2004 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Atnaujinta - 2004 11 08, 10:33

Arvydas GARBARAVIČIUS

Kandidato biografija

ARVYDAS GARBARAVIČIUS
LIBERALŲ IR CENTRO SĄJUNGOS KANDIDATAS Į LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARIUS DAUGIAMANDATĖJE RINKIMŲ APYGARDOJE
Arvydas Garbaravičius gimė 1953 m. kovo 27 d. Kaune tarnautojų šeimoje. Su jaunesniu broliu Ramūnu augo Žaliakalnyje. Tėvas - pirmasis diplomuotas energetikas Lietuvoje, dirbo dėstytoju, motina - Kaune žinoma pediatrė Gražvyda Sofija Murkaitė-Garbaravičienė, kurios tėvas buvo artimas J. Jablonskio bičiulis ir bendražygis.
Kauno miesto mero pareigas eina nuo 2003 m. balandžio 10 d.
Mokėsi Aleksinio (dabar - „Saulės") gimnazijoje. Sustiprintas matematikos, chemijos ir fizikos mokymas vidurinėje mokykloje sudarė galimybes siekti aukštojo mokslo diplomo Kauno politechnikos institute, šiluminės pramonės energetikos srityje.
1976 m. baigęs studijas, A. Garbaravičius pasirinko mokslinį darbą ir buvo paskirtas į Fizikinių techninių energetikos problemų institutą, kur išdirbo iki nepriklausomybės metų. Ten ir susipažino su jauna lituaniste, būsima žmona Rita.
Nuo mokyklos laikų intensyviai sportavo - buvo krepšininkas ir boksininkas, tačiau jau po studijų treniruotės metu pasitempė stuburą, todėl teko atsisakyti aktyvaus sporto.
Nepriklausomybės metais užsiėmė verslu. Atgaivino Statybos remonto tresto požeminių darbų statybos remonto valdybą (dabar - AB „Požeminiai darbai"). Įmonės prezidentu būsimas meras buvo iki pat aktyvios politinės veiklos pradžios.
1998 m. tapo Lietuvos centro sąjungos nariu ir jau 2000 m. savivaldybių tarybų rinkimuose buvo išrinktas į Kauno miesto savivaldybės tarybą, kurioje dirbo Energetikos komiteto pirmininko pavaduotoju.
Po 2000 m. Seimo rinkimų kaip Naujosios politikos koalicijos atstovas tapo Kauno apskrities viršininko pavaduotoju, juo dirbo iki 2001 m. vasaros. 2002 m. antrą kartą tapęs savivaldybės tarybos nariu, buvo išrinktas didžiausio Lietuvos centro sąjungos Kauno skyriaus pirmininku, o šių metų kovo mėnesį partijos suvažiavime gavo didžiausią palaikymą rinkimuose į Centro sąjungos tarybą.
Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje - yra Sugiharos fondo „Diplomatai už gyvybę" valdybos narys, aktyvus klubo „Santara - Šviesa" narys, vienas iš „Kauno plėtros forumo" steigėjų. Prisidėjo remiant Poezijos pavasarius Kaune, aktyviai palaiko Kauno moterų krepšinio klubą „Laisvė".
Žmona Rita yra lituanistė, jie turi du sūnus. Linas studijuoja Vytauto Didžiojo universitete (bakalauro studijos), jaunesnysis sūnus Rytis dar mokosi mokykloje.
Didelis automobilių sporto fanas, mėgsta aktyvų ir įvairų poilsį, ypač keliones automobiliais bei vandens turizmą.