Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apygardoje | | Balsavimo rezultatai apylinkėse |

Alytaus miesto (Nr. 2) apygarda

Išrinkti kandidatai

  1.  Kurtinaitis Dobilas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 1
  2.  Vagnorius Aldevidas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 2
  3.  Zambacevičius Vytautas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 3
  4.  Leitanienė Rita --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 4
  5.  Matijošaitis Antanas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 5
  6.  Leonavičius Vitas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 6
  7.  Senkus Robertas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 7
  8.  Žakas Rolandas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 8
  9.  Kunigonis Zenius --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 9
  10.  Blažauskas Vitas --- iškėlė Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai), numeris sąraše - 10
  11.  Balevičiūtė Ona --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 1
  12.  Kauzonas Sigitas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 2
  13.  Austienė Birutė --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 3
  14.  Žukas Julius Antanas --- iškėlė Lietuvos demokratinė darbo partija, numeris sąraše - 4
  15.  Sabatauskas Julius --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 1
  16.  Krasnickas Jurgis --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 2
  17.  Andrušaitis Adomas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 3
  18.  Virbickas Jonas --- iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija, numeris sąraše - 4
  19.  Borevičius Mečislovas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 1
  20.  Cicėnas Juozas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 2
  21.  Ambroževičius Romualdas --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 3
  22.  Miliauskas Kęstutis --- iškėlė Lietuvos centro sąjunga, numeris sąraše - 4
  23.  Minkevičius Albinas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 1
  24.  Šalčius Kazys --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 2
  25.  Turčinavičius Romualdas Jonas --- iškėlė Lietuvos krikščionių demokratų partija, numeris sąraše - 3
  26.  Kizelavičius Stasys --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 1
  27.  Sedleckaitė Irena --- iškėlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, numeris sąraše - 2