Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Skuodo rajono (Nr. 40) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Mačiulis Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Rozga Algerdas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Dokšus Stepas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Kalvaitis Viktoras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Liaučys Feliksas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Vasiliauskas Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Aleksa Ridas Egidijus --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Palšys Alfonsas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Medutis Robertas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Kalvaitis Romualdas Aloyzas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  11.  Mažrimas Vaclovas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  12.  Petkevičius Stanislovas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  13.  Gikaras Pranas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  14.  Žukauskas Liudvikas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  15.  Šukys Petras --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  16.  Vindašius Antanas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  17.  Kubilius Tomas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  18.  Viršilas Kazys --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  19.  Statkus Adomas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  20.  Karečka Edvardas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 1
  21.  Zubė Pranas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 2
  22.  Gilys Steponas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  23.  Saltonas Vydas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  24.  Šalčius Juozas --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 1
  25.  Tamašauskas Petras Donatas --- iškėlė Lietuvos liberalų sąjunga, numeris sąraše - 1