Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
 
Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


Lietuvių tautininkų sąjunga

Koalicija, kurioje partija dalyvauja: Lietuvių tautininkų ir Lietuvos demokratų partijos koalicija

Numeris
sąraše
Pavardė, vardas Apygarda
1.  Smetona Rimantas  Daugiamandatė 
    Ukmergės (Nr. 61)
2.  Milčius Leonas  Daugiamandatė 
    Kauno Kėdainių (Nr. 65)
3.  Treinys Mečislovas  Daugiamandatė 
    Prienų (Nr. 67)
4.  Baležentis Alvydas  Daugiamandatė 
    Lazdijų Druskininkų (Nr. 71)
5.  Janušonis Stepas  Daugiamandatė 
    Dainų (Nr. 25)
6.  Inta Klemas  Daugiamandatė 
    Akmenės Joniškio (Nr. 39)
7.  Mačys Jonas  Daugiamandatė 
    Vilkaviškio (Nr. 68)
8.  Sakalnikas Rapolas Gediminas  Daugiamandatė 
    Centro (Nr. 13)
9.  Klimas Jonas Rimantas  Daugiamandatė 
    Antakalnio (Nr. 3)
10.  Vaisieta Tomas  Daugiamandatė 
    Varėnos Eišiškių (Nr. 70)
11.  Čaplikas Jonas  Daugiamandatė 
    Kauno kaimiškoji (Nr. 66)
12.  Šironas Virgilijus  Daugiamandatė 
    Molėtų Švenčionių (Nr. 54)
13.  Šalčius Juozas  Daugiamandatė 
    Jonavos (Nr. 60)
14.  Gečiauskas Evaldas Vaclovas  Daugiamandatė 
    Senamiesčio (Nr. 2)
15.  Rubavičius Vytautas  Daugiamandatė 
    Šeškinės (Nr. 6)
16.  Mulevičienė Dalia  Daugiamandatė 
    Tauragės (Nr. 34)
17.  Rimševičienė Alvilina  Daugiamandatė 
    Aukštaitijos (Nr. 28)
18.  Intas Algirdas Augustinas  Daugiamandatė 
    Aleksoto Vilijampolės (Nr. 12)
19.  Binkauskas Gintaras  Daugiamandatė 
    Žirmūnų (Nr. 4)
20.  Danauskas Alvydas  Daugiamandatė 
    Utenos (Nr. 51)
21.  Bartkevičius Petras  Daugiamandatė 
    Vakarinė (Nr. 27)
22.  Kuncaitis Gedeminas  Daugiamandatė 
    Marijampolės (Nr. 29)
23.  Baltrukonis Julius Antanas  Daugiamandatė 
    Dainavos (Nr. 16)
24.  Janukonienė Eugenija  Daugiamandatė 
    Baltijos (Nr. 20)
25.  Matlašaitienė Rimanta  Daugiamandatė 
    Anykščių Kupiškio (Nr. 49)
26.  Matulis Rimantas  Daugiamandatė 
    Naujamiesčio (Nr. 1)
27.  Vitkauskas Jonas  Daugiamandatė 
    Šilainių (Nr. 11)
28.  Šunskis Vytautas  Daugiamandatė 
    Suvalkijos (Nr. 63)
29.  Janušauskas Alfredas  Daugiamandatė 
    Šilutės (Nr. 32)
30.  Čižikas Gintaras  Daugiamandatė 
31.  Šermukšnienė Lilija Teresė  Daugiamandatė 
32.  Juškus Henrikas  Daugiamandatė 
    Kėdainių (Nr. 43)
33.  Šimkūnas Mindaugas  Daugiamandatė 
34.  Tumas Konstantinas  Daugiamandatė 
    Vilniaus Šalčininkų (Nr. 56)
35.  Šulcas Alfonsas  Daugiamandatė 
36.  Juknis Kęstutis  Daugiamandatė 
    Raseinių (Nr. 42)
37.  Razmaitė Violeta  Daugiamandatė 
38.  Untulis Edmundas  Daugiamandatė 
    Skuodo Mažeikių (Nr. 37)
39.  Bukauskienė Lina  Daugiamandatė 
    Ignalinos Švenčionių (Nr. 53)
40.  Škudzinskas Alfonsas  Daugiamandatė 
41.  Purvinskas Raimundas  Daugiamandatė 
42.  Varapickas Reimundas  Daugiamandatė 
43.  Kargelis Einaras  Daugiamandatė 
44.  Kacevičius Gintaras  Daugiamandatė 
45.  Liaudagis Jonas  Daugiamandatė 
46.  Šimkūnas Edvardas  Daugiamandatė 
47.  Tertelis Jonas  Daugiamandatė 
48.  Olencevičienė Irena  Daugiamandatė 
49.  Gurskas Eugenijus  Daugiamandatė 
50.  Šleinius Jonas  Daugiamandatė 
51.  Kaučikas Vytautas  Daugiamandatė 
52.  Vitkus Viktoras  Daugiamandatė 
53.  Majauskas Juozas  Daugiamandatė 
54.  Mačiulskis Edmundas  Daugiamandatė 
55.  Pyragas Arvydas Pranas  Daugiamandatė 
56.  Rastenytė Marijona  Daugiamandatė 
57.  Kasperavičius Algis Povilas  Daugiamandatė 
58.  Laužadis Šarūnas  Daugiamandatė