2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Aušra RAŠKAUSKIENĖ

Kandidato biografija

AUŠRA RAŠKAUSKIENĖ
DARBO PARTIJOS KANDIDATĖ Į LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARIUS ŽIRMŪNŲ VIENMANDATĖJE RINKIMŲ APYGARDOJE, Nr. 4

Aušra Raškauskienė gimė 1972 m. liepos 25 dieną.
1979-1990 m. mokėsi vidurinėje mokykloje.
1991-1992 m. studijavo Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultete.
1992-1998 m. - Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
1998-1999 m. - pirminė rezidentūra.
1999-2001 m. - antrinė rezidentūra. Sveikatos priežiūros vadyba.
1995 m. rugpjūčio mėn. mokėsi vokiečių kalbos kursuose Miunchene, Vokietijoje.
1999 m. rugpjūčio mėn. - anglų kalbos kursai Londone, Anglijoje.
1987-1993 m. dirbo Vilniaus miesto greitosios pagalbos stotyje slaugytojo padėjėja.
1994-07-01-1995-06-30 - Vilniaus greitosios pagalbos ligoninėje slaugytojo padėjėja.
1998-08-01-1999-07-31 - Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje gydytoja rezidente.
2000-06-08-2001-09-03 UAB Grožio terapijos ir kosmetologijos centre dirbo medicinos reikalų vadybininke.
2001-09-03-2001-10-19 - UAB Grožio terapijos ir kosmetologijos centro medicinos direktorė.
Nuo 2001 m. spalio 9 d. - UAB -On Clinic Vilnius" (2002 m. gegužės 31 d. pakeistas įmonės pavadinimas - -Union Clinic Vilnius") direktorė. Tai užsienio kapitalo firma, veiklą pradėjusi 2002 m. vasario 15 dieną. Savo darbą kandidatė pradėjo nuo firmos aktyvios veiklos pradžios. Joje gydėsi jau per 4000 pacientų. Bendradarbiaujama su panašaus profilio klinikomis Izraelyje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.
Nuo 1999 m. - Lietuvos sveikatos apsaugos vadybos draugijos narė.
Nuo 2000 m. spalio 5 d. - Lietuvos nacionalinės kosmetologų ir kosmetikų federacijos viceprezidentė (visuomeninės organizacijos steigimas, programos sudarymas ir įgyvendinimas, trijų konferencijų rengimas ir pranešimų skaitymas jose: 2000-11-23 - konferencija bendrosios praktikos gydytojams -Odos priežiūra: kosmetiniai ir terapiniai aspektai bendrojoje praktikoje", 2000-12-08 ir 2001-04-20 - teorinės praktinės konferencijos kosmetikams ir kosmetologams).
Nuo 2001 m. - Verslo darbdavių konfederacijos Sveikatos ir farmacijos komiteto pirmininkė (dalyvavo darbo grupėje, kuri svarstė Privalomojo sveikatos draudimo įstatymą, kosmetiko įtraukimą į sveikatos priežiūros specialistų sąrašą, kosmetiko rengimo standarto projektą ir kt.).
Nuo 2003 m. gruodžio 4 d. - Darbo partijos narė.
Nuo 2004 m. balandžio mėn. - Darbo partijos Sveikatos komiteto pirmininko pavaduotoja.