Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Apygardoje išrinkti kandidatai |

Šilutės rajono (Nr. 45) apygarda

Balsavimo rezultatai

Rinkimų apygardos rinkėjų skaičius: 48290
Rinkimuose dalyvavusių apygardos rinkėjų skaičius: 19220 (39.80% bendro rinkėjų skaičiaus)
Apygardoje negaliojančių biuletenių skaičius: 539 (2.80% bendro biuletenių skaičiaus)
Apygardoje galiojančių biuletenių skaičius: 18681 (97.19% bendro biuletenių skaičiaus)

Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
23. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 6215  591  6806  11
8. Lietuvos krikščionių demokratų partija 2086  234  2320  4
24. Lietuvos centro sąjunga 2309  103  2412  4
5. Lietuvos demokratinė darbo partija 1698  193  1891  3
6. Lietuvos valstiečių partija 1638  127  1765  3
11. Lietuvos demokratų partija 733  49  782  1
14. Lietuvos socialdemokratų partija 917  46  963  1
3. Lietuvių tautininkų sąjunga 480  42  522  -
12. Lietuvos liberalų sąjunga 567  12  579  -
15. Lietuvių nacionalinė partija - "Jaunoji Lietuva" 596  45  641  -
  Iš viso: 18681      27


Diagramoje pirmasis skaičius reiškia sąrašo numerį, antrasis - gautų mandatų procentą.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Mokyklos    2.  Žalgirio    3.  Vidurinės    4.  Politechnikos    5.  Tilžės    6.  Rusnės    7.  Gardamo    8.  Ramučių    9.  Šylių    10.  Pagrynių    11.  Traksėdžių    12.  Jonaičių    13.  Juknaičių    14.  Pašyšių    15.  Pagėgių    16.  Panemunės    17.  Kentrių    18.  Natkiškių    19.  Pagėgių kaimiškoji    20.  Piktupėnų    21.  Saugų    22.  Kintų    23.  Vilkyčių    24.  Stoniškių    25.  Šilgalių    26.  Švėkšnos    27.  Inkaklių    28.  Katyčių    29.  Usėnų    30.  Bikavėnų    31.  Gorainių    32.  Kivylių    33.  Vainuto    34.  Rambyno    35.  Vilkyškių    36.  Žūkų    37.  Žemaičių Naumiesčio    38.  Degučių    39.  Naumiesčio kaimiškoji