2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
 


Vienmandačių rinkimų apygardų pakartotinio balsavimo agitacijos laidų Lietuvos radijuje grafikas

Laikas Rinkimų apygada Kandidatas Iškėlė
Spalio 18 d., Pirmadienis
18:30 Lazdijų - Druskininkų, Nr. 71 Algis BARANAUSKAS Išsikėlė pats
Justinas KAROSAS Lietuvos socialdemokratų partija
18:40 Varėnos - Eišiškių, Nr. 70 Gediminas JAKAVONIS Naujoji sąjunga (socialliberalai)
Algis KAŠĖTA Liberalų ir centro sąjunga
18:50 Dzūkijos, Nr. 69 Arturas JUŠKAUSKAS Darbo partija
Algirdas VRUBLIAUSKAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
19:00 Kauno kaimiškoji, Nr. 66 Donatas JANKAUSKAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Antanas MAKAREVIČIUS Darbo partija
19:10 Kauno - Kėdainių, Nr. 65 Petras MIKELIONIS Lietuvos socialdemokratų partija
Viktoras MUNTIANAS Darbo partija
19:20 Šakių, Nr. 64 Jonas RAMONAS Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Arvydas VIDŽIŪNAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
19:30 Suvalkijos, Nr. 63 Vytautas Sigitas DRAUGELIS Darbo partija
Juozas OLEKAS Lietuvos socialdemokratų partija
19:40 Jurbarko, Nr. 62 Darius DRAGŪNAVIČIUS Darbo partija
Saulius LAPĖNAS Liberalų ir centro sąjunga
19:50 Ukmergės, Nr. 61 Loreta GRAUŽINIENĖ Darbo partija
Julius VESELKA Išsikėlė pats
20:00 Jonavos, Nr. 60 Juozas JARUŠEVIČIUS Darbo partija
Rimantas SINKEVIČIUS Lietuvos socialdemokratų partija
20:10 Kaišiadorių - Elektrėnų, Nr. 59 Bronius BRADAUSKAS Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas URBANAVIČIUS Darbo partija
20:20 Trakų - Elektrėnų, Nr. 58 Leonard KLIMOVIČ Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Dangutė MIKUTIENĖ Išsikėlė pats
20:30 Vilniaus - Trakų, Nr. 57 Jaroslav NARKEVIČ Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Vladimiras VOLČIOK Darbo partija
Spalio 19 d., Antradienis
18:30 Širvintų - Vilniaus, Nr. 55 Jonas PINSKUS Darbo partija
Leokadija POČIKOVSKA Lietuvos lenkų rinkimų akcija
18:40 Molėtų - Švenčionių, Nr. 54 Kazimira Danutė PRUNSKIENĖ Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Valentinas STUNDYS Lietuvos krikščionys demokratai
18:50 Ignalinos - Švenčionių, Nr. 53 Česlovas JURŠĖNAS Lietuvos socialdemokratų partija
Algirdas ŽIČKUS Darbo partija
19:00 Zarasų - Visagino, Nr. 52 Petras PAPOVAS Lietuvos socialdemokratų partija
Manfredas ŽYMANTAS Darbo partija
19:10 Utenos, Nr. 51 Algimantas MATULEVIČIUS Liberalų demokratų partija
Edmundas PUPINIS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
19:20 Rokiškio, Nr. 50 Aloyzas JOČYS Darbo partija
Vytautas SAULIS Lietuvos socialdemokratų partija
19:30 Anykščių - Kupiškio, Nr. 49 Vytautas GALVONAS Liberalų demokratų partija
Sigutis OBELEVIČIUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
19:40 Biržų - Kupiškio, Nr. 48 Vytautas MOCKUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Viktoras RINKEVIČIUS Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
19:50 Pasvalio - Panevėžio, Nr. 47 Vilius GARBŠTAS Darbo partija
Antanas MATULAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
20:00 Pakruojo - Joniškio, Nr. 46 Jonas JUOZAPAITIS Lietuvos socialdemokratų partija
Zenonas PEKELIS Darbo partija
20:10 Šiaulių kaimiškoji, Nr. 45 Rima BAŠKIENĖ Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Artūras TUPIKAS Darbo partija
20:20 Radviliškio, Nr. 44 Roma ŽAKAITIENĖ Lietuvos socialdemokratų partija
Zita ŽVIKIENĖ Darbo partija
20:30 Raseinių, Nr. 42 Gintautas MIKOLAITIS Lietuvos socialdemokratų partija
Kęstutis SKAMARAKAS Išsikėlė pats
Spalio 20 d., Trečiadienis
18:30 Kelmės, Nr. 41 Zenonas MAČERNIUS Lietuvos socialdemokratų partija
Zenonas MIKUTIS Darbo partija
18:40 Telšių, Nr. 40 Valentinas BUKAUSKAS Darbo partija
Gediminas VAGNORIUS Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga
18:50 Akmenės - Joniškio, Nr. 39 Saulius BUCEVIČIUS Darbo partija
Algirdas MONKEVIČIUS Naujoji sąjunga (socialliberalai)
19:00 Mažeikių, Nr. 38 Jonas JURKUS Lietuvos socialdemokratų partija
Romas VENCLOVAS Darbo partija
19:10 Skuodo - Mažeikių, Nr. 37 Audronė PITRĖNIENĖ Darbo partija
Juozas TUMOSAS Išsikėlė pats
19:20 Kretingos, Nr. 36 Virginijus DOMARKAS Darbo partija
Egidijus KLUMBYS Išsikėlė pats
19:30 Plungės - Rietavo, Nr. 35 Jonas JAGMINAS Darbo partija
Vitas KLIMAS Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga
19:40 Tauragės, Nr. 34 Vaclovas KARBAUSKIS Naujoji sąjunga (socialliberalai)
Edmundas ŠIMKUS Darbo partija
19:50 Šilutės - Pagėgių, Nr. 32 Georgijus ČVANOVAS Darbo partija
Audrius ENDZINAS Išsikėlė pats
20:00 Gargždų, Nr. 31 Petras GRAŽULIS Išsikėlė pats
Aidas Feliksas PALUBINSKAS Liberalų ir centro sąjunga
20:10 Alytaus, Nr. 30 Julius SABATAUSKAS Išsikėlė pats
Artūras SKARDŽIUS Naujoji sąjunga (socialliberalai)
20:20 Marijampolės, Nr. 29 Algis RIMAS Lietuvos socialdemokratų partija
Rimvydas TURČINSKAS Darbo partija
20:30 Aukštaitijos, Nr. 28 Jonas KATINAS Liberalų ir centro sąjunga
Alfredas PEKELIŪNAS Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjunga
Spalio 21 d., Ketvirtadienis
18:30 Vakarinė, Nr. 27 Skirmantas PABEDINSKAS Darbo partija
Gintaras ŠILEIKIS Liberalų ir centro sąjunga
18:40 Nevėžio, Nr. 26 Juozas BEČELIS Darbo partija
Julius DAUTARTAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
18:50 Dainų, Nr. 25 Valerijus SIMULIK Naujoji sąjunga (socialliberalai)
Regina ŠIAURYTĖ Darbo partija
19:00 Saulės, Nr. 24 Rimantas BAŠYS Darbo partija
Kazimieras ŠAVINIS Liberalų ir centro sąjunga
19:10 Aušros, Nr. 23 Aidas GEDVILAS Darbo partija
Edvardas ŽAKARIS Lietuvos socialdemokratų partija
19:20 Pajūrio, Nr. 22 Stasys MIKELIS Darbo partija
Raimundas PALAITIS Liberalų ir centro sąjunga
19:30 Marių, Nr. 21 Eligijus MASIULIS Liberalų ir centro sąjunga
Vaclav STANKEVIČ Naujoji sąjunga (socialliberalai)
19:40 Baltijos, Nr. 20 Antanas BOSAS Darbo partija
Vytautas ČEPAS Liberalų ir centro sąjunga
19:50 Danės, Nr. 19 Vytautas GRUBLIAUSKAS Liberalų ir centro sąjunga
Ivanas ROMANOVAS Darbo partija
20:00 Panemunės, Nr. 18 Vida Marija ČIGRIEJIENĖ Išsikėlė pats
Saulius GIRDAUSKAS Darbo partija
20:10 Pramonės, Nr. 17 Pranas PAŠKEVIČIUS Darbo partija
Kazys STARKEVIČIUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
20:20 Dainavos, Nr. 16 Virginijus DYRA Darbo partija
Kęstutis GLAVECKAS Liberalų ir centro sąjunga
20:30 Kalniečių, Nr. 15 Arimantas DUMČIUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Rytis ŠATKAUSKAS Darbo partija
Spalio 22 d., Penktadienis
18:30 Žaliakalnio, Nr. 14 Vydas GEDVILAS Darbo partija
Rasa JUKNEVIČIENĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
18:40 Centro, Nr. 13 Gintaras Jonas FURMANAVIČIUS Darbo partija
Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
18:50 Aleksoto - Vilijampolės, Nr. 12 Rytas KUPČINSKAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Mindaugas SUBAČIUS Darbo partija
19:00 Šilainių, Nr. 11 Rimantas Jonas DAGYS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Vilma MARTINKAITIENĖ Darbo partija
19:10 Naujosios Vilnios, Nr. 10 Artūras MELIANAS Liberalų ir centro sąjunga
Jadvyga ZINKEVIČIŪTĖ Darbo partija
19:20 Lazdynų, Nr. 9 Alvydas POCIUS Darbo partija
Gintaras STEPONAVIČIUS Liberalų ir centro sąjunga
19:30 Karoliniškių, Nr. 8 Danutė BEKINTIENĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Viačeslav ŠKIL Darbo partija
19:40 Justiniškių, Nr. 7 Rimantas REMEIKA Liberalų ir centro sąjunga
Tautvydas VENCEVIČIUS Darbo partija
19:50 Šeškinės, Nr. 6 Audronius AŽUBALIS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Vilija BLINKEVIČIŪTĖ Naujoji sąjunga (socialliberalai)
20:00 Fabijoniškių, Nr. 5 Artūras PAULAUSKAS Naujoji sąjunga (socialliberalai)
Raimondas ŠUKYS Liberalų ir centro sąjunga
20:10 Žirmūnų, Nr. 4 Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Algis ČAPLIKAS Liberalų ir centro sąjunga
20:20 Antakalnio, Nr. 3 Romualda KŠANIENĖ Darbo partija
Andrius KUBILIUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
20:30 Senamiesčio, Nr. 2 Petras AUŠTREVIČIUS Liberalų ir centro sąjunga
Jurgis RAZMA Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
20:40 Naujamiesčio, Nr. 1 Irena DEGUTIENĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai)
Algirdas GRICIUS Liberalų ir centro sąjunga