Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Apygardoje išrinkti kandidatai |

Klaipėdos miesto (Nr. 6) apygarda

Balsavimo rezultatai

Rinkimų apygardos rinkėjų skaičius: 137254
Rinkimuose dalyvavusių apygardos rinkėjų skaičius: 45275 (32.99% bendro rinkėjų skaičiaus)
Apygardoje negaliojančių biuletenių skaičius: 801 (1.77% bendro biuletenių skaičiaus)
Apygardoje galiojančių biuletenių skaičius: 44474 (98.23% bendro biuletenių skaičiaus)

Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
23. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 13868  361  14229  11
2. Lietuvos piliečių aljanso ir rusų sąjungos koalicija 9223  157  9380  7
12. Lietuvos liberalų sąjunga 7352  95  7447  6
24. Lietuvos centro sąjunga 3947  83  4030  3
5. Lietuvos demokratinė darbo partija 2550  99  2649  2
8. Lietuvos krikščionių demokratų partija 2778  113  2891  2
3. Lietuvių tautininkų sąjunga 378  18  396  -
11. Lietuvos demokratų partija 345  14  359  -
14. Lietuvos socialdemokratų partija 1714  40  1754  -
18. Naujoji demokratija/ Moterų partija 1286  53  1339  -
  Iš viso: 44474      31


Diagramoje pirmasis skaičius reiškia sąrašo numerį, antrasis - gautų mandatų procentą.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Gimnazijos    4.  Danės    5.  Eglės    6.  Dviračių Treko    7.  Kretingos    8.  Šviesos    9.  Muzikos Centro    10.  Žaliakalnio    11.  Saulutės    12.  Vaivos    13.  Strėvos    14.  Sulupės    16.  Baltikalnio    17.  Saulėtekio    18.  Šatrijos    19.  Vilties    20.  Pingvinuko    21.  Klaipėdos Vandens    22.  Rumpiškių    23.  Aitvaro    24.  Ąžuolyno    26.  Brigantinos    27.  Draugystės    29.  Švyturio    30.  Olimpijos    32.  Dainavos    33.  Aušros    34.  Bendrabučio    35.  Nykštuko    36.  Debreceno    37.  Gedminų    38.  Vėtrungės    39.  Žilvičio    40.  Pamario    42.  Nemuno    43.  Rambyno    45.  Menų mokyklos    47.  Versmės    48.  Vakarų    49.  Aukuro    50.  Smiltelės    51.  Alksnynės    52.  Baltijos    54.  Želmenėlio    55.  Brožynų    56.  Laukininkai    57.  Budelkiemio    58.  Berželio    59.  Girulių    60.  Molo    63.  Prekybos uosto    64.  S.Daukanto    65.  Kuršių    66.  Politechnikos    67.  Volungėlės    68.  Bandužių