2000 m. Seimo rinkimų agitacijos
televizijos laidų grafikas

Laidų vaizdo įrašai

Laidos
Nr.

Agitacijos laidos laikas, 
tema ir vedėjas

Sąrašo
rinkimų
numeris

Kandidatų sąrašo pavadinimas

Įvadinė
 laida

Rugsėjo 8 d. penktadienis

 

Visi kandidatų sąrašai 

1  

Rugsėjo 11 d. pirmadienis
 
19.25-20.25 val.
ekonomika
R. Musnickas

1

Lietuvių tautininkų sąjunga

4

Lietuvos laisvės sąjunga

12

Krikščionių demokratų sąjunga

13

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

14

Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą"

2

Rugsėjo 11 d. pirmadienis
21.00-22.00 val.
socialinė politika ir sveikatos apsauga
R. Juozapavičius

2

Lietuvos valstiečių partija

6

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

7

Naujoji sajunga (socialliberalai)

8

Lietuvos liberalų sąjunga

9

A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

3

Rugsėjo 12 d. antradienis
19.25-20.25 val.
švietimas ir kultūra
L. Balsys

1

Lietuvių tautininkų sąjunga

4

Lietuvos laisvės sąjunga

12

Krikščionių demokratų sąjunga

13

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

14

Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą"

Rugsėjo 13 d. trečiadienis
19.25-20.25 val.
užsienio politika
A. Siaurusevičius

1

Lietuvių tautininkų sąjunga

4

Lietuvos laisvės sąjunga

12

Krikščiomų demokratų sąjunga

13

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

14

Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą"

5

Rugsėjo 13 d. trečiadienis
21.00-22.00 val.
teisėtvarka
R. Musnickas

3

Lietuvos centro sąjunga

5

Lietuvos krikščionių demokratų partija

10

Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"

11

Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga

15

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjunga

 

Rugsėjo 14 d. ketvirtadienis
19.25-20.25 val.
socialinė politika ir sveikatos apsauga
L. Balsys

3

Lietuvos centro sajunga

5

Lietuvos krikščionių demokratų partija

10

Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"

11

Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga

15

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjunga

Rugsėjo 15 d. penktadienis
19.25-20.25 val.
švietimas ir kultūra
R. Juozapavičius

3

Lietuvos centro sąjunga

5

Lietuvos krikščionių demokratų partija

10

Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"

11

Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga

15

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjunga

Spalio 2 d. pirmadienis
19.25-20.25 val.
užsienio politika
R. Musnickas

3

Lietuvos centro sąjunga

5

Lietuvos krikščionių demokratų partija

10

Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"

11

Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga

15

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjunga

9

Spalio 2 d. pirmadienis
21.00-22.00 val.
švietimas ir kultūra
A. Siaurusevičius

2

Lietuvos valstiečių partija

6

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

7

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

8

Lietuvos liberalų sąjunga

9

A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

10

Spalio 3 d. antradienis
19.25-20.25 val.
teisėtvarka
L. Balsys

1

Lietuvių tautininkų sąjunga

4

Lietuvos laisvės sąjunga

12

Krikščionių demokratų sąjunga

13

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

14

Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą"

11

Spalio 3 d. antradienis
21.00-22.00 val.
socialinė politika ir sveikatos apsauga
R. Juozapavičius

1

Lietuvių tautininkų sąjunga

4

Lietuvos laisvės sąjunga

12

Krikščionių demokratų sąjunga

13

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

14

Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą"

12

Spalio 4 d. trečiadienis
19.25-20.25val.
ekonomika
A. Siaurusevičius

2

Lietuvos valstiečių partija

6

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

7

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

8

Lietuvos liberalų sąjunga

9

A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

13

Spalio 4 d. trečiadienis
21.00-22.00 val.
užsienio politika
L. Balsys

2

Lietuvos valstiečių partija

6

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

7

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

8

Lietuvos liberalų sąjunga

9

A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

14

Spalio 5 d. ketvirtadienis
19.25-20.25 val.
teisėtvarka
R. Musnickas

2

Lietuvos valstiečių partija

6

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

7

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

8

Lietuvos liberalų sąjunga

9

A.Brazausko socialdemokratinė koalicija

15

Spalio 5 d. ketvirtadienis
21.00-22.00 val.
ekonomika
R. Juozapavičius

3

Lietuvos centro sąjunga

5

Lietuvos krikščionių demokratų partija

10

Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000"

11

Nuosaikiųjų konservatorių sąjunga

15

"Jaunosios Lietuvos", naujųjų tautininkų ir politinių kalinių sąjunga

Pabaigos
laida

Spalio 6 d. penktadienis
21.00-22.30 val.

 

Visi kandidatų sąrašai