Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Kėdainių rajono (Nr. 23) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Gaidamavičius Juozas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 1
  2.  Dagys Algimantas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 2
  3.  Karosas Jeronimas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 3
  4.  Muntianas Viktoras --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 4
  5.  Alekna Antanas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 5
  6.  Kacevičienė Violeta --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 6
  7.  Reklys Vladas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 7
  8.  Gaučienė Ramutė Ona --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 8
  9.  Dromantas Bronislovas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 9
  10.  Bružas Antanas --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 10
  11.  Zakas Saulius --- iškėlė Lietuvos valstiečių ir Lietuvos ūkio partijų koalicija, numeris sąraše - 11
  12.  Salamakinas Algimantas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  13.  Vitauskienė Danutė --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  14.  Blotnis Alfredas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  15.  Gaižauskas Viktoras --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  16.  Lengvinas Romualdas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 5
  17.  Spingienė Danutė --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 6
  18.  Aksomaitis Povilas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  19.  Adašiūnas Albertas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  20.  Laniauskas Aleksas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  21.  Likšienė Antanida --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  22.  Jatautas Albinas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  23.  Svirskis Antanas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  24.  Grincevičienė Janina Antanina --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  25.  Matulis Jonas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  26.  Grinkevičius Saulius --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  27.  Kasperavičius Valdemaras --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2