Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Pakruojo rajono (Nr. 32) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Junevičius Emilijus --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  2.  Ražauskas Algirdas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  3.  Gegieckas Saulius --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  4.  Stanevičius Alfonsas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  5.  Juozapaitis Jonas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 5
  6.  Valantinienė Dalė --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 6
  7.  Jasiūnienė Asta --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 7
  8.  Čepulis Algimantas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 8
  9.  Uogintas Kazimieras --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 9
  10.  Šerienė Marija --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  11.  Gasiūnienė Zita --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  12.  Mažeika Vladas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  13.  Jukna Vaidotas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  14.  Svečiulis Jonas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  15.  Arcimavičius Mykolas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  16.  Jurgeliūnas Jonas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  17.  Araminienė Danutė --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  18.  Vaitelis Juozapas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 1
  19.  Gelčys Andrius --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 2
  20.  Tamašauskas Jonas --- iškėlė Lietuvos valstiečių partija, numeris sąraše - 3
  21.  Poškus Julius --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  22.  Stapušaitis Vaclovas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  23.  Birieta Klemensas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  24.  Stasiulis Vytautas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  25.  Macijauskas Justinas --- iškėlė Lietuvos ūkio partija, numeris sąraše - 1