Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Raseinių rajono (Nr. 38) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Žukauskas Jonas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Leščinskas Jonas Vidmantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Čepurnovienė Regina --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Greičius Algimantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Kvietkuvienė Marytė --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Jogela Vidmantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Matjošaitis Vytautas Juozas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Pocevičius Jonas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Čėsna Edmundas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  10.  Babonienė Ona --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  11.  Čekavičius Marijus --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3
  12.  Mikolaitis Gintautas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 4
  13.  Rekštys Antanas Česlovas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 5
  14.  Gedminas Pranas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  15.  Merkliopas Vidmantas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  16.  Vaičius Sigitas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  17.  Truskauskas Arvydas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  18.  Gurskis Boleslovas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  19.  Urbonas Jonas Vytautas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  20.  Kavaliauskas Liudas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  21.  Vizbaras Antanas --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 1
  22.  Maciukevičius Alfonsas --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 2
  23.  Girdžius Sigitas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  24.  Kumpikevičius Algirdas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  25.  Ročka Viktoras Antanas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 1