENATA LAŠIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė VITALIJA PETRAITIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas VALDAS JANKAUSKAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas MINDAUGAS ŠIMKŪNAS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas STASYS ŽIRGULIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ILONA GRIGARAVIČIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas ARŪNAS MALIAUKA (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas VIDMANTAS VITKAUSKAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas KĘSTUTIS NARUŠAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė DAIVA ŠEŠKAUSKAITĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas SAULIUS MICEIKA (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas VITAS BUTRIMAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas GINTARAS STEPONAVIČIUS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALGIS ŽVALIAUSKAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ELIGIJUS MASIULIS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė REGINA GURKLIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas DOMINYKAS MORDAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė JURGA VIDUGIRIENĖ (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė IRENA TURKEVIČIENĖ (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DANUTĖ KRIŠČIŪNIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas AUDRIUS VAIŠVILA (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas MARCIJONAS URMONAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas JUSTINAS KRĖPŠTA (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas JONAS ROMAS BERNOTAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas VYTAUTAS JONUTIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas LAIMONAS GASIŪNAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas GINTARAS KLEIZA (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė SVETLANA VAGNORIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas DAINIUS ŠADAUSKIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VAIDAS KUKARĖNAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARŪNAS RIMKUS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas PETRAS AUŠTREVIČIUS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ALVYDAS SĖDŽIUS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė REGINA ŠIMANAUSKIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas KĘSTUTIS JUSAITIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė JŪRATĖ LELEIVAITĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė DAIVA VOLKOVIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė JŪRATĖ MATEKONIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas EUGENIJUS JUDEIKIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas AUDRIUS ENDZINAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas SAULIUS DAGYS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas LINAS STANKUS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas ROMAS STUMBRYS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LINA SUKACKIENĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas MARIJUS KAUKĖNAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas GINTARAS ŠILEIKIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALGIS KAŠĖTA (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas GYTAUTAS DAMIJONAITIS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ARVYDAS VALIUKEVIČIUS (S)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MODESTAS CHMIELIAUSKAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas MAHIRAS GAMZAJEVAS (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė DALIA TEIŠERSKYTĖ (A)
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas GEDIMINAS NAVAITIS (A)

LIETUVOS RUSŲ SĄJUNGA
Lietuvos rusų sąjungos Baltijos apygardoje Nr. 20 kandidatas VIAČESLAV TITOV (A)
Lietuvos rusų sąjungos Lazdynų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALEKSANDR FIODOROV (A)
Lietuvos rusų sąjungos Marių apygardoje Nr. 21 kandidatas JURIJ ŠERŠNIOV (A)
Lietuvos rusų sąjungos Naujosios Vilnios apygardoje Nr. 10 kandidatė LARISA DMITRIJEVA (A)
Lietuvos rusų sąjungos Trakų - Elektrėnų apygardoje Nr. 58 kandidatas SERGEJ DMITRIJEV (A)

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA
Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės-Joniškio rinkimų apygardoje Nr.39 kandidatas LIUDAS JONAITIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas STEPONAS VAIČIKAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JULIUS SABATAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ALGIRDAS SYSAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS PETUKAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EDVARDAS ŽAKARIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VYTAUTAS ČEPAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ARVYDAS KREGŽDĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VILIJA VERTELIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ROMALDAS RABAČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas JUSTINAS SARTAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė LILIJA PETRAITIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė ONA BALEVIČIŪTĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas JUOZAS OLEKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ALBINAS KLIZAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS IVANAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas RIMANTAS SINKEVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas BRONIUS PAUŽA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė SIGITA BURBIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas BRONIUS BRADAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas KĘSTUTIS KRIŠČIŪNAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas PETRAS POVILAS ČĖSNA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas ANTANAS NESTECKIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas PETRAS MIKELIONIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas LINAS JONAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas ZENONAS MAČERNIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas JUSTINAS KAROSAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ROMAS ADOMAVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALGIS RIMAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė IRENA ŠIAULIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas JONAS JURKUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ARŪNAS DUDĖNAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas RIMANTAS ŠADŽIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VYTAUTAS VIDMANTAS ZIMNICKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas KAZIMIERAS ARMONAVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas SIGITAS DOBILINSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JONAS JUOZAPAITIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas GINTAUTAS LABANAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ALFONSAS PULOKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JONAS JAGMINAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė VIOLETA BOREIKIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas JUOZAS PALIONIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ALGIMANTAS SALAMAKINAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas EDMUNDAS JONYLA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VYTAUTAS SAULIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ANDRIUS ŠEDŽIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė MARIJA AUŠRINĖ PAVILIONIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ANDRIUS MIKŠTA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ALBINAS MITRULEVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas MINDAUGAS BASTYS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė VILIJA BLINKEVIČIŪTĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių kaimiškoji apygardoje Nr. 45 kandidatas ALGIMANTAS GAUBAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė BIRUTĖ VĖSAITĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ZIGMANTAS BALČYTIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė STASĖ SKUTULIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas PIOTR NARUŠEVIČ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas PRANAS PETROŠIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VYTAUTAS KLEIVA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas KĘSTUTIS VILKAUSKAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ARŪNAS JASAITIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VALENTINAS BUBULIS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas POVILAS VADOPOLAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė ANGELĖ MALINOVSKIENĖ (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIRDAS BUTKEVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė ANA ORNOVSKA (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas MICHAILAS OLISOVAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas PETRAS PAPOVAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas LINAS BALTRĖNAS (S)
Lietuvos socialdemokratų partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VYTENIS POVILAS ANDRIUKAITIS (S)

LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ SĄJUNGA
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas VYTAUTAS BUTKUS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas TOMAS BAKUČIONIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė LAIMA JUKNIENĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas EDVARDAS ŠIUGŽDA (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas IMANTAS MELIANAS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas JURGIS ALGIRDAS BIELINIS BIELIAKAS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas RENALDAS ŽILINSKAS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas JŪRIUS BRUKLYS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GEDIMINAS AKELAITIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė RITA ŽUKAITIENĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas PRANAS NOREIKA (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas EDMUNDAS GRINYS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė NIJOLĖ DARGUŽIENĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas JONAS ADOLFAS PATRIUBAVIČIUS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas JULIUS VEDECKIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas STANISLOVAS GUŠČIUS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARVYDAS AKSTINAVIČIUS (S)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas DAINIUS PETRAS PAUKŠTĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas DAINORAS LENGVENIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ALVYDAS DIRSĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas BRONISLAVAS GENZELIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas GINTARAS VISOCKAS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas VIKTORAS ČATRAUSKAS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė EGLĖ PETRAITIENĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ARVYDAS BANIULIS (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė VIOLETA LINKIENĖ (A)
Lietuvos socialdemokratų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė ANGELIJA RANCEVIENĖ (A)

LIETUVOS VALSTIEČIŲ LIAUDININKŲ SĄJUNGA
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas PRANCIŠKUS ZARAMBA (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VIDMANTAS BUTKUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas ARTŪRAS SKARDŽIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ANTANAS BAURA (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė DANGUOLĖ TAUTVYDIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas ALFREDAS PEKELIŪNAS (S)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas STASYS GRIGALIŪNAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VYTAUTAS VALEVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas SKIRMANTAS PABEDINSKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VYTAUTAS KAMINSKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė JŪRATĖ MINTAUČKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė DANUTĖ AKAVECKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė ALDONA STAPONKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė MONIKA RAŽANAUSKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ŽILVINAS VAICEKAUSKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė LIJANA SIMONAITYTĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas KONSTANTAS RAMELIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ARŪNAS RIMKUS (S)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė ALDONA GUDŽIŪNIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas JURGIS JURGELIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas KAZIMIERAS NAUSĖDA (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas MINDAUGAS MACIULEVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VIRGINIJA APANAVIČIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas VIRGINIJUS VENSKUTONIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas JUOZAS JOKIMAS (S)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas ARVYDAS LIPSKIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VIRGINIJUS DOMARKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas BENIUS RŪTELIONIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas EUGENIJUS JANUTĖNAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALMANTAS MATUSEVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė REGINA ŠEVELKAITIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas APOLINARAS STONKUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė KAZIMIRA DANUTĖ PRUNSKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VYTAS NAVICKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VASILIJ FIODOROV (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė GEMA UMBRASIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas VAIDAS ŽELVYS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JONAS SVIDERSKIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė JOLITA MAŽENIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė JANINA GAIDŽIŪNAITĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ANDRIEJUS STANČIKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ALBINAS LIAUDANSKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas JONAS VILIONIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė REGINA KVARACIEJIENĖ (S)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas KĘSTUTIS SKAMARAKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VIDMANTAS KANOPA (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ZENONAS BUIVYDAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas EDUARDAS ŠABLINSKAS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė STANISLAVA VALATKEVIČIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas GEDIMINAS RADZEVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas BERNARDAS ŠATKOVSKIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė RIMA BAŠKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LAIMA MOGENIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas BRONISLOVAS ALEKSANDRAVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ALGIMANTAS ČEPONIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė LEOKADIJA POČIKOVSKA (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė VITALĖ VINICKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ALBINAS SLAVINSKIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JURGIS SAMULEVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė ELENA MIRINAVIČIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė SVETLANA SENDŽIKIENĖ (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas JUOZAS BEČELIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GEDIMINAS JAKAVONIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ANTANAS KARTUNAVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMANTAS KUMPIS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas ANTANAS SEDEREVIČIUS (A)
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė VIDA VAIVA MAINELYTĖ (A)

NAUJOJI SĄJUNGA (SOCIALLIBERALAI)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas GYTAS MILAŠIUS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas GINTAUTAS ŠIVICKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė ADELĖ DIMŠIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VYTAUTAS JANULIS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas RAIMUNDAS PALIUKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas ARVYDAS ALEKNA (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas DENIS MICHALENKO (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS SABECKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas RIMANTAS ADOMAUSKAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas ŠARŪNAS NAVICKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas EDVARDAS GALVANAUSKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALERIJUS SIMULIK (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas AURIMAS TRUNCĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ARTŪRAS PAULAUSKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ARŪNAS GRIKŠAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VYTAUTAS VAITKEVIČIUS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė LAIMA GUDAVIČIENĖ (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė EGLIJA VAITKEVIČĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė NIJOLĖ STEIBLIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė LINA BARKUVIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ALBINAS ANTANAS ANUŽIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VALERIJUS LEGATAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas ARŪNAS KARLONAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ARTŪRAS ORLAUSKAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JUSTAS MOTUŽIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas RAIMUNDAS MARKAUSKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas BRONIUS SIMANAVIČIUS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALOYZAS JURDONAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIKTORAS BUGNEVIČIUS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė GRAŽINA BAIKŠTYTĖ (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VALERIJ TRETJAKOV (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas SVAJŪNAS MACKEVIČIUS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė GENOVEITA KRASAUSKIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas ALGIRDAS VEPŠTAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas KONSTANTINAS PESENKA (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas EUGENIJUS MALINAUSKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas KĘSTUTIS VARPIOTAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas JUOZAS MALIŠKA (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė VILMA VAIDOGIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas GINTAUTAS KNIUKŠTA (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas DARIUS ULICKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas HENRIKAS GIEDRIUS VAITIEKŪNAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė ALMA JAVTOKIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė DAINA BILEVIČIŪTĖ (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JUOZAS TUMOSAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas JONAS ŠČEPONIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas JUOZAS VYTAS JACEVIČIUS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas MARIUS ULOZAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė INGA KULYČIŪTĖ STULPINIENĖ (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė MARIJA SKIBINIAUSKIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas VAIDOTAS MATUTIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas STEPAS BAIRAŠAUSKAS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas NERIJUS BAKASĖNAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas VACLOVAS KARBAUSKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas KONSTANTINAS ROMUALDAS DOBROVOLSKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė JADVYGA DZENCEVIČIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ALVYDAS RAMANAUSKAS (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ANTANAS MARKUCKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas JONAS SEMSĖ (A)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ZIGMUNT ROMANOVSKIJ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė DANUTĖ PRIŠMANTIENĖ (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas DAINIUS PAVALKIS (S)
Naujosios sąjungos (socialliberalų) Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ALGIRDAS MONKEVIČIUS (S)

PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA"
Partijos "Jaunoji Lietuva" Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas JUOZAS SAGATAUSKAS (S)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Dainavos apygardoje Nr. 16 kandidatas AUDRIUS SKIMBORAUSKAS (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Fabijoniškių apygardoje Nr. 5 kandidatė JOLANDA PETKUVIENĖ (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Kalniečių apygardoje Nr. 15 kandidatas STANISLOVAS BUŠKEVIČIUS (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Lazdynų apygardoje Nr. 9 kandidatė LILIJANA ASTRA (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Panemunės apygardoje Nr. 18 kandidatė ALĖ JURGAITIENĖ (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Pramonės apygardoje Nr. 17 kandidatas STASYS BUŠKEVIČIUS (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Senamiesčio apygardoje Nr. 2 kandidatas GIEDRIUS ŠARKANAS (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Varėnos - Eišiškių apygardoje Nr. 70 kandidatas JUOZAS DINGELIS (A)
Partijos „Jaunoji Lietuva“ Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė BRONĖ MARKEVIČIENĖ (S)

PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS
Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė SIGUTĖ MEŠKYTĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas GITAS JUŠKEVIČIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JUOZAS SKESTENIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VYTAUTAS GALVONAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas RIMANTAS SMETONA (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS SAMĖNAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas VIDMANTAS JAPERTAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS RAZBADAUSKAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas MARIUS JUKONIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė KRISTINA SUDŽIENĖ (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ALGIMANTAS MILEIKA (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALENTINAS MAZURONIS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė IRENA VITKEVIČIENĖ (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas MOTIEJUS JAKUBAUSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAILIS ALFONSAS BARAKAUSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas PETRAS GRAŽULIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JUOZAS ROKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VYTAS VAICEKAUSKAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ALGIRDAS GUDAITIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas KAZIMIERAS ŠIAULYS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas STASYS DANIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė VIOLETA ANANKIENĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas HENRIKAS MACKELA (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas ALEKSANDRAS VITKUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ALGIRDAS ŽANDARAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas LEONARDAS GINEIKA (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas PETRAS BERESNEVIČIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas EGIDIJUS KLUMBYS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas JONAS DAILYDĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ONA VALIUKEVIČIŪTĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ROLANDAS JONIKAITIS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas STANISLOVAS TOMAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VYTAUTAS PRIALGAUSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VLADAS KUKĖNAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ANDRIUS MAZURONIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ANATOLIJ PARAMONOV (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas STASYS KARČINSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ARTŪRAS MAŽRIMAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas EDMUNDAS GRIGALIŪNAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ALGIRDAS VILIMAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas TOMAS TARULIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ALBINAS KLIMAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ALGIMANTAS LIUBINSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas DARIUS JURĖNAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas REMIGIJUS AČAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas EGIDIJUS VILIMAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DAIVA MATONIENĖ (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė RAIMONDA KAROSAITĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JONAS RAMONAS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VYTAUTAS NARUŠIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas VLADAS SEDEREVIČIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas PAULIUS PAULIONIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas KĘSTUTIS LUKŠAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LORETA KEKIENĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas REMIGIJUS ŽEMAITAITIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas KĘSTAS KOMSKIS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALFREDAS ASTIKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas SIGITAS KANCEVYČIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ALMANTAS PETKUS (S)
Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas ALGIMANTAS ADOMAITIS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas KAZYS ZULONAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas KASTYTIS VAINAUSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALGIRDAS NAVICKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ČESLOVAS JEZERSKAS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė SOLVEIGA MAKARENKIENĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė IRENA KALKIENĖ (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ALGIMANTAS DUMBRAVA (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas VYTAUTAS GIRNIUS (A)
Partijos Tvarka ir teisingumas Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JONAS JUODKA (A)

PILIETINĖS DEMOKRATIJOS PARTIJA
Pilietinės demokratijos partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas GINTARIS STOŠKUS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALGIMANTAS MATULEVIČIUS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas VIKTORAS MUNTIANAS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas EDMUNDAS VALANTIEJUS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ČESLOVAS BANEVIČIUS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Senamiesčio apygardoje Nr. 2 kandidatas JUOZAS IVANAUSKAS (A)
Pilietinės demokratijos partijos Skuodo - Mažeikių apygardoje Nr. 37 kandidatas ROMUALDAS VASILIAUSKAS (A)
Pilietinės demokratijos partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas STANISLAVAS ČERNECKAS (S)
Pilietinės demokratijos partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas KASTYTIS BRAZIULIS (S)

TAUTOS PRISIKĖLIMO PARTIJA
Tautos prisikėlimo partijos Akmenės - Joniškio apygardoje Nr. 39 kandidatė ILONA STANKEVIČIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Aleksoto - Vilijampolės apygardoje Nr. 12 kandidatas SAULIUS STOMA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Alytaus apygardoje Nr. 30 kandidatė ZITA UŽLYTĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Anykščių - Kupiškio apygardoje Nr. 49 kandidatė DAINA KRASAUSKIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Antakalnio apygardoje Nr. 3 kandidatas VAIDOTAS RAMONAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Aukštaitijos apygardoje Nr. 28 kandidatas VITALIJUS SOKOLOVAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Aušros apygardoje Nr. 23 kandidatas AIDAS BUZYS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Baltijos apygardoje Nr. 20 kandidatė EDITA KALNINIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Biržų - Kupiškio apygardoje Nr. 48 kandidatas VIRGINIJUS RAGINSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Centro apygardoje Nr. 13 kandidatas VACYS SADAUSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Dainavos apygardoje Nr. 16 kandidatas LINAS KARALIUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Dainų apygardoje Nr. 25 kandidatas ADOLFAS JARULIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Danės apygardoje Nr. 19 kandidatas VIDMANTAS MISIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Dzūkijos apygardoje Nr. 69 kandidatas ANTANAS NEDZINSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Fabijoniškių apygardoje Nr. 5 kandidatė INGRIDA JOČIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Gargždų apygardoje Nr. 31 kandidatas LIUDAS ŠUKYS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Ignalinos - Švenčionių apygardoje Nr. 53 kandidatas VINCAS BABILIUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Jonavos apygardoje Nr. 60 kandidatas LIGITAS KERNAGIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Jurbarko apygardoje Nr. 62 kandidatas VITALIJUS KARAKORSKIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Justiniškių apygardoje Nr. 7 kandidatas ROKAS ŽILINSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kaišiadorių - Elektrėnų apygardoje Nr. 59 kandidatas VYTAUTAS KURPUVESAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė REGINA ZASIENĖ (S)
Tautos prisikėlimo partijos Karoliniškių apygardoje Nr. 8 kandidatas GIEDRIUS KOMKA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kauno - Kėdainių apygardoje Nr. 65 kandidatas VYTAUTAS GROMNICKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kauno kaimiškoji apygardoje Nr. 66 kandidatas RIMANTAS DAILIDONIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kėdainių apygardoje Nr. 43 kandidatė KRISTINA BALTRŪNAITĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kelmės apygardoje Nr. 41 kandidatas ANTANAS VYŠNIAUSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Kretingos apygardoje Nr. 36 kandidatas DAINIUS BUDRYS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Lazdijų - Druskininkų apygardoje Nr. 71 kandidatė RASA PETRAUSKIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Lazdynų apygardoje Nr. 9 kandidatas TOMAS TAMAŠAUSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Marijampolės apygardoje Nr. 29 kandidatė ASTA BAUKUTĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Marių apygardoje Nr. 21 kandidatas ANDRIUS BURBA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Mažeikių apygardoje Nr. 38 kandidatas VALDEMARAS ŠEREIKA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Molėtų - Švenčionių apygardoje Nr. 54 kandidatė NINA BARBORA EVANS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Naujamiesčio apygardoje Nr. 1 kandidatė RAIMONDA DAUNIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Naujosios Vilnios apygardoje Nr. 10 kandidatas MEČISLOVAS SUBELIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Nevėžio apygardoje Nr. 26 kandidatas DEIVIDAS STAPONKUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Pajūrio apygardoje Nr. 22 kandidatė MONIKA ŽILINSKAITĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Pakruojo - Joniškio apygardoje Nr. 46 kandidatas ŠARŪNAS BURŽA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Panemunės apygardoje Nr. 18 kandidatas TOMAS EITUTIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Pasvalio - Panevėžio apygardoje Nr. 47 kandidatas ARŪNAS VALINSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Plungės - Rietavo apygardoje Nr. 35 kandidatas ROLANDAS PETKUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Pramonės apygardoje Nr. 17 kandidatė LORETA LIUTKUVIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Prienų apygardoje Nr. 67 kandidatė VIDUTĖ MAZLAVECKIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Radviliškio apygardoje Nr. 44 kandidatė KRISTINA PETKŪNIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Raseinių apygardoje Nr. 42 kandidatė RENATA KAZLAUSKIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Rokiškio apygardoje Nr. 50 kandidatas AUGUSTINAS DAUNYS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Saulės apygardoje Nr. 24 kandidatas ROMUALDAS VOLODKA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Senamiesčio apygardoje Nr. 2 kandidatas VYTAUTAS KAZIMIERAS ARANAUSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Skuodo - Mažeikių apygardoje Nr. 37 kandidatė JURGITA JUNEVIČIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Šakių apygardoje Nr. 64 kandidatas ROBERTAS KATINSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Šiaulių kaimiškoji apygardoje Nr. 45 kandidatas LAIMONTAS DINIUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Šilainių apygardoje Nr. 11 kandidatas ERIKAS KALPOKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Šilalės - Šilutės apygardoje Nr. 33 kandidatas KĘSTUTIS MICKEVIČIUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Šilutės - Pagėgių apygardoje Nr. 32 kandidatas KĘSTUTIS VILNIŠKIS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Širvintų - Vilniaus apygardoje Nr. 55 kandidatas ARVYDAS PADVAISKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Tauragės apygardoje Nr. 34 kandidatė DONALDA MEIŽELYTĖ SVILIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Telšių apygardoje Nr. 40 kandidatas VALENTINAS GRUMBINAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Trakų - Elektrėnų apygardoje Nr. 58 kandidatas KĘSTUTIS RUPULEVIČIUS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Ukmergės apygardoje Nr. 61 kandidatas DARIUS GUTAUSKAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Utenos apygardoje Nr. 51 kandidatė INGRIDA VALINSKIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Vakarinė apygardoje Nr. 27 kandidatė ARŪNĖ STIRBLYTĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Varėnos - Eišiškių apygardoje Nr. 70 kandidatė VINIFRIDA ČESNULEVIČIŪTĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Vilkaviškio apygardoje Nr. 68 kandidatas AIVARAS KRIAUČIŪNAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Vilniaus - Šalčininkų apygardoje Nr. 56 kandidatas ALGIS GRIDZIUŠKA (A)
Tautos prisikėlimo partijos Vilniaus - Trakų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALEKSANDR SACHARUK (A)
Tautos prisikėlimo partijos Zarasų - Visagino apygardoje Nr. 52 kandidatas ŽILVINAS ŽUSINAS (A)
Tautos prisikėlimo partijos Žaliakalnio apygardoje Nr. 14 kandidatė VILMA ŽEMAITIENĖ (A)
Tautos prisikėlimo partijos Žirmūnų apygardoje Nr. 4 kandidatė ANGELĖ DANUTĖ ČEPĖNAITĖ (A)

TĖVYNĖS SĄJUNGA-LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas ALBERTAS KOVIERA (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RYTAS KUPČINSKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė RIMA RAKAUSKIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ARVYDAS ANUŠAUSKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ANDRIUS KUBILIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas PETRAS LUOMANAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EGIDIJUS VAREIKIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EVALDAS JURKEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas AURIMAS FRANKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VINCĖ VAIDEVUTĖ MARGEVIČIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė LORETA KUDARIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VIDAS URBONAVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas NERIJUS ČAPAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VIDMANTAS ŽIEMELIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė RŪTA RUTKELYTĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė DALIJA ŠEPORAITIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė INIJA TRINKŪNIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas RAIMONDAS BURKOVSKIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas EDVARDAS STRONČIKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PAULIUS SAUDARGAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas KAZIMIERAS UOKA (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ARIMANTAS DUMČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė DANUTĖ BEKINTIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas JUSTINAS URBANAVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas DONATAS JANKAUSKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas GINTARAS SONGAILA (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS MASIULIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VAIDOTAS BACEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas ALGIRDAS ŠAKALYS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIS STRELČIŪNAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARVYDAS VIDŽIŪNAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė AGNĖ BILOTAITĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas RIMANTAS GRICIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VALENTINAS STUNDYS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė IRENA DEGUTIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas GINTAUTAS JAKIMAVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas JULIUS DAUTARTAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas PRANAS ŽEIMYS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas REIMUNDAS VARAPICKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė VIDA MARIJA ČIGRIEJIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ANTANAS MATULAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JURGIS RAZMA (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KAZYS STARKEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas RAMŪNAS GARBARAVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ALOYZAS JUODIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas LINAS DARGEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALGIS KAZULĖNAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas VLADAS DAMULEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas MANTAS ADOMĖNAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė LEVUTĖ STANIUVIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė BIRUTĖ KAŽEMĖKAITĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas JONAS ŠIMĖNAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas AUDRONIUS AŽUBALIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas JONAS NOVOGRECKIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RIMANTAS JONAS DAGYS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas RIČARDAS MALKEVIČUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas EUGENIJUS ČERŠKUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas TOMAS BARANAUSKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas STASYS ŠEDBARAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas JUOZAS BUTKEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas AUDRIUS SKAISTYS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė JANINA GALIAUSKIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EDMINDAS PUPINIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VIDMANTAS URBONAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GIEDRIUS SAMULEVIČIUS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIMANTAS BIRBILAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas JONAS CIMBOLAITIS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas RAIMUNDAS KAVALIAUSKAS (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ŽILVINAS LELEIVA (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė RASA JUKNEVIČIENĖ (S)
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (S)

Išsikėlę kandidatai
Išsikėlęs Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas SAULIUS LAPIENIS (S)
Išsikėlęs Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EGIDIJUS SKARBALIUS (S)
Išsikėlęs Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas VALDEMARAS PUODŽIŪNAS (S)
Išsikėlęs Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VALDEMARAS VALKIŪNAS (S)
Išsikėlęs Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje Nr.48 kandidatas DANGIRAS MIKŠYS (S)
Išsikėlęs Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas LIUDVIKAS RAGAUSKIS (S)
Išsikėlęs Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ANTANAS BASKAS
Išsikėlęs Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ANTANAS NAUJOKAS
Išsikėlęs Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas STANISLOVAS GIEDRAITIS (S)
Išsikėlęs Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 GINTAUTAS MIKOLAITIS (S)
Išsikėlęs Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ZIGMANTAS JASAS (S)
Išsikėlęs Skuodo-Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JONAS STANEVIČIUS (S)
Išsikėlęs Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas MANTAS VARAŠKA (S)
Išsikėlęs Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas GEDIMINAS VAGNORIUS (S)
Išsikėlęs Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JULIUS VESELKA (S)
Išsikėlusi Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė BRONĖ BUIVYDIENĖ
Pretendentas į kandidatus Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 JOSIFAS SLYČKO (S)

Savarankiškų dalyvių skaičius:  415
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  396