Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Trakų rajono (Nr. 50) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Jankovski Henrik --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 1
  2.  Linkevič Teodor --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 2
  3.  Klimovič Leonard --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 3
  4.  Kondratovič Janina --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 4
  5.  Adamovič Marjan Juzef --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 5
  6.  Golubovska Marija --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 6
  7.  Survila Rimvydas Raimondas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  8.  Valiušis Viktoras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  9.  Amšiejus Albertas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  10.  Gedminaitė Violeta --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  11.  Pargaliauskas Bronius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  12.  Monkevičius Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  13.  Kapočius Vincas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  14.  Nargelienė Romutė --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  15.  Raščiauskas Saulius --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  16.  Zaveckas Juozas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  17.  Kameneckienė Danutė --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 5
  18.  Liesys Jonas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 6
  19.  Pilikauskas Stasys --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  20.  Mikalkevičius Juozas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  21.  Mockus Petras Vyrmantas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  22.  Mikalauskas Vytautas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  23.  Tumas Saulius --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  24.  Paškevičienė Vanda --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3
  25.  Rudys Zenonas Jonas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 1
  26.  Rusakovas Timofejus --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 2
  27.  Juškevičienė Danutė --- iškėlė Naujoji demokratija/ Moterų partija, numeris sąraše - 1