Rinkimų stebėtojai, kuriems Nevėžio rinkimų apygarda Nr. 26 įteikė stebėtojų pažymėjimus

Centro sąjunga

Rytis RIČKUS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Saulius KADŽYS Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Raimundas POVILONIS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Gediminas BAČIULIS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Valentinas PATAPAS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Jonas GVAZDAUSKAS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Raimondas DAMBRAUSKAS J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Dalija LATVĖNIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Laimutė LAURINAVIČIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Vaidas MAKARAUSKAS Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Egidijus ŽUKAUSKAS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Vytautas KRIKŠČIŪNAS Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Ovidijus BUJEVIČIUS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Romanas FILATOVAS Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25

Lietuvos laisvės lyga

Vytautas ČEPONIS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Godfridas TAPINAS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Kazimieras PAUŽA Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Vaclovas STONČIUS Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Laimonas BARTUSEVIČIUS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Jonas ŠILINSKAS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Stasys ŠIAUČIŪNAS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Mindaugas PETKUS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Edmundas ŽITKUS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Arūnas TRŪKANAS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Edmundas RIMKEVIČIUS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Liudvikas PIPIRAS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Kęstutis ŠULYS J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Vydas TYDIKAS Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Pranas STUNDŽA Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Vygintas MIKŠYS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Alvydas LYDĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Zenonas SKRICKUS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Jonas GELAŽIUS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Alfredas RADZEVIČIUS Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Romualdas MAŽYLIS Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25

Naujoji demokratija / Moterų partija

Angelė STEPONAVIČIENĖ Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Artūras STEPONAVIČIUS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Vladimiras STROLIA Visos rinkimų apylinkėse
Regina – Juzefa ALIUKIENĖ Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Genė JUODKIENĖ Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Elvyra KRIPAITYTĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Klaidas AVIETĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Valerija VALODKIENĖ Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Antanina VILEITIENĖ Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Umovistas ALEKSANDRAS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Giedrė GALDIKIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Angelė BERNOTAVIČIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Leokadija STUNDŽIENĖ J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Lolita AUGUSTAVIČIENĖ J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Birutė MACKEVIČIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Kęstutis VILEITA Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Jūratė STEPONAVIČIENĖ Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Giedrė KIZAITĖ Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Ernesta ŠULNIUVIENĖ Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Edita KNIUKŠTAITĖ Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Aleksandra KLEIBIENĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Pranciška STRAŽEVIČIENĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Dana JUODELIENĖ Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Janina VITKAUSKIENĖ Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Regina –Marijona Astrauskienė Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Džiuljeta MORKŪNIENĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Rima UNGURIENĖ Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Genė GALDIKIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Daiva BURAITYTĖ Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Jonas NARKEVIČIUS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Gražvydas RAPKEVIČIUS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Ernestas GODA Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Birutė IGNATAVIČIENĖ Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Visvaldas MATKEVIČIUS Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Virginijus KIŠONAS Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Gitana ZAJANČIAUSKIENĖ Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Virginija VAITASIENĖ Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Valdas KARGIS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Romualda PASPIEŠINSKIENĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Lina STEPONAITYTĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Ramūnė MURAUSKIENĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Rima PRUNSKAITĖ Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Piotras PROKOFJEVAS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Kęstutis DŪDA Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Rima BUZILIAUSKIENĖ Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Vergilija KARALYTĖ Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Žana KANONENKO Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Ina VINGRYTĖ Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Rima ŠLIKIENĖ Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Ina BARANAUSKIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Virginijus GŽIMAILA V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Sigutė MEŠKYTĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Adomas ANDRIUŠKA V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Daiva KVAUKIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Albertas SEMENAVIČIUS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Joana DRĄSUTIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Leonas BASYS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Kęstutis SRUOGIS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Vytautas SUBAČIUS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Artūras MERKELIS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Gytis MILAŠIUS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Margarita KARAŠAITĖ J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Kęstutis KAIRYS J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Romualdas ULEZKO J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Laima ŠARKANIENĖ J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Sigutė KAIRIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Virginija VASILČENKIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Vida BALTUŠKIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Aivaras JALIANIAUSKAS Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Eugenija VARKŪLEVIČIENĖ Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Egidijus ŠAUČIŪNAS Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Lionius KAZIUKĖNAS Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Rita BAGORAITĖ Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Galina ZIGELIENĖ Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Aidas BIKULČIUS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Violeta DŪDIENĖ Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Rimas SKABURSKAS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Darius ŠIMBELIS Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Genovaitė MAČIULIENĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Vitalijus ŠARKANAS Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Kazimieras ZDANAVIČIUS Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Zita RUDIENĖ Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Vilius RUDYS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Zita ANTANAVIČIENĖ Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Antanas KUBILIUS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Irena JAČIONIENĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Julija NASIŠČIONIENĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Zinaida MAROZIENĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Regina SEMEŠKEVIČIŪTĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Zina BASIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Kęstutis KIŠONAS Visose rinkimų apylinkėse
Jarda PAUKŠTIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Raimondas BAKŠYS Visose rinkimų apylinkėse
Vidas BALAKAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Liudvika TRASIKYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Valentina KIŠONIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Leonas JONIŠKIS Visose rinkimų apylinkėse

Tėvynės Sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Augustas DUDURIS Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Genovaitė SKEIVERIENĖ Geležinkelio rinkimų apylinkėje Nr. 1
Jonas TAUČIKAS Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Jolanta MAŽUIKIENĖ Rožių rinkimų apylinkėje Nr. 2
Nijolė BIKELIENĖ Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Bronius JAKUTONIS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Arūnas RAUPYS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Jonas JUODIS Šiaulių rinkimų apylinkėje Nr. 3
Vytautas PUPELIS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Antanina VALEIKIENĖ Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Juozas SKRODENIS Vienybės rinkimų apylinkėje Nr. 4
Feliksas DULEVIČIUS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Pranas SABALIAUSKAS Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Aldona UKINSKIENĖ Maisto rinkimų apylinkėje Nr. 5
Henrikas TARAŠKEVIČIUS V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Giedrė PAGARECKIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Inga KUČIENĖ V. Žemkalnio rinkimų apylinkėje Nr. 6
Darius KUODIS J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Juozas KABITAVIČIUS J.Balčikonio rinkimų apylinkėje Nr. 7
Aleksandra ADIKLIENĖ Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Vytautas MIŠEIKIS Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Rapolas Vytautas KARALEVIČIUS Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Bronius OKSAS Laisvės rinkimų apylinkėje Nr. 8
Vytautas SIMONAVIČIUS Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Birutė KLIMKIENĖ Daukanto rinkimų apylinkėje Nr. 9
Deimantas ŽIŽIŪNAS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Algirdas KAVARSKAS Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Paulina ŠČIPINA Konservatorijos rinkimų apylinkėje Nr. 10
Virginija KUCKIENĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Aldona PAJĖDIENĖ Danutės rinkimų apylinkėje Nr. 11
Valdemaras VALANTIEJUS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Gintaras BARISAS Tulpių rinkimų apylinkėje Nr. 12
Bronius STRIKULIS Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Alfonsas GARUCKAS Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Elvyra VYTIENĖ Ukmergės rinkimų apylinkėje Nr. 25
Vitas MATUZAS Visose rinkimų apylinkėse
Raimundas ALEKNA Visose rinkimų apylinkėse
Ričardas GRAINYS Visose rinkimų apylinkėse
Zigmuntas KRIVICKAS Visose rinkimų apylinkėse
Juozas Rimantas MIKĖNAS Visose rinkimų apylinkėse
Vidmantas BALTRAMIEJŪNAS Visose rinkimų apylinkėse