Rinkimų stebėtojai, kuriems Vilniaus Trakų rinkimų apygarda Nr. 57 įteikė stebėtojų pažymėjimus

Lietuvos centro sąjunga

Andrius GULBINAS Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Laura KRUŠINSKAITĖ Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Birutė LUŠKEVIČIENĖ Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Jelena LIPINSKA Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Antolijus IVANOVAS Visose rinkimų apylinkėse
Petras BIKUS Visose rinkimų apylinkėse
Sergej BALANDINAS Visose rinkimų apylinkėse
Kazys MATUSEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Živilė BERNOTAITĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Regina ŽILIONIENĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Juzef TRYPUCKI Visose rinkimų apylinkėse
Julija LIPINSKA Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Jelena LIPINSKA Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Jadvyga STADNIK Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Ričardas STADNIKAS Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Aliazė GRIC Baltosios Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Greta FEDORČENKO Keturiasdešimties Totorių rinkimų apylinkėje Nr. 10
Petras BIKUS Grigaičių rinkimų apylinkėje Nr. 11
Michail GOLUBOVSKI Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Genė BOREIŠA Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Viktoras TUNEVIČIUS Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Renata KOSTECKA Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Violeta BALTAKYTĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Vanda LIBERMANIENĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Aurelija MAKAUSKIENĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Oleg KLOPOV Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Vladimir ROGOŽINSKI Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Alvyda KAZAKEVIČIŪTĖ Senųjų Trakų rinkimų apylinkėje Nr. 31
Gintas VALAINIS Senųjų Trakų rinkimų apylinkėje Nr. 31

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

Jaroslav NARKEVIČ Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Ryšarda KOZUBOVSKAJA Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Liucija ŠAGUN Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Valdemar TOMAŠEVSKI Visose rinkimų apylinkėse
Leonarda SAPKIEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Tadeuš AŠKELIANIEC Visose rinkimų apylinkėse
Vladimiras SIPOVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Veslav STARIKOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Marija MATIULEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Jan SINICKI Visose rinkimų apylinkėse
Stefan SVIETLIKOVSKI Visose rinkimų apylinkėse
Edvard CHARITONOV Visose rinkimų apylinkėse
Tadeuš KULAKOVSKI Visose rinkimų apylinkėse
Andžej ŽABELOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Jan PAVLOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Helena MATEJEVSKA Visose rinkimų apylinkėse
Edvard PUNCEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Michail BORTKEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Michal JANČEVSKI Visose rinkimų apylinkėse
Marija ŠVĖDIENĖ Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Stanislava JANKAUSKIENĖ Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Janina GORNA Baltosios Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Teresa MASKALANEC Baltosios Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Mihail TREŠČINSKI Pagirių rinkimų apylinkėje Nr. 9
Renata ZAJENČKOVSKA Pagirių rinkimų apylinkėje Nr. 9
Lucjana BINKIEVIČ Pagirių rinkimų apylinkėje Nr. 9
Felicija ŠABLINSKA Keturiasdešimties Totorių rinkimų apylinkėje Nr. 10
Idelfonsas Leonas AVESKIS Keturiasdešimties Totorių rinkimų apylinkėje Nr. 10
Sofia TOMAŠEVIČ Grigaičių rinkimų apylinkėje Nr. 11
St. Adam ANŽEJEVSKI Grigaičių rinkimų apylinkėje Nr. 11
Helena BOGDANOVIČ Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Marija KLACEVIČ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Teresa ZINKEVIČ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Alicija VOLODKEVIČ Parudaminio rinkimų apylinkėje Nr. 23
Marija KLIMAŠEVSKA Parudaminio rinkimų apylinkėje Nr. 23
Marija ZUZO Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Veronika MACKEVIČ Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Stanislav CEPUKOVIČ Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Aleksandr ŽAVORONOK Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Zenon GRINKEVIČ Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Marjan Juzef ADAMOVIČ Senųjų Trakų rinkimų apylinkėje Nr. 31
Marija PUČ Senųjų Trakų rinkimų apylinkėje Nr. 31
Josif UTOFKA Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Helena DAINIENĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Ivona SIMANOVIČ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Stanislav ČERNIAVSKI Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Stanislav KAČANOVSKI Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Nikolaj FROLOV Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Lidija TOMAŠAVIČIENĖ Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Teresa NARKEVIČIENĖ Valčiūnų rinkimų apylinkėje Nr. 40
Henryk GERULSKI Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Vladas BUKAUSKAS Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Ana URBAN Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50
Irena RIMPO Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50

Naujoji demokratija / Moterų partija

Filomena KVEDARAVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Vida RASIUKEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Virginija APANAVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Joana BRAZAUSKIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Kazimieras PETKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Antanas DRUNGILAS Visose rinkimų apylinkėse
Virginija STANISLOVAITIENĖ Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Birutė SURDOKIENĖ Lentvario rinkimų apylinkėje Nr. 1
Edita MAŠČINSKAITĖ Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Svetlana Saulė JAKŠTIENĖ Klevų rinkimų apylinkėje Nr. 2
Elytė BALKUVIENĖ Baltosios Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Jadvyga KAVALIAUSKIENĖ Baltosios Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Milda JUREVIČIENĖ Pagirių rinkimų apylinkėje Nr. 9
Valentina VILUTIENĖ Pagirių rinkimų apylinkėje Nr. 9
Danutė JUŠKEVIČIENĖ Keturiasdešimties Totorių rinkimų apylinkėje Nr. 10
Emilija VERŠELIENĖ Keturiasdešimties Totorių rinkimų apylinkėje Nr. 10
Danutė STROLIENĖ Grigaičių rinkimų apylinkėje Nr. 11
Tatjana LATKOVSKA Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Lina URNIKYTĖ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Violeta KURPIENĖ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Celina URNIKYTĖ Parudaminio rinkimų apylinkėje Nr. 23
Alina ŽEBRAUSKAITĖ-JEPIŠKINIENĖ Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Ina LIUTKIENĖ Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Liudmila JAŠUROVA Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Alina MASLAUSKAITĖ Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Marija LAVRUKAITIENĖ Senojo Tarpupio rinkimų apylinkėje Nr. 30
Zdislava ŽAROMSKAJA Senųjų Trakų rinkimų apylinkėje Nr. 31
Aneta VORONECKA Šventininkų rinkimų apylinkėje Nr. 32
Jurgita ŽALGIRITĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Tomas LINGEVIČIUS Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Jūratė JARULAITYTĖ Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Laurynas DAGYS Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Povilas SEMANAVIČIUS Valčiūnų rinkimų apylinkėje Nr. 40
Evaldas PETKEVIČIUS Valčiūnų rinkimų apylinkėje Nr. 40
Donatas MIKELIONIS Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Oksana MAŽEIKAITĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Viktorija KUPČIŪNAITĖ Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Valdemaras BULO Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Aušra ŠUTJEVIENĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50
Svajonė ČEPULYTĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Edmundas MATUSEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Zigmundas ROMANOVSKIS Visose rinkimų apylinkėse
Tatjana NARBUTIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas PETKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Arvydas PIVORIŪNAS Visose rinkimų apylinkėse
Gintaras JANKAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Romualdas PUŠINAITIS Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas CHADZINSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Zita BERNOTIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Algis SINKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Vladimiras FEDOTOVAS Visose rinkimų apylinkėse
Aleksandras GAVRILENKO Visose rinkimų apylinkėse
Dunojus LEVONAS Visose rinkimų apylinkėse
Viktoras KAZAKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Nijolė ZAVADZKIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Aurelija PLEPAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Kamilė BERNOTAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Albina KORABLIKOVIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Jovita KAMANDULYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Antanas SINKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Gražina GASĖNIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Rimantas MACKONIS Visose rinkimų apylinkėse
Violeta GRUNT-MEJER Visose rinkimų apylinkėse
Dalia VALIKONIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Aleksandras ZUBENKO Visose rinkimų apylinkėse
Inga SELMUS Visose rinkimų apylinkėse
Andrius BELIUNAS Visose rinkimų apylinkėse
Irmantas MATIUKAS Visose rinkimų apylinkėse
Valerij BLIZNIKEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Oksana DROZD Visose rinkimų apylinkėse
Gintautas ANDRIŠĖNAS Visose rinkimų apylinkėse
Juozas ČEBEREKAS Visose rinkimų apylinkėse
Sergejus BUČINAS Visose rinkimų apylinkėse
Eduardas SPUDIS Visose rinkimų apylinkėse
Irena SINKEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Regina SAŽIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Elė MARCINKEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Alvydas JUOZAPAVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga

Viktoras RAINYS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Motėjus ČĖGLYS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Regina ADOMONYTĖ rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Jonas ČIRAS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Stasys PIŠČIKAS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Pranas JONYTIS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Algimantas LAPĖNAS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Stasys KASPERAVIČIUS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Jonas ČIULADA rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Vladislava RAKŠTELIENĖ rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2
Stasys KUODZEVIČIUS rinkimų apylinkėse Nr. 1, 2

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Arvydas STRAZDAS Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Antanas SMAIDRYS Kyviškių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Bronė ŠUKYTĖ Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Danutė STASIŪNAITĖ Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Antanas PETRIKAS Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Alfonsas JASIŪNAS Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Gražina BOGUSLAUSKIENĖ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Jūratė TAUČIŪNIENĖ Parudaminio rinkimų apylinkėje Nr. 23
Augenijus MANDEIKIS Visose rinkimų apylinkėse
Jonas BUROKAS Visose rinkimų apylinkėse
Steponas Vytautas GERDVILIS Visose rinkimų apylinkėse
Arvydas ROMOŠKA Visose rinkimų apylinkėse
Marija STRUMSKIENĖ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Violeta SORANINIENĖ Marijampolio rinkimų apylinkėje Nr. 22
Danutė SARPALIENĖ Parudaminio rinkimų apylinkėje Nr. 23
Jonas KAZABUCKAS Nemėžio rinkimų apylinkėje Nr. 27
Kazys ŠNIRAS Skaidiškių rinkimų apylinkėje Nr. 28
Vytautas KEROSIERIUS Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Antanina VANAGIENĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Aldona ZABARAUSKIENĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Ona KUKŠTIENĖ Rudaminos rinkimų apylinkėje Nr. 38
Erika MIKNEVIČIŪTĖ Kalviškių rinkimų apylinkėje Nr. 39
Zita CIBULSKIENĖ Valčiūnų rinkimų apylinkėje Nr. 40
Elena KAZLAUSKIENĖ Valčiūnų rinkimų apylinkėje Nr. 40
Benediktas LADIGA Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Dalia TYLIENĖ Trakų Vokės rinkimų apylinkėje Nr. 48
Juozas ANDRIJAUSKAS Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Ona KALPOKIENĖ Juodšilių rinkimų apylinkėje Nr. 49
Antanas EIMUTIS Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50
Asta LUKMINIENĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50
Zigmundas KAMAROVSKIS Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 50
Jonas POČEPAVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Marytė MONTRIMAVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Alfonsas RAILA Visose rinkimų apylinkėse
Aleksandras ZMEJAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Gediminas ROMAŠKA Visose rinkimų apylinkėse
Danguolė NORKEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas NORKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Algimantas LANKAS Visose rinkimų apylinkėse
Darius KARPIČIUS Visose rinkimų apylinkėse