Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Klaipėdos miesto (Nr. 20) apygarda

Balsavimo rezultatai apygardoje

| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Kandidatai, gavę mandatus |

Bendras rinkėjų skaičius: 139330, rinkimuose dalyvavo: 72051 (51.71%).
Galiojančių biuletenių: 69211 (96.06%), negaliojančių: 2840 (3.94%)
Mandatų skirstymo kvota: 1850.
 
Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:
(pasirinkę kandidatų sąrašą, galėsite pamatyti už kiekvieną jo kandidatą apygardoje paduotus pirmumo balsus)

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
17. Lietuvos liberalų sąjunga 19019  332  19351  10
7. Naujoji sąjunga (socialliberalai) 13928  202  14130  8
14. Lietuvos rusų sąjunga 11921  161  12082  7
25. Lietuvos centro sąjunga 7280  131  7411  4
22. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 4210  154  4364  2
19. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga 2212  63  2275  -
23. Lietuvos demokratinė darbo partija 1951  55  2006  -
24. Lietuvos krikščionių demokratų partija 1587  62  1649  -
9. Lietuvos socialdemokratų partija 1413  41  1454  -
18. Naujoji demokratija/ Moterų partija 1116  27  1143  -
4. Lietuvos laisvės lyga 1078  24  1102  -
21. Krikščionių demokratų sąjunga 700  20  720  -
26. Lietuvos demokratų partija 582  18  600  -
20. Respublikonų partija 345  351  -
15. Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000" 292  14  306  -
11. Tėvynės liaudies partija 260  267  -
  Iš viso: 67894  1317  69211  31


Diagramoje pavaizduotas mandatų pasiskirstymas procentais.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Gimnazijos    4.  Danės    5.  Eglės    6.  Dviračių Treko    7.  Kretingos    8.  Šviesos    9.  Muzikos Centro    10.  Žaliakalnio    11.  Saulutės    13.  Strėvos    14.  Sulupės    15.  Tauralaukio    16.  Baltikalnio    17.  Saulėtekio    18.  Šatrijos    19.  Vilties    20.  Pingvinuko    21.  Klaipėdos Vandens    22.  Rumpiškių    23.  Aitvaro    25.  Šilojų    26.  Brigantinos    27.  Draugystės    29.  Švyturio    30.  Olimpijos    32.  Dainavos    33.  Aušros    35.  Nykštuko    36.  Debreceno    37.  Gedminų    38.  Vėtrungės    39.  Žilvičio    40.  Pamario    43.  Rambyno    45.  Menų mokyklos    47.  Versmės    48.  Vakarų    49.  Aukuro    50.  Smiltelės    51.  Alksnynės    52.  Baltijos    54.  Želmenėlio    55.  Brožynų    56.  Laukininkai    57.  Budelkiemio    58.  Berželio    59.  Girulių    60.  Molo    63.  Prekybos uosto    64.  S.Daukanto    65.  Kuršių    66.  Politechnikos    67.  Volungėlės    68.  Bandužių