Rinkimų stebėtojai, kuriems Naujosios Vilnios rinkimų apygarda Nr. 10 įteikė stebėtojų pažymėjimus

 

Lietuvos centro sąjunga

Audrius SERAPINAS Visose rinkimų apylinkėse
Raimondas LEGAS Visose rinkimų apylinkėse
Alfredas VITKAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Arvydas DAUDERYS Visose rinkimų apylinkėse
Auksė DAUDERIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Asta RUMBUTYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Daiva BŪGIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Elena LITVINOVA Visose rinkimų apylinkėse
Irena SAFONOVA Visose rinkimų apylinkėse
Edmunda RAUDONYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Genė VUŠKOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Ruslanas TELNOVAS Visose rinkimų apylinkėse
Roman TUMINSKIJ Visose rinkimų apylinkėse
Marius OSIPOVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Janina GIEDRYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Alvydas Stasys SAMALAVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Juozas KOREIVA Visose rinkimų apylinkėse
Rasa PAKALKIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Rimantas MEDEIŠIS Visose rinkimų apylinkėse
Igoris VASILIAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Vaidas PAPINIGIS Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas BANIULIS Visose rinkimų apylinkėse
Saulius LINKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse

Lietuvos demokratinė darbo partija

Nijolė SAVICKIENĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Aldona GAPONOVA Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Virginijus GABALIUS Visose rinkimų apylinkėse
Asta KAZAKEVIČIŪTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Algirdas KUNČINAS Visose rinkimų apylinkėse
Danutė MARTINKEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Skaistuolė MISIŪNAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Marija PODVORSKA Visose rinkimų apylinkėse
Violeta STANIULIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Kęstutis VIRBICKAS Visose rinkimų apylinkėse
Povilas LAPINSKAS Lietuvių namų rinkimų apylinkėje Nr. 452
Tadeušas SOBOLEVSKIJ Dzūkų rinkimų apylinkėje Nr. 453
Dionizas MITKUS Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Julius KEBLYS Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Apolonija STABINSKIENĖ Kaminkelio rinkimų apylinkėje Nr. 456
Juozas JAKELAITIS Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Franciškas JUZEFOVIČIUS Brolių rinkimų apylinkėje Nr. 458
Vaclovas GERMANAS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Vytenis KERŠYS Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Valentinas LIUBINAVIČIUS Palydovo rinkimų apylinkėje Nr. 461
Georgij VINŽANOV Rugiagėlių rinkimų apylinkėje Nr. 462
Markas JAKUBOVAS A.Kojelavičiaus rinkimų apylinkėje Nr. 463
Markas JAKUBOVAS Dūmų rinkimų apylinkėje Nr. 464
Stasys MOTIEJŪNAS Genių rinkimų apylinkėje Nr. 465
Piotr TIMOFEJEV Pergalės rinkimų apylinkėje Nr. 466
Vytautas GARLA Darželio rinkimų apylinkėje Nr. 467
Renata DUDKO Darželio rinkimų apylinkėje Nr. 467
Marija ŠEVCOVIENĖ Karklėnų rinkimų apylinkėje Nr. 468
Bronislav DOMUT J.Kolaso rinkimų apylinkėje Nr. 469
Jan JUCHNEVIČ J.Kolaso rinkimų apylinkėje Nr. 469
Valentinas KULIEŠO Parko rinkimų apylinkėje Nr. 470
Vytautas SEMAŠKA Parko rinkimų apylinkėje Nr. 470
Tadeušas RAKICKIJ Pramonės rinkimų apylinkėje Nr. 471

Lietuvos lenkų rinkimų akcija

Donatana ŠVABOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Jadvyga BATALOVA Visose rinkimų apylinkėse
Vieslav JANKOVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Stanislavas KOZLOVSKIS Visose rinkimų apylinkėse
Kazimiras KIEŽUNAS Visose rinkimų apylinkėse
Ona BARANOVSKA Visose rinkimų apylinkėse
Rita Gertruda PAŠKEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Gžegož MIETLEVSKI Visose rinkimų apylinkėse
Jan KAŠKIEVIČ Visose rinkimų apylinkėse
Pavel GIEDROYC Visose rinkimų apylinkėse
Piotr GUŠČO Visose rinkimų apylinkėse
Marionas SAKALAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Františka BRŽORAVSKAJA Visose rinkimų apylinkėse
Konstantin RUNEVIČ Visose rinkimų apylinkėse

Lietuvos socialdemokratų partija

Darius RICKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Vitalijus ORLOVAS Visose rinkimų apylinkėse
Laura KLIGYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Agnė MAŽVILAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Andrius MICKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Ieva ŽALTAUSKAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Jakovas ANDREJEVAS Visose rinkimų apylinkėse
Alvydas PEČIUKONIS Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas PETNIŪNAS Visose rinkimų apylinkėse
Tomas BALČIŪNAS Visose rinkimų apylinkėse
Linas SRIUBAS Visose rinkimų apylinkėse
Audrius RUDYS Visose rinkimų apylinkėse
Gediminas RUDŽIONIS Visose rinkimų apylinkėse
Asta MAZILIAUSKAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Inesa KARTEN Visose rinkimų apylinkėse
Dainius PAUKŠTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Vida ZAKAREVIČIŪTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Marius ZABIELSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Linas PLEŠTYS Visose rinkimų apylinkėse
Kristina LILEIKAITĖ Visose rinkimų apylinkėse
Tomas BALČIŪNAS Visose rinkimų apylinkėse
Ilona PREVLOCKYTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Jonas GRINYS Visose rinkimų apylinkėse
Juozas BIKELIS Visose rinkimų apylinkėse
Jurgis Rimgaudas GARMUS Visose rinkimų apylinkėse
Rimantas KAZOKAITIS Visose rinkimų apylinkėse
Jonas JAGMINAS Visose rinkimų apylinkėse
Aldevinas PŪKYS Visose rinkimų apylinkėse
Viktoras STAROŠAS Visose rinkimų apylinkėse
Irena BRUŽINSKIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Ieva ZIGMANTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Petras LEPEŠKAS Visose rinkimų apylinkėse
Inga DEIDULĖ Visose rinkimų apylinkėse
Rolandas ZUOZA Visose rinkimų apylinkėse

Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Raimundas KREJERIS Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Lina STASIŪNAITĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Almantas TARBŪNAS Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Aleksandras DIDŽGALVIS Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Rasa DAŠKUTĖ Salininkų rinkimų apylinkėje Nr. 451
Arvydas JONAITIS Visose rinkimų apylinkėse
Vytautas JANULIS Visose rinkimų apylinkėse
Arvidas Steponas ALIMAS Visose rinkimų apylinkėse
Jurgis MIKAILA Visose rinkimų apylinkėse
Edmundas MALECKAS Visose rinkimų apylinkėse
Laima SAULEVIČIŪTĖ Visose rinkimų apylinkėse
Danutė DONIELIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Rita NAUDUŽIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Vasilijus FIODOROVAS Visose rinkimų apylinkėse
Jolanta BANEVIČIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Sigita ŠIMKUVIENĖ Lietuvių namų rinkimų apylinkėje Nr. 452
Regina NACVALOVA Lietuvių namų rinkimų apylinkėje Nr. 452
Rimgaudas STATKEVIČIUS Lietuvių namų rinkimų apylinkėje Nr. 452
Gražvydas JASUTIS Dzūkų rinkimų apylinkėje Nr. 453
Leonid MALYŠEV Dzūkų rinkimų apylinkėje Nr. 453
Eugenijus LEŠČIKAS Dzūkų rinkimų apylinkėje Nr. 453
Gedas LAUMENIS Dzūkų rinkimų apylinkėje Nr. 453
Aidas Vytautas STANKUS Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Eglė BALSYTĖ Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Janina MASEVIČIŪTĖ Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Daniukas VINČIŪNAS Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Valerijus PENKOVAS Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Asta GURKŠNYTĖ Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Gintaras PUTVINSKIS Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Ona KOSTINAITĖ Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Gintaras GRIGUTIS Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Daiva PETRAUSKAITĖ Kaminkelio rinkimų apylinkėje Nr. 456
Zita MODEIŠIENĖ Kaminkelio rinkimų apylinkėje Nr. 456
Mark LIŠKO Kaminkelio rinkimų apylinkėje Nr. 456
Virginijus KAVALIAUSKAS Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Izolda NIKITINIENĖ Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Leonas OVSIUKAS Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Liudmila PACYNA Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Teresa MALINOVSKA Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Andrius VANCEVIČIUS Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Andrej GORBATENKOV Brolių rinkimų apylinkėje Nr. 458
Ruslan KOTOV Brolių rinkimų apylinkėje Nr. 458
Valerij LUKOŠEVIČ Brolių rinkimų apylinkėje Nr. 458
Andrej PUDRIAKOV Brolių rinkimų apylinkėje Nr. 458
Andrius KAIRYS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Algimantas Danielius GLOBYS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Rimas PACEVIČIUS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Darius KAIRYS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Dana KAIRIENĖ Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Petras ČESĖKAS Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Vladimiras ZILBERIS Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Jadvyga KRIUKELIENĖ Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Haris MAKSUTOV Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Artur BUCHOVEC Kirtimų rinkimų apylinkėje Nr. 460
Viktor LUKOIT Palydovo rinkimų apylinkėje Nr. 461
Česlava DUNOVSKAJA Palydovo rinkimų apylinkėje Nr. 461
Lina VORONECKAJA Palydovo rinkimų apylinkėje Nr. 461
Loreta DOVIDAUSKIENĖ Rugiagėlių rinkimų apylinkėje Nr. 462
Janina MASEVIČIŪTĖ Rugiagėlių rinkimų apylinkėje Nr. 462
Česlovas TOMIALOITIS Kapsų rinkimų apylinkėje Nr. 454
Vida JAKIŪNAITĖ Dariaus ir Girėno rinkimų apylinkėje Nr. 455
Audrius VANCEVIČIUS Naujininkų rinkimų apylinkėje Nr. 457
Juozas GABARTAS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Tatjana MALINOVSKAJA Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Vladislav BERNIUKEVIČ Palydovo rinkimų apylinkėje Nr. 461
Vanda MOROZOVA Pramonės rinkimų apylinkėje Nr. 471

Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai)

Alfredas PETRULIS Visose rinkimų apylinkėse
Valentinas JURGILAS Visose rinkimų apylinkėse
Jonas ENDRIUKAITIS Visose rinkimų apylinkėse
Jonas VASILIAUSKAS Visose rinkimų apylinkėse
Kęstutis KLIMAITIS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Alvydas LATVYS Gimnazijos rinkimų apylinkėje Nr. 459
Jurgis MACKEVIČIUS Pergalės rinkimų apylinkėje Nr. 466
Leonas Antanas SILEVIČIUS Pergalės rinkimų apylinkėje Nr. 466
Raimonda RUDZIKIENĖ Darželio rinkimų apylinkėje Nr. 467
Petras REPŠAS Karklėnų rinkimų apylinkėje Nr. 468
Kęstutis VILANIŠKIS Karklėnų rinkimų apylinkėje Nr. 468
Eugenijus ŽUKAUSKAS J.Kolaso rinkimų apylinkėje Nr. 469
Nijolė RUDZIKAITĖ J.Kolaso rinkimų apylinkėje Nr. 469
Gediminas PACEVIČIUS Parko rinkimų apylinkėje Nr. 470
Albina PACEVIČIENĖ Parko rinkimų apylinkėje Nr. 470
Pranas AMBRAZEVIČIUS Pramonės rinkimų apylinkėje Nr. 471
Algis RADZEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Algimantas DIEMANTAS Visose rinkimų apylinkėse
Antanas DAMASICKIS Visose rinkimų apylinkėse
Vladas TURSA Visose rinkimų apylinkėse
Bronius MICIKEVIČIUS Visose rinkimų apylinkėse
Salomėja Marija MAKAUSKIENĖ Visose rinkimų apylinkėse
Antanas RATININKAS Visose rinkimų apylinkėse
Valerija Vanda BRUKŠTAITĖ Visose rinkimų apylinkėse