Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Šilalės rajono (Nr. 44) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Lazdauskienė Zita --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Brinkis Pranciškus --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Norgailienė Zita --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Baliutavičienė Regina --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Jokūbauskas Juozas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Steponaitienė Marijona --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Košys Petras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Šaudvytienė Olga --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Norbutas Steponas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Girkontas Albinas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  11.  Varkalys Steponas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  12.  Jasevičius Valdemaras --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  13.  Olendra Algimantas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  14.  Pilypas Petras --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 5
  15.  Navardauskas Stasys --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 6
  16.  Kazlauskas Antanas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  17.  Bambalas Vytautas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  18.  Kiniulis Vaidotas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  19.  Aušra Rytis --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  20.  Janonienė Birutė --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 5
  21.  Šarmavičius Osvaldas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  22.  Leilionas Jonas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  23.  Karbauskienė Asta Stanislava --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  24.  Spudulis Juozas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  25.  Tulminienė Sofija --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2