Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Druskininkų miesto (Nr. 4) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Gasiliauskas Stasys --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Maknys Algimantas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Vilkaitienė Birutė --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Černiauskas Genius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Jurevičius Pranas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Žilys Gintaras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Žaldokas Gintaras --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Sakalauskaitė Steponė Gražina --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Žemaitis Eugenijus --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  10.  Šikšnelis Česlovas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  11.  Agintas Jokūbas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  12.  Kudarauskas Juozas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  13.  Dabrukas Vytautas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  14.  Aleksandravičius Alfonsas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  15.  Markauskas Rimantas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  16.  Ražanskienė Algina --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 4
  17.  Stašinskas Vidas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  18.  Montvila Alfredas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  19.  Petkevičius Algirdas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  20.  Kuckailis Valdas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  21.  Viniarskaitė Rimutė --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  22.  Miškinienė Kristina --- iškėlė Naujoji demokratija/ Moterų partija, numeris sąraše - 1
  23.  Streikuvienė Danutė --- iškėlė Naujoji demokratija/ Moterų partija, numeris sąraše - 2
  24.  Kazlauskas Gintautas --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 1
  25.  Sadovskaja Tereza --- iškėlė Lietuvos lenkų rinkimų akcija, numeris sąraše - 1