Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Kauno miesto (Nr. 15) apygarda

Balsavimo rezultatai apygardoje

| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Kandidatai, gavę mandatus |

Bendras rinkėjų skaičius: 286798, rinkimuose dalyvavo: 153882 (53.66%).
Galiojančių biuletenių: 148230 (96.33%), negaliojančių: 5652 (3.67%)
Mandatų skirstymo kvota: 3135.
 
Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:
(pasirinkę kandidatų sąrašą, galėsite pamatyti už kiekvieną jo kandidatą apygardoje paduotus pirmumo balsus)

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
2. Lietuvos laisvės sąjunga 34591  683  35274  11
7. Naujoji sąjunga (socialliberalai) 24658  427  25085  8
22. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 22380  870  23250  7
17. Lietuvos liberalų sąjunga 16057  381  16438  5
25. Lietuvos centro sąjunga 11145  246  11391  4
9. Lietuvos socialdemokratų partija 8678  249  8927  3
12. Lietuvių nacionalinės partijos ir "Jaunosios Lietuvos" sąjunga 7962  186  8148  3
23. Lietuvos demokratinė darbo partija 5247  146  5393  -
24. Lietuvos krikščionių demokratų partija 4621  281  4902  -
19. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga 3156  161  3317  -
18. Naujoji demokratija/ Moterų partija 1506  43  1549  -
15. Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000" 1386  33  1419  -
3. Lietuvos ūkio partija 724  21  745  -
11. Tėvynės liaudies partija 708  34  742  -
16. Lietuvos Demokratų Partijos ir Lietuvių Tautininkų Sąjungos koalicija 591  28  619  -
20. Respublikonų partija 358  20  378  -
8. Lietuvos nacionaldemokratų partija 333  22  355  -
28. Lietuvos teisingumo partija 283  15  298  -
  Iš viso: 144384  3846  148230  41


Diagramoje pavaizduotas mandatų pasiskirstymas procentais.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Gamyklos    2.  Sargėnų    3.  Vėtrungės    4.  Rasytės    5.  Šarkuvos    6.  Kuršių    7.  Žemaičių    8.  Baltų    9.  Baltijos    10.  Žiemgalių    11.  Milikonių    12.  Demokratų    13.  Linkuvos    14.  Neries    15.  Sąjungos    16.  Dobilo    17.  Apvijos    18.  Apuolės    19.  Seredžiaus    20.  Tilžės    21.  Veršvų    22.  Žagarės    23.  Lampėdžių    24.  Kaniūkų    25.  Akademijos    26.  H. ir O Minkovskių    27.  J. Dobkevičiaus    28.  Veiverių    30.  Julijanavos    31.  Piliakalnio    32.  Muitinės    33.  Tekstilininkų    34.  Konservatorijos    36.  Maironio    37.  A. Mackevičiaus    38.  Varpo    39.  Ryšių    40.  Radvilėnų    41.  A. Baranausko    42.  J. Jablonskio    43.  Aušros    45.  Senojo tresto    46.  Gedimino    47.  Sporto    48.  Kultūros    49.  Miško    50.  Jonavos    51.  Saulės    52.  L. Karsavino    53.  Tvirtovės    54.  Algirdo    55.  Sukilėlių    56.  Purienų    57.  Vilties    58.  Žeimenos    59.  Linelio    60.  Versmės    61.  Gerovės    62.  M. Jankaus    63.  S. Nėries    64.  Aukuro    65.  Vaidilutės    66.  Šiaurės    67.  S. Žukausko    68.  Statybininkų    69.  Rasos    70.  P. Plechavičiaus    71.  K. Škirpos    72.  P. Lukšio    75.  Amatininkų    77.  Buitininkų    78.  Partizanų    79.  Pramonės    80.  Dainavos    81.  J. Urbšio    82.  Sartų    83.  A. Timinskio    84.  Nepriklausomybės    85.  Vytauto    86.  Atžalyno    87.  Savanorių    88.  V. Krėvės    89.  Specialistų    90.  Miškotvarkos    91.  Taikos    92.  Vyturio    93.  Butrimonių    94.  Studentų    95.  Gričiupio    96.  Dujotiekio    97.  Girstučio    98.  Pašilės    99.  Knygnešių    101.  Palemono    102.  Pamario    103.  Karmelitų    104.  Parko    105.  Sodų    106.  Šančių    107.  Drobės    108.  Skuodo    109.  Žiburio    110.  Breslaujos    111.  Nemuno    113.  Naglio    114.  Šilo    116.  Buriuotojų    117.  Vaidoto    118.  Pušų    120.  Birutės    121.  Ąžuolo    122.  Rokų    123.  Vaišvydavos    125.  Kazliškių    126.  Tirkiliškių    127.  Romainių   

Rinkimų apygardos komisijos suskaičiuoti balsai