Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Telšių rajono (Nr. 49) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Butkevičius Juozas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Vitkienė Alma --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Steponavičius Vincas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Tamoševičienė Alfreda --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Barsteiga Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Lauraitis Antanas Algimantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Vengalis Juozas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Lukošius Pranas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Gudauskis Vaclovas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Gintalas Petras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 10
  11.  Jonušas Alfredas Algirdas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 11
  12.  Norkūnas Andrius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 12
  13.  Vengrienė Vladislava Irena --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 13
  14.  Meiženis Faustas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  15.  Martusevičius Antanas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  16.  Raudienė Angelė --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  17.  Puplauskas Vytautas Adolfas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  18.  Trečiokas Kęstutis --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  19.  Naujokas Juozas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  20.  Šimkus Remigijus --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  21.  Budginas Alvydas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  22.  Urbanavičius Vytautas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  23.  Šapiro Zalmenas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  24.  Macienė Emilija --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  25.  Jasevičius Alvydas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  26.  Gudauskas Antanas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  27.  Gedmintienė Stefanija --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3