2007 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Atstovai rinkimams:

1. Akmenės rajono apygardos rinkimų komisijoje
3. Alytaus rajono apygardos rinkimų komisijoje
4. Anykščių rajono apygardos rinkimų komisijoje
5. Birštono apygardos rinkimų komisijoje
6. Biržų rajono apygardos rinkimų komisijoje
7. Druskininkų apygardos rinkimų komisijoje
8. Elektrėnų apygardos rinkimų komisijoje
9. Ignalinos rajono apygardos rinkimų komisijoje
10. Jonavos rajono apygardos rinkimų komisijoje
11. Joniškio rajono apygardos rinkimų komisijoje
12. Jurbarko rajono apygardos rinkimų komisijoje
13. Kaišiadorių rajono apygardos rinkimų komisijoje
14. Kalvarijos apygardos rinkimų komisijoje
15. Kauno miesto apygardos rinkimų komisijoje
16. Kauno rajono apygardos rinkimų komisijoje
17. Kazlų Rūdos apygardos rinkimų komisijoje
18. Kelmės rajono apygardos rinkimų komisijoje
19. Kėdainių rajono apygardos rinkimų komisijoje
20. Klaipėdos miesto apygardos rinkimų komisijoje
21. Klaipėdos rajono apygardos rinkimų komisijoje
22. Kretingos rajono apygardos rinkimų komisijoje
23. Kupiškio rajono apygardos rinkimų komisijoje
24. Lazdijų rajono apygardos rinkimų komisijoje
25. Marijampolės apygardos rinkimų komisijoje
26. Mažeikių rajono apygardos rinkimų komisijoje
27. Molėtų rajono apygardos rinkimų komisijoje
28. Neringos apygardos rinkimų komisijoje
29. Pagėgių apygardos rinkimų komisijoje
30. Pakruojo rajono apygardos rinkimų komisijoje
31. Palangos miesto apygardos rinkimų komisijoje
32. Panevėžio miesto apygardos rinkimų komisijoje
33. Panevėžio rajono apygardos rinkimų komisijoje
34. Pasvalio rajono apygardos rinkimų komisijoje
35. Plungės rajono apygardos rinkimų komisijoje
36. Prienų rajono apygardos rinkimų komisijoje
37. Radviliškio rajono apygardos rinkimų komisijoje
38. Raseinių rajono apygardos rinkimų komisijoje
39. Rietavo apygardos rinkimų komisijoje
40. Rokiškio rajono apygardos rinkimų komisijoje
41. Skuodo rajono apygardos rinkimų komisijoje
42. Šakių rajono apygardos rinkimų komisijoje
43. Šalčininkų rajono apygardos rinkimų komisijoje
44. Šiaulių miesto apygardos rinkimų komisijoje
45. Šiaulių rajono apygardos rinkimų komisijoje
46. Šilalės rajono apygardos rinkimų komisijoje
47. Šilutės rajono apygardos rinkimų komisijoje
48. Širvintų rajono apygardos rinkimų komisijoje
49. Švenčionių rajono apygardos rinkimų komisijoje
50. Tauragės rajono apygardos rinkimų komisijoje
51. Telšių rajono apygardos rinkimų komisijoje
52. Trakų rajono apygardos rinkimų komisijoje
53. Ukmergės rajono apygardos rinkimų komisijoje
54. Utenos rajono apygardos rinkimų komisijoje
55. Varėnos rajono apygardos rinkimų komisijoje
56. Vilkaviškio rajono apygardos rinkimų komisijoje
57. Vilniaus miesto apygardos rinkimų komisijoje
58. Vilniaus rajono apygardos rinkimų komisijoje
59. Visagino apygardos rinkimų komisijoje
60. Zarasų rajono apygardos rinkimų komisijoje
Vyriausiojoje rinkimų komisijoje