Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Utenos rajono (Nr. 52) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Indrašius Giedrius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Pupinis Edmundas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Mikulėnas Romualdas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Ruzgus Vidas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Gudynienė Rolanda --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Kudrevičius Arūnas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Kelevišius Raimundas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Kunčina Kazimieras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Jurka Vytas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Vanagas Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 10
  11.  Vygelis Bronius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 11
  12.  Lekerauskienė Rita --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  13.  Valinčius Vidmantas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  14.  Mitalas Arvydas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  15.  Česnavičius Jonas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  16.  Zabukienė Nijolė --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 5
  17.  Spietinis Jonas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  18.  Stasiulionienė Vida --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  19.  Žukas Algirdas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  20.  Petrauskienė Milda --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  21.  Petrikas Algirdas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  22.  Taleikienė Laimutė --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  23.  Ribokas Dalius --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3
  24.  Žalnierius Feliksas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  25.  Samuolis Vaclovas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  26.  Pimpė Vidmantas --- iškėlė Lietuvių tautininkų sąjunga, numeris sąraše - 1
  27.  Gaižutienė Nijolė --- iškėlė Naujoji demokratija/ Moterų partija, numeris sąraše - 1