Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Panevėžio miesto (Nr. 10) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Matuzas Vitas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Krivickas Zigmuntas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Vešiota Romualdas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Byčius Gintaras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Blažys Algirdas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Grainys Ričardas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Liepa Rimantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Garuckas Alfonsas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Šatienė Daiva --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Šipelis Dainius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 10
  11.  Petrulis Jonas Osvaldas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 11
  12.  Simonavičius Vytautas Antanas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 12
  13.  Ščerbickienė Gražina Ona --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 13
  14.  Lenčiauskas Ramūnas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 14
  15.  Pranskūnas Boguslavas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 15
  16.  Balčiūnas Gintaras --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  17.  Misiūnas Alvydas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  18.  Dambrauskas Raimondas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  19.  Kažukauskienė Marija Danutė --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  20.  Žukauskas Egidijus --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 5
  21.  Buterlevičius Vytautas Steponas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  22.  Armonavičius Kazimieras --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  23.  Davydovas Sergiejus --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  24.  Čirienė Marija --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  25.  Luomanas Petras --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  26.  Satkevičius Vitalijus --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  27.  Lukoševičiūtė Nijolė Ona --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  28.  Markevičius Pranciškus --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  29.  Liaučius Jonas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  30.  Mikulėnienė Liucija --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  31.  Garška Albertas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3