Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Apygardoje išrinkti kandidatai |

Šiaulių miesto (Nr. 11) apygarda

Balsavimo rezultatai

Rinkimų apygardos rinkėjų skaičius: 97110
Rinkimuose dalyvavusių apygardos rinkėjų skaičius: 31491 (32.43% bendro rinkėjų skaičiaus)
Apygardoje negaliojančių biuletenių skaičius: 625 (1.98% bendro biuletenių skaičiaus)
Apygardoje galiojančių biuletenių skaičius: 30866 (98.01% bendro biuletenių skaičiaus)

Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
23. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 11455  346  11801  13
24. Lietuvos centro sąjunga 6904  95  6999  8
5. Lietuvos demokratinė darbo partija 3917  99  4016  4
14. Lietuvos socialdemokratų partija 2884  51  2935  3
12. Lietuvos liberalų sąjunga 1467  19  1486  2
8. Lietuvos krikščionių demokratų partija 1278  76  1354  1
3. Lietuvių tautininkų sąjunga 290  14  304  -
10. Lietuvos liaudies partija 168  177  -
11. Lietuvos demokratų partija 317  17  334  -
13. Nepriklausomybės partija 358  15  373  -
18. Naujoji demokratija/ Moterų partija 766  23  789  -
22. Lietuvos ūkio partija 290  298  -
  Iš viso: 30866      31


Diagramoje pirmasis skaičius reiškia sąrašo numerį, antrasis - gautų mandatų procentą.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Gubernijos    2.  Medelyno    3.  Purienų    4.  J.Basanavičiaus    5.  M.K.Čiurlionio    6.  V.Kudirkos    7.  Stumbro    8.  Vijolių    9.  Jovaro    10.  Parko    11.  Varpo    12.  Didždvario    13.  J.Janonio    14.  Venclauskių    15.  S.Šalkauskio    16.  Elnio    17.  Stoties    18.  Kražių    19.  P.Višinskio    20.  Linkuvos    21.  Šimšės    22.  Zoknių    23.  Pabalių    24.  Ragainės    25.  K.Donelaičio    26.  Aukštabalio    27.  Verduliukų    28.  Tilžės    29.  Žaliūkių    30.  Gegužių    31.  S.Dariaus ir S.Girėno    32.  Krymo    33.  Lieporių    34.  Beržyno    35.  Senojo Bokšto    36.  Dainų    37.  Aido    38.  Lyros    39.  Architektų    40.  Genupio    41.  Šventupio    42.  Gytarių    44.  Margių